Skocz do zawartości

    Zamknięty #16 Szybka Szóstka! - Kozi


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Kozi   Zapraszam do czytania!  Pozytywna osoba  haha!   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~    Pierwsze i naj

    Kozi bajkopisarz  która, by Cie chciała chociaż na szybki numerek w hotelu   A tak, moja pozytywnie walnięta melepetka <3  

    DAEg1cZ.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Kozi

     

    Zapraszam do czytania! :) Pozytywna osoba :D haha!

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

     Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

    Mam na imię Kamil, wiosen już prawie w tym roku będzie 28 ... 178 cm,  oczy zielone życie szalone . Ogólnie pracuje w branży Torowej, pociągi , podkłady takie tam lecz na szczęście już 3 mies. l4 się kończy i mogę wrócić do pracy, bo troszkę za bardzo sobie pozwalałem na wszelkie imprezy hahahah .Jestem bardzo otwarty na wszelkie nowe znajomości, konkretna impreza :)

     

    Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Szczera, otwarta, nie kłamała oraz nie paplała mi nad głową jakie to ona ma zmartwienie wtedy gdy oglądam mecz albo siedzę w barze, a tu spam sms  ze coś się stało a tak na prawdę  nic się nie stało tylko się jej nudzi .... Wrrr !!! By zdobyła moje zainteresowania  to  niech usiądzie ze  mną przy stole, wypije małe 0.7, pośmieje, pogada i obejrzy jakiś mecz . Więc musi być po prostu tak samo zdrowo pozytywnie pierdol...a ;)
     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Zabawa jest wtedy, kiedy wypijesz za dużo i idziesz środkiem autostrady, nie myśląc o śmierci tylko śmiejąc się, że ona ma innego.
     

    Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 
     

    Optymiści nie dopuszczają do siebie czarnych myśli. Oni je kolorują. Czym? Mają swoje optymistyczne kredki: humor, uśmiech.  Więc na stare lata będę leżał, walił browara i śmiał się z ludzi i wspominał dobre czasy !
     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 
     

    Kupuje wyspę i spędzam tam resztę życia  pijać  Rum + whisky + fajki i patrze przed siebie zamyślony i szczęśliwy, że mnie żadna kobieta już nie wkur...i nigdy ;)
     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

     

     Aktualnie po ostatnim weekendzie to ta piosenka. Bardzo dobre mam wspomnienia. Gdy byłem na imprezie urodzinowej z kolegami  i przy tej piosence miałem wspaniały finał w hotelu z jakąś Niunia . ( Imienia nie pamiętam niestety .... :( )

     

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 6
    • Zmieszany 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!