Jump to content
Sign in to follow this  
Dzaastine

#18 Szybka Szóstka - SmarkU d>.<b

8 posts in this topic

Recommended Posts

1fC9Fqv.png

Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @SmarkU d>.<b

Skromny chłopak :D 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

Dzień dobry Cześć, jestem Krystian. Mam 20 latek, przybyłem tutaj z małej miejscowości na Mazurach. Jestem zwykłym szarym typem napawającym miłością do starego dobrego Hip-Hop'u 

To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

Szacunek,szczerość,lojalność i zaufanie.

W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś/aś i dlaczego tak się stało?

Była jedna taka "szansa" której nie wykorzystałem i odbija mi się w teraźniejszym życiu. Dlaczego tak a nie inaczej? pewnie dlatego że nie zdawałem sobie wtedy sprawy że może ona nieść później jakieś konsekwencję. No ale cóż.. Człowiek dużo błędów (małych i tych wielkich) w życiu popełnia i jeszcze wiele popełni.

Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

Chyba uczciwy,pomocny i godny zaufania ale ciężko mi jest bardziej opisać ponieważ jeszcze takiej osoby w życiu nie spotkałem.

Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłeś do tej pory?

Nie oceniaj książki po okładce , nie raz mi się za to dostało.

Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka. 

Opis moim zdaniem zbędny   

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

• Lubie to 6
  • Haha 1

7 minut temu, Pozytywna napisał:

Dobra robota :love:

4 minuty temu, HaZe. ✗ napisał:

Ooo Rysia, dobra robota :3 

No tak się rozpisał, że faktycznie hahahaha :D 

• Haha 1

Czepiacie się, cicha woda brzegi rwie :D

• Haha 1

10 minut temu, Dzaastine napisał:

No tak się rozpisał, że faktycznie hahahaha :D 

No co? :D Szybki numerek to szybki numerek :D :D a nie litania :P 

@Dzaastine  Oj tam oj tam ^_^ 

• Haha 2
By  Dzaastine ,

Szybki numerek to wiesz gdzie może być XDD

No, spoko "wywiadzik" XD

• Haha 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...