Jump to content
Sign in to follow this  
BLANTY KRECE

NADMIERNE SH

6 posts in this topic

Recommended Posts

Hej, od 15 minut co chwile wchodzi jakiś uparty gościu na sh przez co ludzie wychodzą i nie można normalnie pograć. Dostaje bany ode mnie i innych adminów(hardy) i bany na cfg, ale to nic nie daje. Może jakiś plugin, albo coś innego, co może zaradzić każdemu odpałowi na SH? bardzo by się to przydało imo :)

Na 4mapsie z tego co widziałem jest podobny problem. Mam pewien pomysł jak temu przeciwdziałać ;)

Warto dodać ze to jedna i ta sama osoba 

Wystarczy dodać na serwer plugin anty ct shield, dzięki któremu osoba używająca ct shielda będzie chciała wejść na serwer od razu zostanie zbanowana.

O 8.11.2018 o 21:23, Okabe Rintarou napisał:

Wystarczy dodać na serwer plugin anty ct shield, dzięki któremu osoba używająca ct shielda będzie chciała wejść na serwer od razu zostanie zbanowana.

To nie ma związku z tym. Od 2 dni jest wgrana ochrona przeciwko SH. Dawajcie znać gdyby coś się jeszcze działo.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice