Skocz do zawartości

    Zamknięty #18 Szybka Szóstka - SmarkU d>.<b


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @SmarkU d>.<b   Skromny chłopak     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Bardzo trudna jest umiejętności opisania w

    No, spoko "wywiadzik" XD

    No co?  Szybki numerek to szybki numerek  a nie litania     @Dzaastine  Oj tam oj tam  

    1fC9Fqv.png

     

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @SmarkU d>.<b

     

    Skromny chłopak :D 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

     

    Dzień dobry Cześć, jestem Krystian. Mam 20 latek, przybyłem tutaj z małej miejscowości na Mazurach. Jestem zwykłym szarym typem napawającym miłością do starego dobrego Hip-Hop'u 
     

    To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

     

     Szacunek,szczerość,lojalność i zaufanie.

     

    W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś/aś i dlaczego tak się stało?

     

    Była jedna taka "szansa" której nie wykorzystałem i odbija mi się w teraźniejszym życiu. Dlaczego tak a nie inaczej? pewnie dlatego że nie zdawałem sobie wtedy sprawy że może ona nieść później jakieś konsekwencję. No ale cóż.. Człowiek dużo błędów (małych i tych wielkich) w życiu popełnia i jeszcze wiele popełni.
     

     Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    Chyba uczciwy,pomocny i godny zaufania ale ciężko mi jest bardziej opisać ponieważ jeszcze takiej osoby w życiu nie spotkałem.

     

    Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłeś do tej pory?

     

    Nie oceniaj książki po okładce , nie raz mi się za to dostało.

     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka. 

     

    Opis moim zdaniem zbędny   

     

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 6
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 2
    Dzaastine Dzaastine,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zmienił(a) tytuł na #18 Szybka Szóstka - SmarkU d>.<b
    • Dzaastine zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!