Skocz do zawartości

    Zamknięty #54 Wywiad z Sw33toLcIa


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 10
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad z @Sw33toLcIa   Redaktor: Dzaastine   Zapraszam do czytania! Super wywiad     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Cześć Olu. Cieszę się bardzo

    No to jak taki idealny Pan, to bierz się za niego ^     @Sw33toLcIa ps. Love You too ;*****

    Można powiedzieć, że już się zabrałam ^^

    Wywiad z @Sw33toLcIa

     

    Redaktor: Dzaastine

     

    Zapraszam do czytania! Super wywiad :D 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Cześć Olu. Cieszę się bardzo, że zgłosiłaś się do wywiadu. Już kiedyś był z Tobą wywiad, ale to było bardzo dawno i miło, że chcesz odświeżyć informacje o sobie :D Na początek powiedz Nam coś o sobie, skąd jesteś, ile masz lat?


    Witaj Justyno ;) No to tak jak już wszyscy wiedzą mam na imię Ola. Urodziłam się i mieszkam w Rybniku już 24 lata. Na co dzień pracuje jako doradca fachowy w sklepie Media Markt.


    Jak podoba Ci się Twoja praca? Jest ona ciężka, czy raczej należy do dosyć przyjemnej?


    Hmm... Ciężko powiedzieć. Jak się zatrudniałam całkowicie inaczej mi ją przedstawiano. Jest raczej ciężka, bo zakres obowiązków jest naprawdę duży. Od doradzania klientom, aż do odbierania dostaw, układania ich na półkach i dbanie o porządek na sklepie. Czasami nawet w 11 godzin nie jest się w stanie tego ogarnąć. Jedyne co mnie w niej jeszcze trzyma, to dosyć dobre pieniądze i współpracownicy, którzy są naprawdę wspaniali.


    Klimat w pracy, którzy tworzą ludzie to jednak bardzo ważna rzecz, także Cię rozumiem. No właśnie wydawałoby się, że doradca to nie jest aż tak trudna praca, a jednak po tym co napisałaś zmieniam zdanie :P Gdyby nie ta praca, to czym chciałabyś się zajmować?


    Gotowaniem. Uwielbiam to robić. Ciągle wyszukuje jakieś nowe przepisy i je próbuje. W przyszłości planuje otworzyć swoją restauracje. Coś na wzór baru mlecznego, bo czegoś takiego ciągle brakuje w Rybniku.


    Super pomysł, więc jeśli tego u Was brakuje to nic tylko realizować plan :) Masz jakieś swoje popisowe danie, którym mogłabyś się Nam pochwalić?


    Zaraz będzie że jestem chwalipięta :D Robię zajebiste kotlety schabowe, kurczaka w sosie śmietanowym, albo pierogi polskie. Z tym ostatnim jest niestety dużo roboty, więc powstają tylko na święta. Myślę, że mój mąż będzie miał sobie ze mną dobrze ^^


    Żadna chwalipięta :D oooooj, z chęcią zjadłabym Twojego schabowego, ale mi teraz smaka narobiłaś :D No myślę, że dobrze, to mało powiedziane. A skoro już jesteśmy przy temacie mężczyzn, to może zdradzisz Nam, czy jest jakiś w Twoim życiu?


    Nie wiem czemu, ale wiedziałam, że o to zapytasz :D Jest taki jeden. Na ten moment, mogę stwierdzić, że to skomplikowane.


    No wiesz jak to my kobiety, zawsze lubimy pogadać o facetach ^^ jak według Ciebie powinien wyglądać ideał mężczyzny ?


    Podstawą jest charakter. Musi być czuły, romantyczny, odpowiedzialny, trochę zabawny i choć trochę szalony, żeby nudno nie było. Najważniejsze żebyśmy mieli zawsze o czym rozmawiać i uwielbiać ze sobą spędzać czas.


    Czy ten Pan, z którym to wszystko jest skomplikowane odzwierciedla Twój typ ? :)


    Myślę, że w 100%. To jest właśnie taki ideal. Dziwne jest to, że jeszcze się gdzieś taki zachował :D


    No to naprawdę jeśli na takiego trafiłaś to jesteś wielką szczęściarą :) Opisz nam, czym dla Ciebie jest szczęście?


    Ciężkie pytanie. Dla mnie poczucie szczęścia odczuwalne jest , gdy coś mi się udaje , gdy dostaję dobrą wiadomość i układa mi się w życiu tak , jak sobie zaplanowałam. Do szczęścia potrzebuję rodziny , najbliższych mi osób, czyli rodziny i przyjaciół. Jest wiele rzeczy , które sprawiają , że jestem szczęśliwa. Mówi się , że pieniądze szczęścia nie dają ale jak mam być szczera, to taki milon w totka rozwiązałby dużo problemów ;)


    To prawda, pieniądze mimo wszystko są Nam potrzebne do życia i bez tego się nie obejdzie... Pięknie napisane. Więc o szczęściu już wiemy, a jakbyś w swój sposób zinterpretowała miłość?


    Jest to na pewno rozumienie się bez słów i wzajemne dopełnianie. A może lepiej posłużę się cytatem z filmu, według mnie jest to najbardziej trafna definicja miłości "Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś, co sprawia, że nie ma litości... To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół... Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz 'Moja Maleńka' i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz nic przełknąć... Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha... Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić..."


    Piękne :) Taki trochę typ romantyczki z Ciebie :) Nawiązując do tego, w jaki sposób opisałabyś Nam siebie?


    No ja bardzo romantyczna jestem. Moje serce można skraść romantyczną kolacją przy świecach ;) Na pewno jestem bardzo nerwowa, szybko można mnie wyprowadzić z równowagi i często najpierw mówię, a dopiero potem myśle. Nie raz miałam przez to problemy. Tak jak stwierdzilas jestem typem romantyka.  Uwielbiam podróżować i zwiedzać.


    Każdy musi mieć jakieś swoje wady, inaczej byłoby zbyt pięknie :D Pochwalisz Nam się jak spędziłaś wakacje? Gdzie byłaś?


    W tym roku spełniłam swoje największe marzenie. Poleciałam do Egiptu. Mogę każdemu polecić, bo to co tam zobaczyłam i przeżyłam jest nie do opisania. Jest bardzo bezpiecznie. Ale co będę opowiadać. Zdjęcia oddadzą piękno tego kraju.

     

    484e838918dfb.jpg

     

    de802b1168cef.jpg

     

    4c128acca4ab7.jpg

     

    bc14205949700.jpg

     

    004605510ca9d.jpg

     

    8fa04e95cd614.jpg

     

    e3b3927d11415.jpg

     

    6aefcebbbdbe6.jpg


    Wow, naprawdę cudowne miejsce! :o Nigdy nie byłam za w ciepłych krajach, ale teraz zacznę odkładać na wakacje w Egipcie :D Czy prócz Egiptu byłaś gdzieś jeszcze za granicą w swoim życiu ?


    W tamtym roku w Bułgarii, a z 3 lata temu w Szwecji. Bułgaria ma jak dla mnie trochę za niskie standardy, a Szwecja jest zimna nawet latem, ale bardzo piękna. W szczególności miejsce w którym byłam. Wyspa niedaleko Sztokholmu. Dostęp do własnego molo i pływanie motorówka. Naprawdę zajebiście było.


    Niektórzy wiedzą, niektórzy nie, że Ty i Kasia to siostry, do tego bliźniaczki. Jak wyglądają Twoje relacje z Nią?


    Od kiedy nie mieszkamy razem, myślę, że dobrze. Pracujemy niestety razem, więc wiadomo, że zdarzają się między Nami spięcia. Myślę, że wyrosłyśmy z wyrywania sobie włosów z byle powodu. Czasami nawet mi jej brakuje.


    Myślę, że jeśli to przeczyta to zrobi jej się miło :) No dobrze, o Twoim życiu i Tobie już trochę wiemy. Czas przejść do pytań związanych z tym co Nas łączy. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z CS'em?


    Było to dobrych kilka lat temu. Z 6 chyba. Był to dzień spotkania moich rodziców z chłopakiem z którym byłam. Miałam strasznego kaca po babskim wieczorze, na którym wypiłyśmy po 2 szampany na głowę ( nie polecam, od tamtego czasu niedobrze mi się robi od patrzenia na szampana). On ich odwiózł do domu ja zostałam sama z jego bratem. Zawołał mnie do siebie żebym z nim pograła. Zgodziłam się i w sumie nawet mi się spodobało. Jakieś pół roku później jechaliśmy na Podkarpacie i tam poznałam ich kuzynkę, która pokazała mi stronę cs-unlimited ( to nie reklama, sieć wyzionela ducha, kiedy dali mi bana i stwierdziłam że tak się bawić nie będziemy :D), potem założyłam swoją sieć, ale już grałam na Katowicach. Pamiętam jak Dawid mi zazdrościł serwera CS go, bo tu jeszcze nie było żadnego i namawiał mnie na przejście z serwerami tutaj.


    Ciekawa historia :D A więc dlaczego Twoja sieć nie przetrwała?


    Trochę z braku czasu, a trochę przez Koziego, którego całuje, przytulam, pozdrawiam <3 Tworzyliśmy naprawdę zgraną paczkę 4 właścicieli. Udawało nam się nawet organizować spotkania mimo iż Krystian był z Olsztyna. Myślę, że dużym problemem było za miękkie serce moje i Kasi. Dalysmy trochę ludziom wejść sobie na głowę. Tak naprawdę zostalysmy z prowadzeniem sieci same, ale niestety obowiązki nas przerosły. Zabrakło czasu. Serwer 4 maps został właśnie przeniesiony z naszej starej sieci, jedynymi osobami, które zostały z nami są Remik i Kozi. Mimo wszystko cieszę się, że trafiłam na Katowice.


    No właśnie, a jak to się stało, że tu trafiłaś?


    Z reklamy. Grałam na csrybnik, który też już nie istnieje i ktoś gdzieś coś o Kato napisał. Weszłam. Zarejestrowałam się i zostałam. Na początku stresowałam się i nic nie pisałam, ale z czasem się rozkrecilam. Miałam nawet chwilę moderatora, ale zrezygnowałam :D


    Jesteś opiekunem 4maps. Powiedz Nam jak wygląda Twoja rola jako opiekun? Jak dzielicie się obowiązkami?


    No ostatnio nie wygląda. Nie mam czasu. Do tego urlop. Jakieś wytłumaczenie. A tak to dzielimy się obowiązkami. Ja niby jestem od adminów, ale w sumie ten podział to taki umowny jest. Ostatnio dużo nam @cajmert pomaga. Chłopak na medal, jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko :love: Bez niego myślę, że ten serwer to dawno do zamknięcia by poszedl. Zapomniałam jeszcze o @Ogen Dogen. On też zawsze pomoze. Ogólnie jak jest problem to do Marcina :love: Mu też bardzo dziekuje.


    To fakt, na chłopaków zawsze można liczyć :) Jeśli chodzi o relacje z ludźmi na CSK, to są osoby, z którymi masz stały kontakt?


    Tak. Taka osoba jest na pewno @cajmert. Nie będę ukrywać, że jest On mi bardzo bliski. Taka moja bratnia dusza :love: Kolejna osobą jest @Ina♡. W prawdzie mało już gra, ale to jest osoba, która mnie doskonale rozumie. Nie potrafię się doczekać jej wielkiego dnia i już odliczam do grudnia :love:@Kozi, taka moja kochana melepetka, wybaczam mu nawet dzwonienie do mnie w środku nocy i gadanie bzdur. Kiedyś miałam dużo lepsze kontakty z ludźmi na sieci, ale brak czasu zrobił swoje.


    Czy według Ciebie trzeba coś zmienić na sieci?


    Chyba nie. Jak dla mnie jest idealnie. No chyba, że Sw33toLcIa na właściciela.


    Oooo jestem za! Nie ma żadnej kobiety w wyższej Administracji, a Ty już masz doświadczenie więc byś się nadawała :D No to na sam koniec, chciałabyś dodać coś od siebie? Pozdrowić kogoś?


    Mniej spin, więcej uśmiechu i dystansu. Oczywiście chce pozdrowić Ciebie i podziękować za poświęcony czas. Pozdrawiam chłopaków @Ogen Dogen, @Fatal1ty @zaksiu i @HeLoN. Odwalacie kawał dobrej roboty. Oby tak dalej. A na koniec buziaki dla @cajmert. Jesteś najlepszy i najwspanialszy. Love You :love:


    Dziękuję Ci bardzo za poświęcony mi czas :D jesteś bardzo fajną kobietką! Mam nadzieję, że w niedalekim czasie będzie Nam dane się poznać :)


    Mam nadzieję, że już niedługo. Również bardzo dziękuję :*

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 8
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    • Haha 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    cajmert cajmert,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    cajmert cajmert,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    P@tRyK P@tRyK,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Sw33toLcIa Sw33toLcIa,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    P@tRyK P@tRyK,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Dzaastine Dzaastine,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    P@tRyK P@tRyK,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Dzaastine Dzaastine,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Sw33toLcIa Sw33toLcIa,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Czekoladka. Czekoladka.,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!