Skocz do zawartości

    Zamknięty #12 Szybka Szóstka! - ZuruBVB


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @ZuruBVB   Informacje na temat Szybkiej Szóstki -> KLIK   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Pierwsze i najważ

    obstawiajac na swoj Falubaz to za duzo nie wygrasz xDDD

    W przyszłym roku mistrza mamy ;D    @Młoda :D @Czekoladka. zobaczymy kto się będzie śmiał za rok XD   @Czekoladka. chyba 1 ligi

    eyO1Fdn.png

     

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @ZuruBVB

     

    Informacje na temat Szybkiej Szóstki -> KLIK

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

    Mam na imię Filip, 21 lat, mieszkam na zachodzie kraju. Uwielbiam podróżować, chciałbym kiedyś zwiedzić wszystkie kontynenty, ale to raczej za kilka, kilkanaście lat. Aktualnie wolny czas, a mam go dosyć sporo, spędzam w domu, przed komputerem, oglądając mecze i grając w różne gry. Co weekend staram się jeździć na mecze, ale niestety nie zawsze mogę. 

     

    Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzał kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłeś?

     

    Niestety nie, od małego chciałem zostać piłkarzem. Mam gdzieś nawet nagrania jak kuzyn mnie trzyma, bo jeszcze dobrze nie potrafiłem chodzić, a już kopałem piłkę. W podstawówce, w wieku 7-8 lat, rodzice zapisali mnie do klubu. Trener mi powtarzał, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko, więc trenowałem nawet 5 razy w tygodniu + w weekend miałem mecz. Niestety przez to, że tak często trenowałem, nabawiłem się dość poważnej kontuzji kolana, która przerwała moją przygodę z piłką w wieku 16 lat.. Do teraz rodzice i wielu znajomych mi powtarza, że zamiast siedzieć na trybunach mogłem biegać po murawie.

     

    Dla jednych największym osiągnięciem jest awans w pracy po paru miesiącach ciężkiej roboty. Świadomość, że jesteś kimś ważnym w firmie. Dla innych jest to osiągnięcie szczęśliwej rodziny. Dzieci bawiące się na podwórku z kochającym mężem. Każdy człowiek jest inny, dlatego powiedz Nam: Z jakiego swojego dotychczasowego osiągnięcia jesteś najbardziej dumny? Dlaczego? 

     

    Jestem jeszcze zbyt młody, żeby mieć jakieś poważne osiągnięcia. Jedyne dotychczasowe osiągnięcia to tylko sportowe xD 

     

    Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

    Przy boku kochającej żony, dzieci, wnuków, a może nawet i prawnuków :D 

     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi? 

     

    Staram się to pomnożyć obstawiając mecze XD 

    A tak poważnie to przeznaczyłbym te pieniądze na podróżowanie, a resztę zostawiłbym na zabezpieczenie przyszłości. 

     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

     

     

    Wystarczy się wsłuchać, nic nie trzeba tłumaczyć.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 2
    Czekoladka. Czekoladka.,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!