Skocz do zawartości

    Zamknięty #52 Wywiad z Majkel


    Mateuszek.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad z @Majkel Redaktor: @Mateuszek Gość: @Majkel   Witaj @Majkel dziękuje, że zgodziłeś się na wywiad. Na Początek przedstaw się, powiedź ile masz lat i skąd jesteś?

    Wywiad z @Majkel

    5b8b86b7acea9_Beztytuu.jpg.e102e1e64f543

    Redaktor: @Mateuszek

    Gość: @Majkel

     

    Witaj @Majkel dziękuje, że zgodziłeś się na wywiad. Na Początek przedstaw się, powiedź ile masz lat i skąd jesteś?

    Witaj, mam na imię Michał, mam 30 lat, pochodzę z województwa łódzkiego, Zduńska Wola.

     

     

    Wow nawet nie wiedziałem, że taka stara dupa z ciebie! Czym na co dzień się zajmujesz?

    No lata lecą sam nawet nie wiem, kiedy i gdzie to zleciało, a tak naprawdę jeszcze nic nie zrobiłem w swoim życiu :D na co dzień aktualnie niczym, spędzam czas w domu od czasu do czasu się gdzieś przejadę. :)

     

     

    Leniuch z ciebie! :D Jakie masz zainteresowania?

    Oj powiem Ci od roku czasu mam lenia strasznego, zainteresowania to wiadomo cs, motoryzacja, lubię sport, siatkówkę oczywiście oglądać :) KSW, boks, skoki narciarskie. :)

     

     

    Interesujesz się sportem, czy w dzieciństwie lub teraz uprawiasz jakiś sport?

    Wiadomo jako dzieciak bardzo dużo grałem w piłkę nożną głównie, a teraz po prostu zdrowie nie pozwala na taki wysiłek. :)

     

     

    Rozumiem zdrowie najważniejsze! Co możesz powiedzieć o swoim mieście? Jakieś przyjemne miejsce do zwiedzania lub odpoczynku?

    Powiem Ci tak miasto posiada ogólnie około 43 tys. mieszkańców, nie ma tutaj nic ciekawego do zwiedzania, choć od kilku lat są prowadzone inwestycje. Mamy w centrum miasta piękny ratusz, kino, dużo zieleni, jest modernizacja parku, piękne stawy, kaczki :) wybudował się park handlowy, ogólnie rozwija się i cieszę się. :) 

     

     

    Zatem za kilka lat będziemy zwiedzać piękne i nowe miasto! Przejdźmy teraz do gry, która nas "połączyła" czyli Counter Strike! Jak zaczęła się twoja przygoda z cs'em?

    Dokładnie nie pamiętam, ale grałem gdzieś indziej, a jak się tam znalazłem nie powiem CI wiem, że przyciągnęła mnie tutaj @`MałaMi. Taki miała nick, była opiekunem DD2x2 czy jakoś tak to było, no i bardzo mi się tutaj podobało i tak jestem do dziś, zaczynałem jako szary gracz bez vipa, a po prawie 3 latach dorobiłem się Opiekuna, cieszę się, że troszeczkę się nauczyłem, bo tak naprawdę kiedyś nie wiedziałem jak zbanować osobę odpaloną.:)

     

     

    Z czasem każdy się nauczy być dobrym adminem. Jesteś z CSKatowice już prawie 3 lata. Grałeś tylko na dd2 czy inne serwery też odwiedziłeś?

    Dobrym to może nie jestem, ale na pewno nie najgorszym :) byłem na pb, ale kulki nie dla mnie :D Czasem wejdę na 4 maps, ale ogólnie DD2 to jest klasyk jak dla mnie. :)

     

     

    Od kiedy jesteś Opiekunem dd2 i dlaczego chciałeś wziąć tak odpowiedzialną rolę na swoje barki?

    Kurczę, od kilku miesięcy już jestem jakoś tak szybko czas leci, że nie nadążam za tym dobre pytanie, dlaczego chciałem spróbować wspiąć się ciut wyżej i zobaczyć czy tak naprawdę dam sobie radę z tym wszystkim z początku było kiepsko nie wiedziałem co jest z czym, ale są ludzie, którzy pomogli pokazali wytłumaczyli, a teraz sobie jakoś sam działam, myślę, że jak na pierwszy raz to nie jest tak źle, żeby się nie chwalić no niech będzie 5/10. :) 

     

     

    Opiekun nie może być stronniczy, musi przestrzegać regulaminu i pilnować nie tylko graczy, ale także adminów. Czy uważasz, że to trudna rola?

    Dokładnie jak piszesz powiem Ci ja jestem osobą, która nie lubi konfliktów, ja byłem zawsze z dala od tego, trudne jest dla takiego człowieka jak ja, ale są momenty co trzeba zacisnąć zęby, bo nie zawsze Admin ma rację, ale gracz też więc jak są skargi trzeba być sprawiedliwym i ukarać tego, komu to się należy nie chce karać adminów z DD2, ale jak mus to mus.  :)

     

     

    Właśnie! Ostatnio miałeś trudny okres w swoim życiu, próba odejścia z dd2 nieco nas zaskoczyła. Czy już wszystkie sprawy się wyjaśniły i zostajesz z nami, czy nadal są jakieś wahania?

    Trudny okres to mam od kilku miesięcy, ale to są sprawy rodzinne, które przygnębiają mnie, ale jakoś zapominam o tym a co do mojego odejścia była taka opcja, tez zrobiłem to w emocjach, ale jednak zostaje z wami :) A co do spraw tak wszystko jest wyjaśnione.

