Skocz do zawartości

    Zamknięty #49 Wywiad z ρѕу¢нι¢zиα


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 12
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ♥ Wywiad z @ρѕу¢нι¢zиα ♥   Redaktor: Dzaastine   !!! ZGŁOŚ SIĘ DO WYWIADU !!!   Zapraszam do czytania!     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    @Dzaastine podziwiam Cię xDDD

    @Pogrom, @Ogen Dogen ja dobrze oznaczyłam, pewnie znowu Marcinie coś się zepsuło @P@tRyK umiem oznaczać! Nie wmawiaj mi, że nie haha xD

    ♥ Wywiad z @ρѕу¢нι¢zиα 

     

    Redaktor: Dzaastine

     

    !!! ZGŁOŚ SIĘ DO WYWIADU !!!

     

    Zapraszam do czytania! :) 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Hej! Bardzo się cieszę, że zgłosiłaś się do wywiadu. Na sam pczątek powiedz Nam coś o sobie. Kim jesteś, skąd pochodzisz? :)


    Witam, jestem Justyna, mam 22 lata, pochodzę ze Śląska a dokładnie z Bytomia. Chodzę do 3 klasy zawodowej o profilu cukiernika. Skończyłam zawód kucharza, mam syna w wieku 17 miesięcy, ma na imię Dawid.


    Skąd pomysł na cukiernika? Czy planujesz z tym zawodem swoją przyszłość ?


    Uwielbiam słodycze, ciasta no i jak by nie było miałam takie marzenia od małego, a jak planuje swoją przyszłość z tym zawodem, chciałabym kiedyś otworzyć cukiernie, piec ciasta, ciastka, przyjmować zamówienia od klientów, ale też chciałam otworzyć kawiarnio-cukiernie by każdy pracujący człowiek mógł przyjść na pyszną kawę i ciastko po pracy i w czasie :)


    Super pomysł! Czy myślałaś już nad tym, jak mogłaby nazywać się Twoja cukiernia?


    Tak myślałam o tym jak by się nazywała moja kawiarnia :) Dream coffee.


    Bardzo ciekawa nazwa, czy jest Ona z czymś konkretnie związana, czy jest to po prostu przypadkowe?


    Przypadkowe jak i związana, czyli marzenia, a coffee czyli kawa to przypadkowa nazwa :) a dream nie, ponieważ mamy swoje marzenia które spełniamy, które chcemy zrealizować :)


    Opowiesz nam coś więcej o swoim synku ? :)


    Mały urodził się wcześniakiem, ponieważ miałam małe problemy ciążowe. Urodził się z waga 1960 i 47 cm, chorował, zaczął siadać jak skończył roczek, nie dawno, 3 miesiące temu zaczął raczkować, teraz uczy się wstawać i chodzić, ma już 17 miesięcy jest rehabilitowany, ale jestem dobrej myśli no i może jeszcze odwiedzi CSK i przejmie stery po mamie :)


    Dużo zdrówka dla maluszka! Powiedz Nam, czym zajmujesz się na co dzień? Prócz synkiem i graniem w CS'a :)


    Zajmuje się domem, gotowaniem, sprzątaniem, załatwianiem spraw, no to najważniejsze by coś w życiu osiągnąć, no zajmuje się niekiedy siostrzenicami i siostrzeńcem od siostry, jedna ma 4 latka druga ma 3 latka, trzecia ma 9 miesięcy, a syn ma 9 lat :)


    To jesteś nie dość, że mama na cały etat to jeszcze dobra ciocia :) Widać, że jesteś ciepłą osobą. Nawiązując do tego, chciałabym Ciebie zapytać, jakie wartości w życiu uważasz za najważniejsze?


    Uważam, że najważniejsze wartości w życiu to dom, rodzina, praca, partner.


    Nawiązując do partnera, widzimy, że łączy Cię coś z MrTheBoss, czy chciałabyś Nam opowiedzieć jak zaczęła się Wasza znajomość na sieci? :)


    Nasza znajomość zaczęła się od spotkania na serwerze paintball 4fun. Zobaczyłam tego użytkownika, że zaczął u nas niedawno grać. Nie szło mu za dobrze, ale po pewnym czasie zaczął w miarę dobrze grać. Dostałam zaproszenie do rozmowy na teamspeak więc poszłam. Co miałam do stracenia. Zaczęliśmy rozmawiać na ts. Minęło trochę czasu, MrTheBosS poprosił mnie czy byśmy mogli porozmawiać razem sam na sam. Poszłam więc do niego na pokój i rozmawialiśmy dość długo. Zapytał mnie o to czy chce być z nim razem. Miałam mętlik w głowie. Ale zgodziłam się. Pamiętny dzień - 27.07.2018r. Mieliśmy wzloty i upadki, ale on zawsze pomógł mi i podniósł mnie na duchu. Jutro jest nasz pierwszy miesiąc związku ale obiecujemy, jeśli będzie tak jak dotychczas i będziemy planować ślub to zaprosimy całe csk, a Ciebie weźmiemy za świadkową, a Piotrka za świadka.


    Jak widać miłość przez internet istnieje i jesteście tego żywym przykładem :) Cieszymy się bardzo Waszym szczęściem i życzymy go jak nawięcej, przede wszystkim wytrwałości! Czujemy się zaprszeni, dlatego nie możecie o Nas zapomnieć :D Dziękuję, że Nas tak wyróżniłaś :) Myślisz, że to miłość na całe życie?


    Tak to miłość na całe życie, nie ważne co powiedzą inni, mamy tylko siebie i tylko na sobie polegamy, nie słuchamy innych, co o nas mówią pogadają i przestaną, ale jest jedna osoba którą bardzo cenimy z MrTheBoss, tą osobą jest Sławek, jest mądrym i zaradnym przyjacielem na którym możemy zawsze polegać :)


    Dobrze, że macie takiego przyjaciela, to wspaniałe uczucie móc na sobie nawzajem polegać :) O Twoim życiu wiemy już dosyć sporo, więc czas przejść do pytań związanych z tym, co łączy Nas wszystkich. Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em ?


    Moja przygoda zaczęła się z cs w wieku 16 lat. Zostałam zaproszona przez kolegę z klasy.


    Jak trafiłaś na CSK? 


    Moja przygoda się zaczęła z csk jak miałam 16lat. Grałam kiedyś na innej serwerowni, potem odeszłam na 4/5 lat i teraz wróciłam. Natknęłam się na ip serwera z csk na internecie no to zaczęłam grać. Najpierw na klasyku zrobiłam konto na forum csk i przeniosłam sie na 4 fun i tak zaczęła się moja przygoda. Na csk zostałam adminem, wiem, że trzeba być stanowczym i rozpoznać osoby z sh, wh i aim, jak i pilnować by gracze mieli kulturę ;)


    Za co najbardziej cenisz Naszą sieć CSKatowice?


    Cenię za to, że ma tak wspaniałych właścicieli jak i moderatorów i opiekunów danego serwera, jak i adminów i dziękuje, że mogłam poznać tak miłych i uczciwych ludzi :)


    Czy Twoim zdaniem jest coś do zmiany na sieci?


    Moim zdaniem jest tak, że nie ma nic do zmiany, ta sieć co poznałam jest idealna i niech tak zostanie jak jest ;)


    Na sam koniec chciałabyś dodać coś od siebie? Pozdrowić kogoś?


    Chciałabym tylko dodać, że dziękuje Ci za miły i wyczerpujący wywiad, chciałabym pozdrowić opiekunów serwera @Pogrom @HeLoN i @`RЕďvΞιΝ oraz właścicieli forum @cajmert i @Ogen Dogen jak i przyjaciela @we_ogarnij_bejbe jak i chciałam pozdrowić również swojego chłopaka @ρѕу¢нι¢zиy jak i całe csk :)


    Również bardzo Ci dziękuję za udzielenie mi wywiadu, miło czegoś się o Tobie dowiedzieć moja imienniczko :) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę dużo szczęścia!


    Dziękuje raz jeszcze za poświęcony czas :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Poprzedni wywiad Daga <3

    • Lubię to! (+1) 7
    Pogrom Pogrom,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Pogrom Pogrom,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Ogen Dogen Ogen Dogen,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    P@tRyK P@tRyK,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 2
    Pogrom Pogrom,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Gość Gość,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    P@tRyK P@tRyK,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!