Skocz do zawartości

    Zamknięty #13 Szybka Szóstka! - relax


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @relax   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzi

    A ile byś mi przelał z tej "6" z totka?  

    Dogadalibyśmy się

    3X1fkYi.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @relax

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

    Kim jestem? Nie będę się zbytnio na ten temat rozpisywał. Zwykły spokojny chłopak z poczuciem humoru i miłością do muzyki trance :D


    Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charateru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Hmm jakie musi mieć cechy, żeby wzbudzić moje zainteresowanie... przede wszystkim musi być to kobieta wiedząca czego chce, z dobrym sercem i poczuciem humoru, dobrze oczywiście byłoby jakby też była "gamerką" i kochała muzykę trance jak ja :D Co tam jeszcze... no oczywiście musi mieć poukładane w głowie i co jest chyba oczywiste powinna być wierna :D A co do wyglądu... myślę, że przede wszystkim powinna być wysoka (przynajmniej ze 180 cm) z racji tego, że sam nie należę do niskich osób :D Nie ukrywam też, że mam słabość do blondynek, ale to właściwie aż takiego znaczenia nie ma ;) No i po prostu żeby dbała o siebie i to wszystko :D


    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Czym wg. mnie jest szczęście? Hmm... o prawdziwym szczęściu można chyba mówić wtedy, gdy masz wszystko co jest dla Ciebie ważne. Kochającą kobietę, szczęśliwą rodzinę, przyjaciół na których możesz liczyć i spokój ducha. 


    Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

    Na pewno nie zboczę z drogi gamingowej i nawet w tak podeszłym wieku będę karał botów w csie (o ile nadal będzie istnieć) :D Na pewno będą takie momenty w których będę po prostu sobie w spokoju przesiadywał i delektował się "trensem", a resztę opowiem za te niespełna 50 lat (haha :D)


    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

     

    Hmm... na pewno część pieniędzy ulokowałbym w banku, by odsetki rosły :D Pewną część przeznaczyłbym na przyjemności, jeszcze inną na pomoc schroniskom dla zwierząt :)

     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

     

    Chciałoby się aż przytoczyć utwór trance'owy, ale mimo wszystko zapodam tutaj zupełnie coś innego. Nie będę się rozpisywał tutaj dlaczego ten utwór, wystarczy przesłuchać :)

     

     
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    • Lubię to! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!