     

     

    Wspaniale, że zostajesz z nami! Takie trudne momenty pokazują, komu na tobie zależy i kto jest twoim przyjacielem. Czy są osoby z forum, które wspierały cię w tych trudnych momentach?

    Jasne, że są, ale wolę, aby zostały anonimowe czytając to będą wiedziały, że chodzi właśnie o te osoby nie chce nikogo oznaczać, bo mogę kogoś ominąć, a nie chce :)

     

     

    Rozumiem! Czy masz z forum wielu przyjaciół? Chciałbyś wymienić te osoby?

    Wielu hmm nie chyba, ale u jednej ręki ich nie wymienię, wolę nie oznaczać :), jeśli można oczywiście.

     

     

    Pewnie, że można to jest twoja prywatna sprawa. Co sądzisz o przyjaźni w internecie? Można nazwać osobę, którą się nigdy nie widziało przyjacielem?

    Powiem Ci, że czasem osoba z Internetu okaże się lepszym przyjacielem niż z życia prywatnego więc ja mówię, że ja mogę nazwać taką osobę przyjacielem, bo niestety mój prawdziwy realny przyjaciel mnie oszukał.

     

     

    To przykre, gdy zaufana osoba cię oszuka. Co sądzisz o przyjaźni damsko-męskiej? Jest coś takiego?

    Jest dużo takich przyjaźni, ale ja jeszcze nie miałem takiej przyjaciółki, ale może kiedyś spotkam. Aktualnie w to nie wierzę. ;)

     

     

    No to teraz temat, na który czekałem przyznam szczerze, że uwielbiam o nim rozmawiać. Miłość czym jest dla ciebie?

    I właśnie takiego pytania się obawiałem, więc będzie bardzo krótko, miłość jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka, bo nikt nie chce na starość zostać sam jak palec i też chce mieć kobietę, dziecko bądź dzieci zawsze pechowo trafiłem, ale mam nadzieję, że to już za mną i teraz będzie nieco lepiej wybacz, że tak mało co napisałem, ale razi mnie ten temat :D, także tyle ode mnie w temacie miłość. :) 

     

     

    A chciałem zadać ci tyle pytań o miłości :( No dobra to jeszcze jedno pytanie i kończymy romantyczny temat. Czy masz kogoś lub jest osoba, na której ci zależy?

    Osoba, na której mi bardzo zależy to jest moja kochana mama, która zrobiła bardzo dużo dla mnie i jestem jej bardzo wdzięczny, bo tak naprawdę mam tylko ja, gdyby nie ona na pewno byśmy teraz tego wywiadu nie prowadzili  ;), a tak ogólnie pojawiła się osoba jeszcze jedna w moim życiu. ;)

     

     

    Ech i teraz stworzyło się tyle pytań. Kim ona jest, czy jest fajna? Czy ładna? Zostawię to dla ciebie! Porozmawiamy o uczuciach. Jesteś ufną osobą czy raczej nie wierzysz każdemu?

    Dziękuję, że nie pytasz dalej ;) właśnie tu jest u mnie minus, że jestem bardzo ufna osoba i to nie jest zbyt dobre,

    bo nieraz się dostało po dupie :) , ale takie życie mnie dużo nie trzeba by komuś zaufać ;

     

     

    Człowiek uczy się na błędach, im więcej osób cię oszuka, tym stajesz się mniej ufny. Jesteś typem romantycznego chłopaka czy nie przykładasz do tego wielkiej uwagi?

    Dokładnie całe życie się uczymy :) Czy ja jestem romantyczny hahahah raczej kiepski ze mnie romantyk. xD

     

     

    No to musisz się ode mnie pouczyć trochę! Kobiety uwielbiają kwiatki i czekoladki (a dupa rośnie) hahaha. Jakie masz marzenia, które jesteś w stanie spełnić?

    Zgłoszę się do Ciebie po parę wskazówek xD mam jedno, by mieć rodzinę, która będę kochał i być kochanym z wszystkim innym sobie poradzimy ;) i być szczęśliwym, bo zapomniałem, jak to jest być człowiekiem szczęśliwym.

     

    Nie ma problemu! Tyle nie licz na zbyt dużo nie chce, aby uczeń przerósł mistrza :D Mam nadzieje, że osoba, na której ci zależy da ci to szczęście! Teraz szybka seria pytań i już cię nie męczę!

     

     

    Kino czy spacer przy zachodzie słońca?

    Kino

     

    Piwo na mieście czy romantyczna kolacja?

    Piwo na mieście

     

    Morze czy Góry?

    Góry

     

     

     

    Źle! Widzisz to było sprawdzenie czy jesteś romantykiem, nie zdałeś! Pamiętaj zawsze wybieraj zachód słońca i romantyczną kolacje! Piwo w mieście może być codziennie, ale kolacja od czasu do czasu! Ech jeszcze wiele pracy przed nami hahaha! Na zakończenie chcesz kogoś pozdrowić coś dodać od siebie?

    Wiedziałem, że nie przejdę testu teraz będą mnie wytykać palcem hehehe xD na koniec chciałem każdemu podziękować od właścicieli do zwykłych graczy jesteście super i oby tak było na co dzień i dużo uśmiechu, bo to jest bezcenne uśmiech innego człowieka. :) 

     

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!