Skocz do zawartości

    Zamknięty #57 Wywiad z Koniś


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    @Koniś.   Redaktor: Dzaastine   Zapraszam do czytania  Ciekawa osoba!   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~     Cześć Koniś. Fajnie, że zgłosiłe

    Super wywiad   @Koniś. mam nadzieję, że na ślub mnie zaprosisz  

    Fajnie się czyta twoje wywiady są najlepsze Pozdrawiam ^^

    BidBDr5.png@Koniś.

     

    Redaktor: Dzaastine

     

    Zapraszam do czytania :) Ciekawa osoba!

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

     

    Cześć Koniś. Fajnie, że zgłosiłeś się do wywiadu i chcesz odświeżyć informacje o sobie :) Na sam początek powiedz Nam coś o sobie. Jak masz na imię, ile lat, skąd jesteś i czym się zajmujesz?

     

    Cześć Dzaastine!!! Mam na imię Rafał i 20 lat na karku a pochodzę z Warszawy. Aktualnie pracuje jako Elektromechanik i jestem automatykiem w firmie AMIS. Pracuje tam od pół roku i póki co jestem z tej pracy bardzo zadowolony. :D

     

     

    Opowiesz Nam coś więcej na temat swojej pracy ? Jak to wygląda ? :)

     

    Jasne... Więc moja firma zajmuje się projektowaniem maszyn od podstaw. Od konstrukcji po uruchomienie jej. Robimy maszyny po 10 ton w zależności do czego ona ma służyć. Rowniez odnawiamy maszyny i jeździmy na rożne zlecenia. Firma z jaką współpracujemy najbardziej to jest Faurecia. Produkuje ona prowadnice do wszystkich marek samochodowych.

     

     

    Czy Twoja przyszłość jest mocno związana z tym zawodem, czy masz może jakieś inne plany na siebie? :)

     

    Jeśli chodzi o plany na przyszłość to były różne naprawdę. Takie najcenniejsze to było wojsko. Złożyłem już papiery ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji i później właśnie trafiłem do tej firmy. W tej firmie jest mi naprawdę bardzo dobrze i nauczyłem się wielu rzeczy. Atmosfera jaka tam panuje to skarb. Nikt się nie wyzywa a co najważniejsze? Szanuje. Z dniem dzisiejszym to jest praca moich marzeń. A jeśli chodzi o takie głębsze plany to za 3 lata chce się pobrać i zrobić dzidziusia :D

     

     

    Czemu więc nie podjąłeś ostatecznej decyzji, jeśli chodzi o wojsko?

     

    Tą decyzja była dziewczyna. Nie chciałem jej zostawić samej. Ona mówiła że zaczeka bo mnie kocha, ale ja jakoś nie potrafiłem. Miłość jest dla mnie ważniejsza niż wszystko inne. Wiem, że wojsko to coś cudownego i mam takie myśli ze żałuję tej decyzji. A jednak ta praca jest na miejscu i normalnie od 8 do 16 i bardzo dobrze płatna. Mam jeszcze zamiar skończyć studia i pójść do wojska.

     

     

    Piękne wartości kierują Twoim życiem :) Jako kobieta zawsze jestem ciekawska, stąd też moje kolejne pytanie :D Opowiesz Nam coś o swojej wybrance? Jak się poznaliście ? Musi być wielką szczęściarą, że ma takiego faceta :)

     

    Moja księżniczka jest piękną kobieta o pięknych kształtach, gorącym serduchu i super zachowaniu. W zeszłym miesiącu skończyła 18 lat. Ma na imię Kinga. W tym roku będzie pisała maturę z 5 rozszerzonych przedmiotów co mnie rozwaliło na łopatki, ale co tu się dziwić uczennicy która ma średnią 5,30 :D Jest naprawdę mądrą i kochana kobietą <3 ^^ a tak wgl każda kobieta jest płcią piękną, więc! ^^ Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych a tak dokładniej przy piciu wódki! :D Wtedy jakoś jej spojrzenie i to dobro mnie rozpuściły i zaczynałem się do niej dobierać.

