Jump to content
Sign in to follow this  
gabrielll hellcase.com

[ts3] ban na tsie

11 posts in this topic

Recommended Posts

Nick podczas gry: gabrielll

Data Bana: 10.10.2018 godzina około 22:45

Mapa: - 

Nick Admina: Zizi lub AK-47 KAT nie wiem dokładnie

Powód Bana: Zaczęło się od tego że miło rozmawiałem sobie z jednym z użytkowników na tsie. Po pewnym czasie przyszła pewna pani 
która ewidentnie nie chciała ze mna rozmawiac i caly czas kierowała złe słowa w moją strone typu "nie zamknij się już i spadaj" 
wtedy gdy ja kulturalnie rozmawialem z uzytkownikiem Askunamatata. Gdy powiedziałem ze ide na swoj kanał z kolegą na swój kanał powiedziała
"no w końcu spadaj", lekko się zdenerwowałem i troszkę się odegrałem. Po całej akcji gdy już przepraszałem naszą 
panienkę oraz 2 adminów, nagle dostałem bana wraz z kolegą a koleżanka dalej mogła sobie gawędzić. Proszę o sprawiedliwość dla każdego.
Jeszcze raz przepraszam adminów za niepotrzebne dymy ale troszkę mnie to zdenerwowało że ja dostałem bana z kolegą a Pani która mnie 
zaczepiała nie. Pozdrawiam.

Screeny (paczka .zip): -

Twoje IP / SteamID: 195.20.218.131

Wycinek z konsoli / link do bana: You are banned temporarily. Reason: "Obraza X3"
Try again in 13d 23:14:38
  • Haha 2

Po pierwsze ta koleżanka siedziała cały czas z nami na kanale i to wy się wprosiliście do nas na kanał administracyjny.

Zaczęliście gadać jakieś głupoty na kanale, że nie dało się was słuchać.
Po pewnym czasie powiedziałeś, że idziesz do siebie na kanał i wtedy moja koleżanka powiedziała to nara, a ty nie wytrzymałeś i zacząłeś ją wyzywać.
Odegrałeś się wyzwiskami tak samo jak kolegą, więc ban jest słuszny i nie wiem po co ta skarga.

Nie pozdrawiam!

• Lubie to 1

Ale czemu stoisz tylko po jednej stronie, przy czym mnie nie chcesz w ogóle wysłuchać? A jak mieliśmy się wprosić na kanał skoro nazwany jest on "chillout". A skoro gadaliśmy według Ciebie głupoty to dlaczego nas nie upomniałeś? A dlaczego koleżanka nie dostała bana mimo że ona zaczęła jeszcze wcześniej mnie obrażać?

Uśmiałam się czytając te Twoje wypociny. Na kanale siedziałam od 2 godzin, to ty przyszedłeś ze swoim kolegą, który się początkowo nic nie odzywał, natomiast ty cały czas gadałeś jakieś głupoty typu "Wyśle wam instagram'a moich koleżanek i będziemy je oceniać" później mówiłeś, że się we mnie zakochałeś, notorycznie podejmowałeś próby w prowokowaniu mnie co było po prostu irytujące. Ja złego słowa w twoją stronę nie wypowiedziałam, a jeżeli według Ciebie słowa "nara" bądź "zamknij się"  są złymi słowami to jestem ciekawa jak określisz słowa Twojego kolegi kierowane do mnie jak i swoje, pozwól że zacytuje "obciągnij mi szmulo", "zamknij morde", "spierdalaj" i wiele innych. Rozumiem, że kanał nazywa się "Luźne rozmowy", ale to nie daje Ci prawa do obrażania nikogo, tym bardziej kobiet jak i osób starszych od Siebie, jakiś szacunek trzeba mieć, a co do przeprosin to przeprosiłeś mnie tylko dlatego, bo zorientowałeś się, że możesz bana dostać, przestraszyłeś się i zacząłeś przepraszać jak typowe dziecko.

Jak dla mnie ban jak najbardziej słuszny, popracuj nad kulturą osobistą, odrób lekcję i do zobaczenia za 2tyg :)

• Lubie to 2
  • Haha 1
  • + rep 3

Po pierwsze ta pani siedziała tutaj od początku, a kolega który pisze skargę wpadł z kumplem pod nickiem *KINGA* na kanał admina AK-47 KAT rozmawialiśmy normalnie do momentu, kiedy *koledzy* nie dostali bólu dupy bo zabrakło im atencji, jak to ja morda mi się nie zamykała i *koledzy* zaczęli wyzywać moją koleżankę pod nickiem «.Patriszja», od razu gdy powiedzieli *idziemy na inny kanał* powiedziała no nara wam, chyba pomyśleli że to było ośmieszenie i pękli, pierwszy się odezwał *KINGA*, który nie kłapał ryjem,i przywitał się jakby trzymał za przeproszeniem ch*ja w buzi, w jej stronę padły słowa typu *Wypierdalaj szmulu* i wtedy odezwał się jego sympatyczny koleżka *gabrielll*, który wsparł swojego przyjaciela i również rzucił w jej kierunku wiązanką bluźnierstw. PS. coś się zje*alo i kurde blaszka oznaczenie na forum nie chce się kurka skasować 

luket dys maj friend xddd 

@AK-47 KAT

Edited by ѕqυηιк | Sprzedam Konto
  • Lubie to 2

Kiedy my wyzywaliśmy Patrycję!? Dopiero po całej zaistniałej sytuacji gdy sama wcześnej kierowałaś do mnie słowa jakbym był jakimś psem. Squnik ty masz nick na tsie(AskunaMatata)? Bo z czego wiem osobnik pod tym nickiem ze mną również sobie śmieszkował z różnych rzeczy. I droga Patrycjo przepraszać zacząłem gdyż wyjaśniałem sytuację i już chciałem zmykać na swój kanał, lecz głownie chciałbym przeprosić adminów za problem ponieważ nagle się obudzili i zaczeli ze mną dyskutować. A propo instagrama jeden koleszka wkręcił się w to ale ty musialas jak zwykle dopowiedziec swoje. Moze zalatwimy ci range Królowa? 

Do zobaczenia za 2 tygodnie, ale raczej przyjde tylko cos wyjasnic i pojde na swoj kanal juz spokojnie rozmawiac bez obaw ze zaraz zleci sie protest feministek.

Pozdrawiam, miłego dnia.

Tak, mam nick askunamatata i zachowywałeś się normalnie do czasu, podziękuj swojemu koledze tranwestycie o nicku KINGA co obraził ją pierwszy a tak to słowa nie zamienił tylko coś burkną pod nosem, typowo. Gdy już jego psycha nie wytrzymała (jak to na trolla pszystało) musiał coś pierdzielnąć a ty go wsparłes słowami które wypowiedziałeś, więc nie wiem po cholerne ta skargę piszesz koleś. Chciałeś się tym osmieszyć, czy myślałeś że to będzie słuszne bo tylko ludzie się produkują na marne żeby wyjaśniać takie popierdółki. ;]~

Zamykam.

Sprawa została wyjaśniona z adminami przebywającymi wtedy na kanale. Ban jak najbardziej słuszny. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice