Skocz do zawartości

    Zamknięty #17 Szybka Szóstka! - Fatal1ty


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Fatal1ty.   Zapraszam do czytania!     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Sposób w jaki siebie opiszemy, może bardzo

    Wydaje mi się że już gdzieś coś podobnego czytałem hmm....

    PiJLdRJ.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Fatal1ty.

     

    Zapraszam do czytania! :) 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Sposób w jaki siebie opiszemy, może bardzo dużo o Nas powiedzieć. Dlatego zacznijmy od pytania: Kim jesteś? 

     

    Cześć, jestem Szymon. Mam 21 lat i od urodzenia mieszkam na śląsku w Tarnowskich Górach.

    Z charakteru jestem dosyć ciężką osobą. Lubie stawiać na swoim, nie lubię iść na kompromisy - chociaż czasem trzeba... życie już takie jest.

    Miły, raczej spokojny, szczery, troskliwy, prosty chłopak z wielkimi marzeniami :D

    Moją pasją jest motoryzacja, grafika komputerowa, gastronomia, militaria, piłka ręczna oraz podróże :love:

    Po pracy najczęściej można mnie spotkać w kuchni :D, przed kompem lub na strzelnicy.

     

    Z zawodu niedoszły elektronik ... do dziś nie wiem co mnie podkusiło do tego kierunku :D nie polecam! omijajcie szerokim łukiem!

    Jednak od życia dostałem szansę i na co dzień mogę realizować jedną z swoich pasji pracując w branży motoryzacyjnej.

     

    Dzięki @cajmert i @Ogen Dogen od paru lat pełnię funkcję na stanowisku Head Administratora CSKatowice.

    Zajmuję się ogólnym supportem forum, grupom moderatorów, grafiką na zlecenia...  etc

     

    Bardzo dużo ludzi jest niezadowolonych z dotychczasowych osiągnięć. Za wszelką cenę chcą osiągnąć więcej. Nie zwracamy uwagi na to co mamy, tylko myślimy w jaki sposób zdobyć jeszcze więcej. Dlatego postanowiłam zadać Ci to pytanie: Czy jesteś z siebie dumny? Tak czy nie? Dlaczego? 

     

    Tak, masz rację. W pogoni za tym co chcemy osiągnąć/zdobyć zapominamy o tym co już mamy i kogo mamy u swego boku.

    Moje życie jest niestety dobrym tego przykładem.

    Patrząc na spokojnie z perspektywy czasu to nie, nie jestem z siebie dumny. Nie raz dałem ciała ...

     

    Wiele rzeczy w życiu poszło nie tak jak miało a przynajmniej efekt końcowy nie był/nie jest taki jaki był zamierzony.

    Gdybym mógł cofnąć się czasem w czasie i skorygować/poprawić swoje poczynania, zachowanie etc .. to zapewne bym to zrobił bez większego zawahania.

    To chyba normalne, że każdy chciałby być idealny ...  :D

     

    Jedną z takich rzeczy, które sobie zawaliłem to wykształcenie.

    Dzisiaj gdy jestem już trochę po zakończeniu swojej edukacji i mogę przyznać, że "olanie" szkoły i zajmowanie się tylko "przyjemnymi" interesami, sprawami było błędem.

    No cóż takie życie .. polak mądry po szkodzie. Teraz trzeba ponosić tego konsekwencje chociaż podobno nie ma rzeczy niemożliwych :rolleyes: kto wie co będzie w przyszłości.

     

    Drugą rzeczą jest to co na pewno męczy chyba większość ludzi na tym świecie ... każdego kto myśli w miarę dorośle o życiu i chciały szczęśliwie żyć :rolleyes:  każdy może mieć swoją definicję szczęśliwego życia - dla mnie to na pewno szczęśliwa rodzina.

    Czyli związek, miłość - rodzina. Jako młody chłopak myślałem, że wiele wiem, że wszystko rozumiem - myliłem się.

    Jak to się mówi - młody i głupi :mellow:

    Człowiek uczy się całe życie - szkoda, że czasem niestety na własnych błędach.

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Odnosząc się do sugerowanych "pojęć szczęścia" to jakiś czas temu sam na własnej skórze miałem okazje przekonać się o tym, że dobra materialne to nie wszystko .. chociaż czasem człowiekowi odwala i myśli, że to jest to o czym "marzył" bo może więcej ... To fake, pieniądze zaślepiają na tyle, że człowiek zapomina o tym co kiedyś dawało mu prawdziwe szczęście.

     

    A gdy uświadamia sobie, że gonitwa za pieniądzem była  błędem jest już za późno a wszystko o co wcześniej walczył i oddałby wtedy za to życie - odchodzi na zawsze.

    Dzisiaj szczerze mogę powiedzieć, że dla mnie prawdziwym szczęściem jest świadomość, że budząc się rano masz dla kogo żyć. To, że te marne życie ma jakiś sens i nie "wegetujesz" tkwiąc w tym wyścigu szczurów. W skrócie za największe szczęście w życiu uważam, tą drugą połówkę, szczęśliwą zdrową rodzinę ... oraz świadomość, że ma się dobrych przyjaciół, którzy się nie odwrócą i zawsze pomogą wyciągnąć Cię nawet z największego bagna.

     

    Taka mała refleksja - pamiętajcie pieniądze nie dają szczęścia .. dają tylko złudzenie "szczęścia" ;) czasem warto sobie odpuścić kasę, pokusy świata materialnego a skupić się naprawdę na tych dla, których żyjemy - najbliższych.

    Ja się już sparzyłem, przekonałem i dzisiaj  gdybym miał wybierać pieniądze vs miłość to bym pojechał za tą jedyną na koniec świata nawet na bezludną wyspę i byłbym najszczęśliwszy pomimo braku wielu luksusów.

     

    Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata?  

     

    Na pewno nie siedziałbym spokojnie w domu tak jak to robi 90% polskich emerytów. Ruch to zdrowie xD :D

    Zapewne robiłbym to o czym marzę ... czyli zwiedzałbym świat razem z rodziną, starał się przekazać coś mądrego kolejnemu pokoleniu i cieszył się życiem :) 

     

    Ciągle wspominam o tym, że każdy człowiek jest inny, na swój sposób wyjątkowy. Że, każdy ma inne przekonania, charakter oraz przyzwyczajenia. Dlatego odpowiedz mi - Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

     

    Tak, niekiedy mam wrażenie, że mam specyficzne podejście do pewnych rzeczy/spraw - myślę trochę inaczej.

    Uważam, że życie jest zbyt krótkie na to aby robić coś co nie ma sensu. Coś co jest marnotrawstwem czasu.

    Dlatego jeśli wiem, że coś miałoby być robione na marne to wolę to olać i przeznaczyć ten czas na coś innego.

    Myślę, że bierze się to głównie z tego, że aktualnie w życiu niekiedy mam sporo na głowie i nie lubię marnować swojego czasu :)

     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

     

    Jedna z wielu utworów: Chada, album "Syn Bogdana" - "O własnych siłach"

     

     

    Przypomina mi czasy, w których jeszcze grałem w ręczną.

    Po zawodach z piłki ręcznej przypadkiem z kumplami wpadliśmy na plakat Tomka Chady na jednym z ursynowskich blokowisk... pierwszą nutą, którą znalazłem w serwisie youtube po wpisaniu "Chada" - była nuta "O własnych siłach". Od tamtej pory trwa moja zajawka muzyką, którą tworzył Tomek :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!