Skocz do zawartości

    Zamknięty #56 Wywiad z Młoda:D


    Mateuszek.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad z  @Młoda :D Redaktor: @Mateuszek gość: @Młoda :D   R:Witaj Karolino na początek chciałbym wszystkich zaprosić do wcześniejszego wywiadu z tobą, aby każdy poznał cię

    Wywiad fajny Moze Karolcia spotkamy się niedługo w Krośnie  

    Wywiad z  @Młoda :D

    efefefe.jpg

    Redaktor: @Mateuszek

    gość: @Młoda :D

     

    R:Witaj Karolino na początek chciałbym wszystkich zaprosić do wcześniejszego wywiadu z tobą, aby każdy poznał cię bliżej :D, a my skupmy się na zupełnie innych rzeczach!

     

    G:Witaj Mateuszu. Również zapraszam do czytania. No to zaczynajmy! ;)

     

    R:Wspomniałaś, że Chodziłaś do szkoły Medycznej szkoły Policealnej. Dlaczego wybrałaś taki kierunek i jak ci idzie nauka?

    G:Zawsze ciągnęło mnie do kierunków medycznych. Od podstawówki chciałam być chirurgiem. Później jak przyszło coś wybrać to tysiąc myśli w głowie, a może Fizjoterapia, Elektroradiologia, Pielęgniarstwo. Stwierdziłam, że nie chce mi się już uczyć tylko poszłabym już do pracy (teraz stwierdzam, że to najgorsze co mogłam pomyśleć. Tęsknię za szkołą :(. Aktualnie jestem tegoroczną absolwentką kierunku Technik farmaceutyczny. Odpowiadając na pytanie jak mi idzie nauka (już nie w szkole, ale w pracy), powiem, że bardzo szybko się uczę, i jeszcze długo, długo będę się uczyć. Człowiek uczy się całe życie. ;)

     

    R:Gdzie pracujesz i czym dokładnie się zajmujesz?

    G:Pracuje w aptece. Jako iż jestem na stażu mój zakres obowiązków jest bardzo okrojony, gdyż wielu rzeczy nie mogę jeszcze robić. Zajmuję się głównie towarem tzn. przyjmowanie, sprawdzanie, układanie na półkach i na magazynie. Również zajmuję się wytwarzaniem leków recepturowych, obsługiwaniem pacjentów no i wydawaniem leków.

     

    R:Mam nadzieje, że nie będziesz typową "Grażyną" która wciska każde lekarstwo i mówi że to "lek od bogów" :D Ile trwa taki staż? I czy osoby "z góry" są z ciebie zadowoleni?

    G:Powiem ci tak, ludzie naoglądają się reklam i później nie da się im wytłumaczyć, że to po co przyszli to nie będzie działało na to czego oczekują. Ale nie ma co się z nimi wykłócać, bo klient nasz Pan i każdy jest mądrzejszy xD Nie wciskamy "każdego" lekarstwa tylko naszym obowiązkiem jest poinformowanie pacjenta o zakupie tańszego leku o takim samym składniku np. Ibuprom to to samo co Nurofen. I tak są pacjenci, co się będą kłócić że to na nich działa a tamto nie pomimo iż jest to to samo. Można na ten temat się rozpisywać, że nam czasu braknie xD staż trwa 2 lata Myślę, że są ze mnie zadowoleni bo dość szybko złapałam "bakcyla" xD. Po za tym jeżeli po tygodniu pracy kierownik daje mi dodatkowe zadanie jakim jest pomoc i nauka innej stażystce, która przyszła raptem tydzień później ( więc powiedzmy że jesteśmy na takim samym poziomie), no to chyba są zadowoleni z mojej pracy. ;)

     

    R:To są tak zwani Janusze aptekowi. :D Ja akurat się do nich zaliczam mi w aptece powiedzą, że apap działa na złamaną nogę i szybciej mi się zrośnie i biorę :D hahahaha. Czy planujesz po stażu zacząć prace jako pielęgniarka w szpitalu albo może większe ambicje i cele?

    G:Po stażu planuje pracować w zawodzie czyli pozostanę w aptece. Jako pielęgniarka w szpitalu nie mogę gdyż nie mam takich kwalifikacji. Tak mam zamiar pójść jeszcze na studia. Może w następnym roku.

     

    R:Powodzenia na studiach. Czas wejść w życie prywatne! Zacznijmy od tego, czy nadal jesteś z chłopakiem, o którym wspominałaś w poprzednim wywiadzie?

    G:Tak, nadal jestem. Od niedawna jesteśmy zaręczeni i w  ogóle wszystko powywracało się do góry nogami w naszym życiu ( w pozytywnym sensie).