     

     

    No i tu by się zgadzało, alkohol łączy ludzi :D Pozdrawiamy cudowną kobitkę! Widzicie Panowie, każdy powinien tak mówić o swojej drugiej połówce :) Życzymy jak najwięcej szczęścia i jeszcze więcej miłości, aby wszystkie plany i marzenia się spełniły :) Jeśli chodzi o dzidziusia, chciałbyś mieć chłopca czy dziewczynkę?

     

    Dziękuję Ci bardzo Dzaastine! ;* Jeśli chodzi o dzidziusia to bym chciał chłopca! W przyszłości mieć parę dzidziusiów a dokładnie 2 chłopców lub 3 albo 1,3 dziewczynki! :D

     

     

    No jak to każdy facet wolałby chłopca :D Myślałeś już jak dałbyś dzidzi na imię?

     

    Dla chłopca Gabriel a dla dziewczynki Wiktoria! ^^

     

     

    Piękne imiona. Prócz miłości jakie Twoim zdaniem są jeszcze najważniejsze wartości w życiu ?

     

    Prócz miłości moją największa wartością jest zaufanie, szczerość i szacunek do drugiej połówki. Jeśli ludzie sobie nie ufają doprowadza to do wiecznych kłótni, zazdrości aż w końcu do zerwania. Kobieta czy mężczyzna zawsze w związku będą o siebie zazdrośni w małym stopniu bądź dużym jak pisałem wyżej i to jest normalne. Ktoś spojrzy na Twojego chłopaka to chętnie wydłubałabyś mu oczy jak ktoś spojrzy na Twoja dziewczynę to chętnie byś uciął mu głowę. Zazdrość jest w każdym w związku i to jest naturalne tak samo jak odruch faceta na tyłek kobiety albo kobiety na przystojnego faceta. Szczerość też jest ważna bo jak to mówią bez szczerości nie ma miłości. Ty masz o swojej połówce wiedzieć wszystko ale to totalnie wszystko nawet jaka zrobiła dziś kupę rzadką, gładka czy twarda-nie no śmieje się teraz. Każdy potrzebuje prywatności, ale też trzeba być wobec drugiej osoby szczerym. A moja najważniejsza wartością z tych 3 jest szacunek. Traktuje kobietę jak skarb, bez wyjątku. Ona jest dla mnie pięknym stworzeniem. Jeśli działaby się jakaś krzywda kobiecie to bym się postawił nawet nie znając jej. Moje powiedzenie jakiego trzymam się od urodzenia "Szacunek do Kobiet-miarą męskości"

     

     

    Pięknie to wszystko opisałeś :) Myślę, że jesteś facetem na medal. Wielu chłopakom w tych czasach brakuje takiego podejścia. Co myślisz o zachowaniu mężczyzn, którzy nie szanują swoich kobiet i traktują je przedmiotowo ? Np. przynieś, wynieś, pozamiataj a w zamian za to, nie dają nic od siebie. 

     

    O bardzo ciekawe pytanie Dzaastine. Moje zdanie o takich facetach jest tyle warte co oni. Szanowanie kobiety przez faceta powinno być podstawa, zasranym obowiązkiem. Przynieść oni mogą sobie piwo, wynieść mogą się z domu a pozamiatać mogą sobie łupież z głowy. Tacy faceci są nic nie warci i co mnie zastanawia czemu kobiety takich facetów chcą? Czemu chcą się męczyć. Facet powinien być pomocny uczciwy, wyrozumiały i kochany dla swojej zony. Pomagać jej w każdych możliwych do zrobienia przez faceta obowiązkach. Dla mnie tacy faceci to przegryw i życzę im aby na starość traktowali ich tak samo jak traktowali swoje kobiety. Wiem, że może się wychwalam albo coś, ale ja tak nie potrafię. Kobieta będzie miała faceta, męża, chłopaka, przyjaciela i co najważniejsze pomoc nie lenia i frajera.

     

     

    Teraz Ty powaliłeś mnie na łopatki jak Twoja kobieta Ciebie z maturą XD Mam nadzieję, że większość naszych kochanych panów z CSK ma takie podejście jak Ty :) Ale teraz czas przejść na pytania związane z grą. Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em ?

