Skocz do zawartości

    Zamknięty Wasze dziarki!


    6ixu.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Siemanko! Wydawało mi się że ten temat powstał wcześniej ale nie mogłem go znaleźć, więc postanowiłem zrobić nowy. W tym wątku możecie wrzucać zdjęcia swoich dziar. Mile widziane są również sam

    Diament – symbol władzy, śmiałości i potęgi. Obdarza dobrych ludzi zdolnością koncentracji, przynosi radość i szczęście, dodaje odwagi. Daje również zwycięstwo w miłości. Uważany jest za symbol czysto

    Dziarka tygodniowa wciaz w procesie gojenia kiciuch bo kocham kiciuchy <3

    Siemanko!
    Wydawało mi się że ten temat powstał wcześniej ale nie mogłem go znaleźć, więc postanowiłem zrobić nowy.

    W tym wątku możecie wrzucać zdjęcia swoich dziar. Mile widziane są również same ich znaczenia i wzory, które planujecie sobie w najbliższym czasie wykonać.

    A więc skoro ja założyłem temat, to jako pierwszy wypowiem się co nieco na temat moich wzorów.

    Aktualnie posiadam dwa tatuaże na lewej ręce (zdjęcie niżej):

    krzyż - został wykonany dnia 11 lipca bieżącego roku | postanowiłem zrobić go, by upamiętnić życie moich dziadków

    czaszka - ten zrobiłem nieco ponad miesiąc później, bo 24 sierpnia | znaczenie tego wzoru wolę zachować dla siebie, jednak również jest ono dla mnie bardzo ważne).

    Jak na razie mam tylko te dwa, jednak planuję zrobić ich jeszcze kilka (jak nie cały rękaw :D).

    vsYzXHd.jpg

    A Wy macie jakieś dziary? :)

    Edytowane przez 6ixu.
    • Lubię to! (+1) 3
    Ogen Dogen Ogen Dogen,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • relax zamknął(ęła) ten temat
    • No One otworzył(a), zamknął(ęła) i otworzył(a) ten temat
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!