     

    R:To wspaniale @Sw33toLcIa wspominała coś o ślubie! Mam nadzieje, że zaprosisz kogoś z CSK :D haahha. Ile jesteście już razem?

    G:Nie mamy konkretnej daty, rozpoczęcia związku ale ok. 3lat. Na razie nie myślimy o ślubie, tylko o tym co będzie jutro. Kogoś na pewno i te osoby o tym wiedzą.

     

    R:Historie waszego poznania już znamy ale ja jestem bardzo dociekliwym redaktorem.  Powiedź nam, jak wyglądało wasze pierwsze spotkanie? Gdy ujrzałaś go pierwszy raz to powiedziałaś sobie "taaak Karolina to będzie twój nowy facet!"?

    G:Nasze pierwsze spotkanie było mega spontaniczne. Pamiętam, że pojechałam na festiwal kolorów do Krakowa, lecz na niego nie dotarłam tylko poleciałam na dworzec i wsiadłam w pierwszego lepszego busa do Częstochowy. Pamiętam tylko, że byłam mocno zestresowana pomimo iż był to tylko mój znajomy z CSa xD Czekał na mnie w bukietem biało czerwonych gerberów, dużo spacerowaliśmy no i oczywiście rozmawialiśmy. Powiem Ci szczerze, że nie pamiętam co wtedy myślałam wszystko działo się tak szybko i spontanicznie. Na pewno gdybyś zapytał się mnie z 5 lat temu czy będziemy razem na pewno odpowiedziałabym przecząco xD

     

     

    R:Jednak los chciał, abyście się połączyli i dawali przykład innym! Ogromny szacunek! Cóż za wspaniały chłopak romantyk. Czy oprócz duszy romantyka czymś jeszcze cię zauroczył?

    G:Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. U nas raczej jest odwrotnie. Obydwoje jesteśmy zodiakalne Lwy, a więc uparci i jedno drugiemu nie chce ustąpić. Może właśnie dlatego zauroczył mnie swoją stanowczością, zaradnością. Zauroczenie to ciągłe pożądanie drugiej osoby. Motylki w brzuchu itp.

     


    R:Pięknie opisane! Jak dwie uparte osoby się ze sobą dogadują, to jest zawsze zaskakujące! :D Jak w każdym związku są dobre i złe chwile. Czy przez was związek przeszedł jakiś kryzys?

    G:Dokładnie tak jak napisałeś. W każdym związku są kryzysy czy też kłótnie. Czasami trzeba się pokłócić dla zasady, żeby później się pogodzić xD Kryzysy są i będą. Trzeba sobie z nimi radzić i żyć dalej patrząc w przyszłość a nie w przeszłość.

     


    R:Ach te kobiece myśli "o co by się przyczepić do faceta" :D hahaha Czas porozmawiać o tobie wspomniałaś, że jesteś uparta. Jakie jeszcze cechy potrafisz u siebie wymienić? Pozytywne, jak i negatywne!

    G:Hmmm na pewno drobiazgowa, otwarta, towarzyska, dążę po trupach do celu. Jestem też bardzo leniwa, czasami też nieśmiała i wstydliwa.

     

    R:Nieśmiała i wstydliwa? Oj chyba muszę cię lepiej poznać, bo tego nie widzę :D Jakimi wartościami kierujesz się w życiu?

    G:No widzisz xD Na pierwszym miejscu jest rodzina. Następnie miłość, bezpieczeństwo, zdrowie. :)

     

    R:Jak już wspominasz o rodzinie. Czy masz rodzeństwo?

    G:Tak mam 2 braci. Jeden starszy 26lat, drugi młodszy 21lat. Niestety obydwoje wyjechali za granicę. Pomimo, że strasznie się kłócimy kocham ich nad życie! Każde z nas za sobą wskoczyło by w ogień.

     

    R:To wspaniale mieć rodzinę, na której można polegać. Porozmawiajmy o twoich zainteresowaniach wspomniałaś już, że dużo podróżowałaś czy nadal to robisz?

    G:Teraz za bardzo nie mam czasu na takie duże podróże. A kursowanie pomiędzy 3 województwami nie uważam za podróżowanie ;).  W poprzedni weekend wybraliśmy się spontanicznie na wycieczkę na Słowację +przejażdżki rowerowe po okolicy. :)

    41873030_2010726805891404_1950350490269141930086_344547176288307_29303188544815141976583_1160764080743177_32394504527560

    R:Które ze wszystkich miast/państw wspominasz najlepiej? I dlaczego?

    G:Bułgarię, a dokładniej Elenite. Miałam 14lat, gdy pojechałam tam z przyjaciółką i jej rodzicami. Było cudownie i każdemu z czystym sumieniem polecam tamto miejsce. Morze, plaża, baseny przy hotelu, piękna pogoda, alkohol (nie, wtedy nie piłam alkoholu xD), imprezy. Jak myślę o wakacjach to zawsze wspominam to miejsce i mam nadzieje, że jeszcze kiedyś tam pojadę. ;)

     

    R:Interesują mnie Stany Zjednoczone wspomniałaś, że byłaś tam. Jakie miasta zwiedziłaś w USA?

    G:Byłam tam dokładnie 10lat temu więc za dużo nie pamiętam. Byłam w Chicago na 10 dni, a wizę dostałam na 10 lat. xD

     

    R:Co sprawiło, że pojechałaś aż do Stanów?

    G:śpiewałam w zespole i miałyśmy tam koncert dla Polonii oraz nagranie do telewizji śniadaniowej xD To był główny cel podróży a przy okazji trochę pozwiedzałyśmy, ale tak jak już mówiłam za dużo nie pamiętam. :(

     

    R:Mogłaś być gwiazdą telewizyjną. :D Jakbyś miała wrócić do USA, co byś zwiedziła?

    G:Chyba bym tam nie wróciła. Jakoś nie ciągnie mnie do takich "rozwiniętych cywilizacyjnie" miast. Po za granicami w miejscach w których jeszcze nie byłam chciałabym pojechać na Litwę, Białoruś i Ukrainę. ;)

     

    R:Dlaczego tak niebezpieczne miejsca byś wybrała?

    G:Nie uważam żeby były niebezpiecznie. Wybrałabym się tam, gdyż jest tam wiele historycznych i pięknych miejsc. Mam słabość do takich miast, które są otoczone piękną historią, ludźmi, starym budownictwem.

     

    R:Przejdźmy teraz do tematów cs'a oraz sieci CSK. Jesteś już z nami kupę lat wiele osób na pewno cię kojarzy, lecz ja chciałbym wiedzieć po tak długim czasie z kim masz nadal kontakt i kto jest twoim przyjacielem/przyjaciółką?

    G:Oczywiście @K3rmit <3 A kontakt jest naprawdę duży z osobami z TSa, nie idzie wszystkich wymienić. Myślę, że najlepszy jest z tymi z którymi widuję się na żywo jeśli tylko to możliwe. Nie będę wymieniać z nicków żeby nikt nie poczuł się urażony jeśli bym o kimś zapomniała xD Pozdrawiam oczywiście @Czekoladka. ( ją oznaczę bo by się obraziła wredota jedna :**** )

     

    R:Za niedługo jest planowane spotkanie w Katowicach (z tego, co mi wiadomo) czy planujesz wpaść i zobaczyć swoich znajomych?

    G:Niestety teraz nie mogę sobie pozwolić na takie dalekie wyjazdy, gdyż ogranicza mnie praca. Tyle co ją zaczęłam więc nie chce brać wolnego :( A na spotkanie z nimi nie muszę się umawiać. Spontany najlepsze. :D

     

    R:Widać, że spontaniczna z ciebie osoba to mi się podoba! Przejdźmy teraz w świat marzeń. Jakie są twoje marzenia realne i nierealne? :D

    G:Tak jak wcześniej mówiłam Podróże, podróże i jeszcze raz podróże. Wrócić do tych pięknych miejsc w których już byłam, jak i zwiedzać resztę Miast, Państw w których nie miałam okazji być. Marzenie o własnym pięknym domku z ogrodem, gromadką dzieci i kochającym mężem <3. A z tych nierealnych to pewnie 6 w lotto. xD

     

    R:Gdybyś miała 3 życzenie. Co byś wybrała?

    G:Żadnych chorób, kochająca rodzina i wieczna młodość

     

    R:Ostatnio pytania i kończymy moją męczarnię :D pewnie cię już tak znudziłem, że masz mnie dość hahaha.

    kina czy restauracja? (kino)
    wieś czy miasto? (wieś)
    kwiaty czy wino? (wino)
    Góry czy morze? (góry)

    G:hahhaha powiem ci, że nawet nie mogłabym jeszcze pogadać. xD


    R:Wow! A już myślałem, że chcesz szybko to zakończyć hahaha. Na zakończenie chcesz coś dodać kogoś pozdrowić?

    G:ahahahha to że ty szybko lubisz kończyć to nie znaczy że ja też. :D Pozdrawiam tych oto alkoholików z myślą, że w końcu kiedyś się razem napijemy @P@tRyK@GrzeNiu :beer: Całą administracje oraz wszystkich tutaj zgromadzonych. :D

     

    Zgłoś się do wywiadu.

    Poprzedni wywiad---> MYFrag

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!