Skocz do zawartości

    Zamknięty #14 Szybka Szóstka! - ZIELE ~ MAKAVELI


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Informacje na temat szybkiej szóstki ---> KLIK   Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @ZIELE ~ MAKAVELI   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    UtQxz6D.png

     

     

    Informacje na temat szybkiej szóstki ---> KLIK

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @ZIELE ~ MAKAVELI

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

    Jestem zwykłym chłopakiem, który lubi sobie pożartować i często jestem osobą która dużo gada. Lubie również polecieć w balet paro dniowy, ale no chyba nie tylko ja tak mam , ale no jak siebie opiszę, no wydaje mi się że nie jestem ani złym ani dobrym człowiekiem tak po środeczku, ciężko tak siebie opisać ;)

     

    Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?
     

    Musi być jak Dzastina :D haha nie no tak serio, to mam słabość do pań w okularach, nie wiem czemu, może być albo brunetką albo blondynką, najważniejsze żeby miała coś w głowie. Na pewno nie powinna za dużo imprezować i być wierna i to wystarczy, nie szukajcie ideałów bo nie ma ludzi idealnych :D

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Dla mnie szczęście to nie kasa, tylko te wszystkie rzeczy które wymieniłaś ;)

     

    Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłaś do tej pory?

     

    Nauczyłem się jednego, że nie można nikomu ufać do końca, bo można się potem strasznie zdziwić ;)

     

    Ciągle wspominam o tym, że każdy człowiek jest inny, na swój sposób wyjątkowy. Że, każdy ma inne przekonania, charakter oraz przyzwyczajenia. Dlatego odpowiedz mi - Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

     

    Tak jak pisałem wyżej jestem normalnym typem, robię to co podejrzewam większość ludzi w moim wieku, także nie uważam żebym robił coś inaczej :D

     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

     

    Pnl - le monde ou rien, często wracam do tej piosenki bo przypomina wiele fajnych chwil przeżytych w Francji :D

     

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!