     

    Myśle, że każdy taki jest :D Moja przygoda z csem  zaczęła się 9 lat temu. Kiedy wróciłem mój brat miał dla mnie niespodziankę a jak to ja byłem bardzo ciekawski i kazałem mu ją pokazać! Powiedział ze ma dla mnie grę którą nagrał w kawiarence na płytę a tą gra jest właśnie CS 1.6. Grałem na botach 2 lata i tam uczyłem się kształcić mego skilla ^^. Potem poszedłem na serwery społecznościowe i tak po 6 latach trafiłem właśnie na tą sieć. :)

     

     

    I jak wyglądały Twoje początki z CSK? Jaką rolę tu pełniłeś?

     

    Na CSK trafiłem przez moje kochane bliźniaczki @Sw33toLcIa i @Czekoladka.. Przyszedłem za nimi z Cs-Rebelii. Tutaj pełniłem rolę admina DD2 i Opiekuna serwera byłego CSGO Moda.

     

     

    Co się stało, że opuściłeś naszą sieć ?

     

    Może nie tak dosłownie opuściłem a zaniedbałem. Wina w tym wszystkim była w braku czasu i życia realnego. Rodzina, dziewczyna, praca, nauka. Teraz wszystko się zmieniło i ułożyło. Wreszcie mam czas na moja ukochana siec i na to by na niej aktywnie uczęszczać. :)

     

     

    Bardzo się ciszymy, że ponownie do Nas zawitałeś :) Czy planujesz w najbliższym czasie starać się o awans na jakieś stanowisko ?

     

    Również się ciesze :D Póki co muszę poprawić aktywność na forum jak i na serwerach a potem to już się pomyśli na jaki awans zasługuje! :)

     

     

    A może jednak planujesz jakiś swój serwer? Z tego co widziałam, dodałeś nawet temat :)

     

    Właśnie planuje coś zrobić, ale to zależy od forumowiczów co by chcieli na swojej sieci. Jest duża podzielność zdań wiec trzeba się dobrze zastanowić.

     

     

    Wiadomo, trzeba patrzeć na to, co mogłoby się cieszyć największą popularnością :) Czy jest coś na sieci, co Twoim zdaniem trzeba byłoby zmienić?

     

    Jest jedna mała rzecz, ze kiedy mam wiadomość na forum i klikam w nią to się nie otwiera tylko dopiero jak kliknę na nazwę wiadomości. :/ a tak to wszystko jest w porządalu i nie mam żadnych uwag. :)

     

     

    W końcu znalazł się ktoś, kto ma jakąś uwagę :D Jak wyglądają Twoje relacje z innymi użytkownikami ?

     

    Raczej nie mam z nikim jakiś złych relacji zresztą ludziom nigdy nie dogodzisz i zawsze znajda jakieś ale. ^^ A tak to ze wszystkimi żyje w zgodzie. :)

     

     

    Na sam koniec chciałbyś dodać coś od siebie? Pozdrowić kogoś? :)

     

    Chciałbym dodać, ze możecie liczyć na moją pomoc we wszystkim jak w serwerach jak i w życiu prywatnym, zawsze jestem otwarty! Bardzo gorąco pozdrawiam moje misie @Czekoladka. @Sw33toLcIa, @pHORY Ciebie Silverze, @Daga ♥ i Ciebie botku z lagami, @Agatka. brzydalu, @Młoda :D pyśku i Ciebie @Dzaastine mój redaktorku! Kocham was pyszczki! :D <3

     

     

    Oj jak słodko ^^ Dziękuję Ci bardzo za wywiad, jeszcze raz życzę Ci powodzenia i żeby wszystkie Twoje plany się spełniły :)

     

    Ja również dziękuje bardzo za wywiad i mam nadzieje, że trochę mnie poznacie od życia realnego a nie wirtualnego ^^. Tobie również Dzaastine niech się powodzi! Trzymaj się! :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    • Lubię to! (+1) 4
    • Zmieszany 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez pHORY
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!