Jump to content
Sign in to follow this  
Okabe Rintarou

Brak screenów

6 posts in this topic

Recommended Posts

Witam. Otóż chwilę temu dostałem bana i rzekome ssy. Wchodząc do cstrike w celu znalezienia screenów najzwyczajniej w świecie ich nie było. Zatem wyszukuję plik po nazwie mapy na której otrzymałem bana. Niestety owych plików nie wykryło. Ciekawi mnie kilka rzeczy. Chwilę przed banem na górze ekranu wyświetlił się mój nick i bodajże dzisiejsza data. Zauważyłem jedną ścinkę zamiast pięciu. Zawsze otrzymując ssy widzę pięć ścinek jedną po drugiej co świadczy o zrobieniu screenów. W tym przypadku tak nie było. Bana od  [DD2]CSKatowice.com [Only de_dust2][FREE VIP] . Pierwszy raz się spotykam, żeby bot mi robił screeny.

Być może screeny zostały zrobione z poziomu konsoli w panelu serwera.

Ściny są zależne od wersji bansa, także nie zawsze właśnie w tym momencie będzie Cię ścinać, wiem to z doświadczenia.

SSy są w formacie TGA (białe, czyste kartki). Jest ich pięć i są pod nazwą halflife00,halflife01, halflife02, halflife03, halflife04

• Lubie to 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice