Jump to content
KENYPADRE

Porpozycja do serwerów CSGO

18 posts in this topic

Recommended Posts

Siemka, grając na serwerze only pistol retake#1 często napotykam się na graczy którzy łamiąregulamin i wpadłem na pomysł, że przydałaby się opcja zgłoszenia owego gracza. Po wpisaniu na czacie !zglos, pokazywaliby się wszyscy gracze na danym serwerze(oprócz admina na sm_ukryj) i po wybraniu delikwenta pokażą się opcje powodu zgłoszenia. Np: Łamie regulamin, mikrofon bez mutacji, nadużywanie mikrofonu/czatu, obrażanie itp. Myślicie, że to dobry pomysł? Jeśli tak to proszę o wgranie pluginu i pozostawienie repki ;p. Strzała!

Przeniosłem do odpowiedniego działu.

37 minut temu, P@tRyK napisał:

Przeniosłem do odpowiedniego działu.

Dzięki

By  pogяσм ,

Naprawdę zgłaszasz post właściciela? XD Już pomijając to, że jest na temat bo zadał pytanie odnośnie tego gdzie to ma być zgłaszane. Oraz odpisał, że od tego jest u@ na serwerze aby zgłaszać graczy adminom

I gdzie to ma być zgłaszane ? Przecież u@ jest od tego.

6 godzin temu, KENYPADRE napisał:

Dzięki

XDDD nie widziałem, żę to właściciel, sory. Jak mam zgłaszać do adminom skoro żadnmego jeszcze nie spotkałem?

12 godzin temu, cajmert napisał:

Złóż podanie (y)

Jakie podanie? Nie mogę dostać tutaj JASNEJ odpowiedzi od opiekuna czy właściciela(wiem, że to Wy)w sprawie propozycji?

No to jak ci mam inaczej napisać? Jakie niby zgłoszenia jak mozna najzwyczajniej napisac na u@ i admin to odczyta, gdzie maja sie pojawiac te zgloszenia? na forum? na steam? gdzie?

Nie potrafisz jaśniej napisać?

Chodzi mu to to że piszesz !zgłoś na say wybierasz nick,przyczynę a komunikat zazwyczaj pojawia się na forum żeby ktoś z rangą wbił ;)

2 minuty temu, SpeeDu` napisał:

Chodzi mu to to że piszesz !zgłoś na say wybierasz nick,przyczynę a komunikat zazwyczaj pojawia się na forum żeby ktoś z rangą wbił ;)

Nie na forum, a dokładnie BOT wysyłałby to do admina danego serwera w waidomości steam na pw

Dla mnie to ma trochę + i -

- ktoś by mógł spamić ciągle na !zgłos i admina na steam mogło by to irytować

+ osoby które chitują lub nie przestrzegające regulamin by dostały bana

Dla mnie na minus. Ludziom wicznie coś przekszkadza i wiecznie ktoś odpalony obraża prowokuje. Mam global admina i jakby mi ten spam miał przychodzić z wszystkich serwerów na steama.. :D Nie wyobrażam sobie tego.

Swoją drogą jest strefa zgłoś cheatera. Wpisujesz w konsoli cs'a status. I po wpisaniu status pokazuje się steam id które pozwoli takowego gracza zbanować.

Kolejna strefa i kolejne pluginy zaśmiecające serwery są zbędne. 

Jestem na nie. 

O 16.09.2018 o 23:02, kunt3k napisał:

Dla mnie to ma trochę + i -

- ktoś by mógł spamić ciągle na !zgłos i admina na steam mogło by to irytować

+ osoby które chitują lub nie przestrzegające regulamin by dostały bana

Można dodać punkt, że jeśli zgłoszenia będą nadmierne, admin na prawo zbanować zgłaszającego od 3 do 12 godzin.

W wiadomości od BOT'a będzie steam id zgłaszającego i oskarżonego i powód. Na popredniej sieci działało to super i nie było problemu ze spamem od BOTa.

Ja jestem teraz często na serwerze i nie widzę żeby ktoś się skarżył na innych graczy. Nawet jeśli dodali by to co to zmienia na u@ nie widzę żeby coś pisał o jakimś chiterze lub osobie która łamie regulamin więc to "!zglos" dla mnie jest bezsensu. 

7 minut temu, kunt3k napisał:

Ja jestem teraz często na serwerze i nie widzę żeby ktoś się skarżył na innych graczy. Nawet jeśli dodali by to co to zmienia na u@ nie widzę żeby coś pisał o jakimś chiterze lub osobie która łamie regulamin więc to "!zglos" dla mnie jest bezsensu. 

Dla Ciebie 2 godziny to często? W dodatku co dwa dni tam jesteś ;p

ja sie wypowiem w ten sposób. Dla mnie jest to dobra zmiana o ile nie trafi się jakiś gracz który będzie tego nadużywał. Można też wprowadzić delay tej komendy np 10 min. Jest to zmiana na + tylko fajnie by było gdyby ten bot miał do kogo pisać z administracji... bo jak na tę chwilę  to średnio ona  jest.  Spróbuj napisać podanie w dziale podania na admina :) najlepiej by też było gdybyś podlinkował plugin ułatwiłoby to pracę  @zaksiu jeśli by zaakceptował pomysł. Ode mnie masz +

• Dzięki 1

1 minutę temu, Mixxu napisał:

ja sie wypowiem w ten sposób. Dla mnie jest to dobra zmiana o ile nie trafi się jakiś gracz który będzie tego nadużywał. Można też wprowadzić delay tej komendy np 10 min. Jest to zmiana na + tylko fajnie by było gdyby ten bot miał do kogo pisać z administracji... bo jak na tę chwilę  to średnio ona  jest.  Spróbuj napisać podanie w dziale podania na admina :) najlepiej by też było gdybyś podlinkował plugin ułatwiłoby to pracę  @zaksiu jeśli by zaakceptował pomysł. Ode mnie masz +

Dzięki za zrozumienie ;p

Jutro dam ssy jak dokłądnie by to miało wygladać :>

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice