Jump to content
HeLoN

1 Kolejka - 18/19 Wrzesień

31 posts in this topic

Recommended Posts

Mecz na pierwszą kolejkę LM, kopiujemy poniższy wzór i na dole w postach wpisujemy swoje typy.

Temat zostanie zamknięty 17 września, do tego czasu można typować.

 

LIGA MISTRZÓW - 1. KOLEJKA

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge - Borussia Dortmund

 AS Monaco - Atletico Madryt

 FC Barcelona - PSV Eindhoven

 Inter Mediolan - Tottenham

 Liverpool - PSG 

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli

 Schalke - FC Porto

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny

 Benfica - Bayern Monachium

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City - Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa

 Real Madryt - AS Roma

 Young Boys Berno - Manchester United

 Valencia - Juventus

  • Lubie to 1
  • + rep 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Club Brugge - Borussia Dortmund  0:2

 AS Monaco - Atletico Madryt          0:2

 FC Barcelona - PSV Eindhoven       3:1

 Inter Mediolan - Tottenham             1:0

 Liverpool - PSG                                   0:2

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli 0:1

 Schalke - FC Porto 1:0

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa   1:2

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny    2:0

 Benfica - Bayern Monachium   0:2

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim   1:0

 Manchester City - Olympique Lyon   2:1

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa   0:2

 Real Madryt - AS Roma  3:0

 Young Boys Berno - Manchester United   0:2

 Valencia - Juventus   1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Club Brugge - Borussia Dortmund 2:1

 AS Monaco - Atletico Madryt 1:0

 FC Barcelona - PSV Eindhoven 3:0

 Inter Mediolan - Tottenham 1:1

 Liverpool - PSG 0:2

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli 3:2

 Schalke - FC Porto 1:3

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa 1:2

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny 2:0

 Benfica - Bayern Monachium 0:1

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 1:1

 Manchester City - Olympique Lyon 2:3

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 4:2

 Real Madryt - AS Roma 2:2

 Young Boys Berno - Manchester United 2:3

 Valencia - Juventus 1:0

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIGA MISTRZÓW - 1. KOLEJKA

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge 1:3 Borussia Dortmund 

 AS Monaco  1:2 Atletico Madryt

 FC Barcelona 4:0 PSV Eindhoven

 Inter Mediolan 2:3 Tottenham

 Liverpool 2:1 PSG 

Crvena Zvezda Belgard 1:2 SSC Napoli

 Schalke 0:2 FC Porto

 Galatasaray 3:1 Lokomotiw Moskwa

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam 2:1 AEK Ateny

 Benfica 1:3 Bayern Monachium

Szachtar Donieck 1:2 TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City 3:0 Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno 2:3 CSKA Moskwa

 Real Madryt 4:2 AS Roma

 Young Boys Berno  0:4 Manchester United

 Valencia 1:3 Juventus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 18 września

 Club Brugge 1:3 Borussia Dortmund

 AS Monaco 0:2 Atletico Madryt

 FC Barcelona 3:0 PSV Eindhoven

 Inter Mediolan 2:1 Tottenham

 Liverpool 1:2 PSG 

Crvena Zvezda Belgard 0:2 SSC Napoli

 Schalke 0:1 FC Porto

 Galatasaray 2:0 Lokomotiw Moskwa

 

Środa, 19 września

Ajax Amsterdam 3:0 AEK Ateny

 Benfica 1:3 Bayern Monachium

Szachtar Donieck 0:1 TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City 2:1 Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno 0:2 CSKA Moskwa

 Real Madryt 3:2 AS Roma

 Young Boys Berno 0:2 Manchester United

 Valencia 1:4 Juventus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge 1-4 Borussia Dortmund

 AS Monaco 1-1 Atletico Madryt

 FC Barcelona 3-1 PSV Eindhoven

 Inter Mediolan 1-2 Tottenham

 Liverpool 3-2 PSG 

Crvena Zvezda Belgard 1-2 SSC Napoli

 Schalke 0-0 FC Porto

 Galatasaray 1-1 Lokomotiw Moskwa

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam 1-0 AEK Ateny

 Benfica 1-3 Bayern Monachium

Szachtar Donieck 2-2 TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City 3-1 Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno 0-2 CSKA Moskwa

 Real Madryt 3-1 AS Roma

 Young Boys Berno 1-2 Manchester United

 Valencia 1-3 Juventus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge 1:3 Borussia Dortmund

 AS Monaco 1:2 Atletico Madryt

 FC Barcelona 3:0 PSV Eindhoven

 Inter Mediolan 1:2 Tottenham

 Liverpool 2:1 PSG

Crvena Zvezda Belgard 0:3 SSC Napoli

 Schalke 1:1 FC Porto

 Galatasaray 1:2 Lokomotiw Moskwa

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam 2:0 AEK Ateny

 Benfica 1:3 Bayern Monachium

Szachtar Donieck 2:3 TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City 3:1 Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno 0:3 CSKA Moskwa

 Real Madryt 2:1 AS Roma

 Young Boys Berno 0:3 Manchester United

 Valencia 1:3 Juventus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge  1:3  Borussia Dortmund

 AS Monaco  2:2  Atletico Madryt

 FC Barcelona  3:1  PSV Eindhoven

 Inter Mediolan  1:2  Tottenham

 Liverpool  2:1  PSG 

Crvena Zvezda Belgard  0:3  SSC Napoli

 Schalke  2:1  FC Porto

 Galatasaray  1:1  Lokomotiw Moskwa

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam  2:0  AEK Ateny

 Benfica  1:3  Bayern Monachium

Szachtar Donieck  1:1  TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City  3:1  Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno  0:1  CSKA Moskwa

 Real Madryt  2:1  AS Roma

 Young Boys Berno  0:1  Manchester United

 Valencia  1:3  Juventus

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Club Brugge 0 -  2 Borussia Dortmund

 AS Monaco 1 - 1 Atletico Madryt

 FC Barcelona 2 - 0 PSV Eindhoven

 Inter Mediolan 1 - 0 Tottenham

 Liverpool 1 - 2 PSG 

Crvena Zvezda Belgard 0 - 2 SSC Napoli

 Schalke 1 - 1 FC Porto

 Galatasaray 0 - 0 Lokomotiw Moskwa

 

 

 

Ajax Amsterdam 1 - 0 AEK Ateny

 Benfica 0 - 2 Bayern Monachium

Szachtar Donieck 1 - 0 TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City 2 - 0 Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno 1 - 2 CSKA Moskwa

 Real Madryt 2 - 0 AS Roma

 Young Boys Berno 0 - 2 Manchester United

 Valencia 1 - 2 Juventus

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Club Brugge 0-2 Borussia Dortmund

 AS Monaco 1-2 Atletico Madryt

 FC Barcelona 1-0 PSV Eindhoven

 Inter Mediolan 1-3 Tottenham

 Liverpool 2-3 PSG 

Crvena Zvezda Belgard 0-2 SSC Napoli

 Schalke 1-1 FC Porto

 Galatasaray 0-1 Lokomotiw Moskwa

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam 2-0 AEK Ateny

 Benfica 1-4 Bayern Monachium

Szachtar Donieck 1-1 TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City 2-0 Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno 0-1 CSKA Moskwa

 Real Madryt 2-1 AS Roma

 Young Boys Berno 2-3 Manchester United

 Valencia 2-4 Juventus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge - Borussia Dortmund 0-3

 AS Monaco - Atletico Madryt 2-2

 FC Barcelona - PSV Eindhoven 5-0

 Inter Mediolan - Tottenham 2-2

 Liverpool - PSG  4-2

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli 2-1

 Schalke - FC Porto 1-1

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa 1-2

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny 3-0

 Benfica - Bayern Monachium 2-3

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 2-0

 Manchester City - Olympique Lyon 1-1

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 1-3

 Real Madryt - AS Roma 2-2

 Young Boys Berno - Manchester United 1-0

 Valencia - Juventus 1-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Club Brugge - Borussia Dortmund    0-3

 AS Monaco - Atletico Madryt    0-2

 FC Barcelona - PSV Eindhoven   2-1

 Inter Mediolan - Tottenham   2-2

 Liverpool - PSG   1-0

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli   2-2

 Schalke - FC Porto  0-1

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa   1-3

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny   1-1

 Benfica - Bayern Monachium   1-3

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim   1-3

 Manchester City - Olympique Lyon    3-0

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa   1-0

 Real Madryt - AS Roma   4-2

 Young Boys Berno - Manchester United    1-3

 Valencia - Juventus    2-4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Club Brugge - Borussia Dortmund 0:2

 AS Monaco - Atletico Madryt 0:2

 FC Barcelona - PSV Eindhoven 3:0

 Inter Mediolan - Tottenham 1:1

 Liverpool - PSG 1:3

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli 1:1

 Schalke - FC Porto 1:2

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa 1:1

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny 2:1

 Benfica - Bayern Monachium 0:3

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 1:1

 Manchester City - Olympique Lyon 2:1

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 0:2

 Real Madryt - AS Roma 3:1

 Young Boys Berno - Manchester United 1:2

 Valencia - Juventus 1:3

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIGA MISTRZÓW - 1. KOLEJKA

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge - Borussia Dortmund 0-2

 AS Monaco - Atletico Madryt 3-1

 FC Barcelona - PSV Eindhoven 2-1

 Inter Mediolan - Tottenham 1-0

 Liverpool - PSG 2-2

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli 1-3

 Schalke - FC Porto 1-1

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa 1-0

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny 2-1

 Benfica - Bayern Monachium 1-2

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 2-0

 Manchester City - Olympique Lyon 3-1

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 0-3

 Real Madryt - AS Roma 1-1

 Young Boys Berno - Manchester United 1-2

 Valencia - Juventus 0-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIGA MISTRZÓW - 1. KOLEJKA

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge - Borussia Dortmund 3:1

 AS Monaco - Atletico Madryt  1:0

 FC Barcelona - PSV Eindhoven  2:1

 Inter Mediolan - Tottenham 3:2

 Liverpool - PSG 3:2

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli 2:4  

Schalke - FC Porto 0:2

Galatasaray - Lokomotiw Moskwa 0:2

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny 3:1

 Benfica - Bayern Monachium 1:2

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 1:1

 Manchester City - Olympique Lyon 3:2

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 2:0

 Real Madryt - AS Roma 2:1

 Young Boys Berno - Manchester United 0:2

 Valencia - Juventus 0:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIGA MISTRZÓW - 1. KOLEJKA

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge 1 -2  Borussia Dortmund

 AS Monaco 1 -1 Atletico Madryt

 FC Barcelona 3 - 0 PSV Eindhoven

 Inter Mediolan 2 - 2 Tottenham

 Liverpool 2-1 PSG 

Crvena Zvezda Belgard 0 -1 SSC Napoli

 Schalke1 -2 FC Porto

 Galatasaray 2-2 Lokomotiw Moskwa

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam 1-1 AEK Ateny

 Benfica 1-2 Bayern Monachium

Szachtar Donieck 1-0 TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City  2-0 Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno 1-1 CSKA Moskwa

 Real Madryt 3-2 AS Roma

 Young Boys Berno 0-3 Manchester United

 Valencia 2-2 Juventus

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIGA MISTRZÓW - 1. KOLEJKA

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge - Borussia Dortmund   1:3

 AS Monaco - Atletico Madryt   0:1

 FC Barcelona - PSV Eindhoven    2:0

 Inter Mediolan - Tottenham     1:2

 Liverpool - PSG    1:1

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli  0:2

 Schalke - FC Porto  2:1

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa    3:1

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny   3:0

 Benfica - Bayern Monachium     1:2

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim  1:2

 Manchester City - Olympique Lyon   2:0

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa  0:0

 Real Madryt - AS Roma   2 :0

 Young Boys Berno - Manchester United  0:4

 Valencia - Juventus 1:1

ρѕу¢нι¢zиα zareagował na to
Lubie to

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Club Brugge - Borussia Dortmund 0:2

 AS Monaco - Atletico Madryt 1:1

 FC Barcelona - PSV Eindhoven 3:0

 Inter Mediolan - Tottenham 1:2

 Liverpool - PSG 1:2

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli 0:2

 Schalke - FC Porto 1:1

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa 1:2

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny 2:0

 Benfica - Bayern Monachium 1:4

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 1:2

 Manchester City - Olympique Lyon 3:1

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 0:2

 Real Madryt - AS Roma 2:1

 Young Boys Berno - Manchester United 0:1

 Valencia - Juventus 0:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 18 września

 

Club Brugge 0 - 2 Borussia Dortmund

 AS Monaco 1 - 2 Atletico Madryt

 FC Barcelona 3 - 0 PSV Eindhoven

 Inter Mediolan 0 - 2 Tottenham

 Liverpool 2 - 2 PSG 

Crvena Zvezda Belgard 0 - 3 SSC Napoli

 Schalke 1 - 2 FC Porto

 Galatasaray 1 - 1 Lokomotiw Moskwa

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam 2 - 0 AEK Ateny

 Benfica 1 - 2 Bayern Monachium

Szachtar Donieck 1 - 0 TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City 2 - 1 Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno 0 - 1 CSKA Moskwa

 Real Madryt 3 - 1 AS Roma

 Young Boys Berno 0 - 2 Manchester United

 Valencia 1 - 2 Juventus

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

LIGA MISTRZÓW - 1. KOLEJKA

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge - Borussia Dortmund  0:2

 AS Monaco - Atletico Madryt  1:2

 FC Barcelona - PSV Eindhoven  3:0

 Inter Mediolan - Tottenham  2:2

 Liverpool - PSG   1:1

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli  1:2

 Schalke - FC Porto  1:1

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa  2:0

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny  2:0

 Benfica - Bayern Monachium  1:3

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim  2:1

 Manchester City - Olympique Lyon  3:1

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa  1:1

 Real Madryt - AS Roma   2:1

Young Boys Berno - Manchester United  1:2

 Valencia - Juventus  2:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge 2 - 4 Borussia Dortmund

 AS Monaco 2 - 2 Atletico Madryt

 FC Barcelona  3 - 1 PSV Eindhoven

 Inter Mediolan 2 - 3 Tottenham

 Liverpool 3 - 2 PSG 

Crvena Zvezda Belgard 2 - 3 SSC Napoli

  Schalke 2 - 2 FC Porto

 Galatasaray 0 - 1 Lokomotiw Moskwa

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam 2 - 0 AEK Ateny

 Benfica 1 - 3 Bayern Monachium

Szachtar Donieck 1 - 1 TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City  2 - 0 Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno  1- 3 CSKA Moskwa

 Real Madryt 2 - 1 AS Roma

 Young Boys Berno 1 - 1 Manchester United

 Valencia  0- 2  Juventus

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIGA MISTRZÓW - 1. KOLEJKA

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge 0-2 Borussia Dortmund

 AS Monaco 1-2 Atletico Madryt

 FC Barcelona 4-0 PSV Eindhoven

 Inter Mediolan 0-2 Tottenham

 Liverpool 1-0 PSG 

Crvena Zvezda Belgard 0-2 SSC Napoli

 Schalke 2-2 FC Porto

 Galatasaray 1-1 Lokomotiw Moskwa

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam 2-0 AEK Ateny

 Benfica 0-3 Bayern Monachium

Szachtar Donieck 1-2 TSG 1899 Hoffenheim

 Manchester City 3-0 Olympique Lyon

 Viktoria Pilzno 0-1 CSKA Moskwa

 Real Madryt 2-1 AS Roma

 Young Boys Berno 1-2 Manchester United

 Valencia 1-3 Juventus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge - Borussia Dortmund 0-2

 AS Monaco - Atletico Madryt 1-2

 FC Barcelona - PSV Eindhoven 4-0

 Inter Mediolan - Tottenham 2-3

 Liverpool - PSG  2-1

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli 1-3

 Schalke - FC Porto 2-1

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa 1-2

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny 3-0

 Benfica - Bayern Monachium 1-3

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 2-1

 Manchester City - Olympique Lyon 3-0

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 1-2

 Real Madryt - AS Roma 2-2

 Young Boys Berno - Manchester United 1-2

 Valencia - Juventus 1-3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Club Brugge - Borussia Dortmund  0:0

 AS Monaco - Atletico Madryt  1:1

 FC Barcelona - PSV Eindhoven  4:0

 Inter Mediolan - Tottenham  2:2

 Liverpool - PSG    3:1

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli  0:1

 Schalke - FC Porto   0:2

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa  1:1

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny  2:1

 Benfica - Bayern Monachium  1:3

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim  1:1

 Manchester City - Olympique Lyon  3:1

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa  0:0

 Real Madryt - AS Roma  2:2

 Young Boys Berno - Manchester United  1:2

 Valencia - Juventus  1:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIGA MISTRZÓW - 1. KOLEJKA

Wtorek, 18 września

 

 Club Brugge - Borussia Dortmund 2:5

 AS Monaco - Atletico Madryt 0:1

 FC Barcelona - PSV Eindhoven 4:1

 Inter Mediolan - Tottenham 0:2

 Liverpool - PSG  2:1

Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli 1:3

 Schalke - FC Porto 1:0

 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa 0:2

 

Środa, 19 września

 

Ajax Amsterdam - AEK Ateny 3:1

 Benfica - Bayern Monachium 0:3

Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 2:0

 Manchester City - Olympique Lyon 1:1

 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 0:1

 Real Madryt - AS Roma 4:2

 Young Boys Berno - Manchester United  0:2

Valencia - Juventus  0:2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×