Skocz do zawartości

    Zamknięty #15 Szybka Szóstka! - Pogrom


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Pogrom    Zapraszam do czytania!    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Bardzo trudna jest umiejętności opisania

    @Pogrom czyli będziesz dobrym informatykiem

    Przekonanie Pogroma do zagrania skrzydłowego jest cięższe od przekonania babci, że nie jest się głodnym  

    cVAeG1l.png

     

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Pogrom 

     

    Zapraszam do czytania! 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?

     

    Ciężko jest określić kim jestem. Jednak jeżeli mam to zrobić to przede wszystkim jestem osobą leniwą która zawsze stara się dążyć do celu. Jestem upartym człowiekiem, ciężko jest mnie do czegokolwiek przekonać. Na ogól jestem spokojny i miły, ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi. Staram się pomagać każdemu na tyle ile potrafię. 

    (A jednak Cię przekonałam :giggle:)

     

    Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzał kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłeś?

     

    Na pewno mogę stwierdzić, że idę w tym kierunku w którym chciałem iść od lat młodszy. Ale czy żyje tak jak sobie wymarzyłem? Odpowiedź brzmi nie. Pewnie problemy pokomplikowały pewne rzeczy przez co wiem, że szybko to się nie stanie. Nie zmienia to faktu, że dążę do tego aby żyć tak jak chcę. Im jestem starszy tym inaczej zaczynam rozumieć inne rzeczy i wiem, że przez najbliższe kilka/kilkanaście lat moje marzenia czy to plany z dzieciństwa się nie spełnią. 

     

    Nadgodziny w pracy, egzamin, a może znajomi, którzy ciągle nalegają na spotkanie? Chwila, chwila! A marzenia? Bardzo dużo razy słyszałam - "Ile ludzi, tyle marzeń." Zgodzę się z tym, że każdy z Nas ma marzenia. Jedni posiadają ich więcej, druga część troszkę mniej, niemniej jednak każdy je posiada. Marzymy o idealnej sylwetce, bogactwie, sławie czy po prostu o zdrowiu. Jednak czy podejmujemy jakieś działania by je spełniać? USPRAWIEDLIWIENIE - W 21 wieku żyjemy w pośpiechu. Trudno jest Nam znaleźć czas pomiędzy domem i pracą /szkolą.

    Podsumowując mój troszkę dłuższy monolog proszę o odpowiedź na pytanie - Jakie jest twoje największe marzenie? Czy robisz wszystko, aby je spełniać? Jeśli nie, to co Cię zatrzymuje?

     

    Moje największe marzenie? Na pewno wyjazd i zamieszkanie w USA oraz możliwość zwiedzenia kraju kwitnącej wiśni czyli Japoni. Od dziecka byłem zainteresowany tym krajem oraz marzyłem aby zwiedzić w jakiejś części ten kraj.

    Staram się dążyć do tego aby się stało jednak niestety problemy zdrowotne oraz można powiedzieć  finansowe niezbyt mi na to pozwalają. Jednak jestem przekonany, że jeżeli będę miał taki okres w życiu, że zdrowie oraz zaplecze finansowe mi na to pozwoli to polecę spełnić swoje jedno z  marzeń. 

     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

     

    Najpierw przeznaczyłbym pieniądze na spłatę pożyczek rodziców które wzięli na budowę domu oraz dał im pewną cześć pieniędzy. 

     

    Pewną cześć pieniędzy zostawiłbym sobie na to aby wyprowadzić się z swojego miasta i wyjechać do większego. 

     

    Kolejną cześć pieniędzy bliskiej rodzinie a resztę na szpital rehabilitacyjny w moim mieście oraz na jakieś cele charytatywne. 

     

    Każdy z Nas ma osobę, którą może nazwać "przyjacielem". Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad własną osobą? Czy myśleliśmy o tym jakimi my jesteśmy przyjaciółmi? Koniec wstępu bo znów się rozpiszę. XD Do rzeczy - Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłbyś siebie jako przyjaciele? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

     

    Czy chciałbym mieć siebie za przyjaciela? I tak i nie. Tak z tego powodu, że jestem osobą która zawsze wysłucha i postara się pomóc. Potrafię uchować tajemnicę i nie wypaplać od razu wszystko pierwszej lepszej osobie jak to niektórzy mają. Zawsze jestem szczery do bólu. Jednak nie z tego powodu, że jestem upartym człowiek i ciężko mnie do czegoś przekonać. Ponadto przez moje lenistwo nie zawsze chce mi się wychodzić czy to na piwo czy to gdzieś porozmawiać. 

     

    Najbardziej mnie denerwuje te lenistwo oraz upartość. Ja wiem, że ktoś może mieć rację ale i tak potrafię stać przy swoim. Denerwuje mnie również mój głos przez to zazwyczaj mało się odzywam na serwerach czy ts`ach

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Pogrom Pogrom,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!