Jump to content
Dzaastine

#8 Szybka Szóstka! - P@tRyK

9 posts in this topic

Recommended Posts

jateWbT.png

 

 

Informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK

 

Tym razem wyzwania podjął się @P@tRyK

 

Bardzo ciekawa Szybka Szóstka! :D Zapraszam do czytania! 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

 

Kim jestem? Wydaje mi się,że jestem człowiekiem :D (pewności nie ma) A tak całkiem serio to jestem spokojnym i grzecznym chłopcem,który swoje w życiu przeszedł pomimo stosunkowo młodego wieku.Z jednej strony jestem spokojny,z drugiej jednak lubię poczuć dużą dawkę adrenaliny i po prostu kręcić manetkę do końca (jak to większość motocyklistów robi). Raczej jestem miły,aczkolwiek @Młoda :D pewnie powiedziałaby przeciwnie :D Wyznaję zasadę ty szanujesz mnie,ja szanuje ciebie,dlatego staram się żyć ze wszystkimi w zgodzie czy tu czy w życiu prywatnym (wiadomo,że nie da się ze wszystkimi),konflikty raczej się nie zdarzają no może po za ostatnim incydentem(musiałem się bronić :D)


Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

 

W moim mniemaniu charakter jest ważniejszy,z pewnością musi być miła,musi mieć jakieś hobby,pasję (najlepiej jakby była motocyklistką,albo to ją kręciło,bo to dla mnie duuuuuży plus),musi się szanować,bo jak się okazuję w dzisiejszych czasach to wcale nie jest oczywiste.Z wyglądu wiadomo jak ma na czym siedzieć i czym oddychać to jest spoko :D ,charakter ważniejszy,bo jeśli mamy wspólną zajawkę to się  dogadamy,chyba przyznasz mi rację Justynko ? :D

 

Patryś, czy to miał być podryw? :D


Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

 

Dla mnie zdecydowanie szczęście to rodzina,przyjaciele znajomi tacy prawdziwi,na których zawsze mógłbym liczyć,takich jest zdecydowanie mniej niestety.Szczęście to mieć kochającą rodzinę,która gdy wrócisz z pracy ciepło cię powita,bez tego życie byłoby puste.


Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

 

Zacznijmy od tego,że obecne społeczeństwo może pomarzyć o tak godziwym wieku,ale jeśli dożyję to będę jeździł takim wózkiem elektrycznym i gapił się na tyłki dziewczyn :D


Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

 

Kupuję  Kawasaki Ninja H2R,najdroższe ciuchy motocyklowe i pojadę na TT ścigać się!!! <3


Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

 

Tej nuty nie trzeba wyjaśniać,wystarczy wsłuchać się w przekaz,oddaje dosłownie wszystko....

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bardzo dziękuję za uwagę! 

 

Poprzednia szybka szóstka ---> Psychiczna

  • Lubie to 6
  • + rep 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki trochę lipny podryw :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne. @Dzaastine fb :* 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@P@tRyK słaby podrywacz muszę Cię jescze wiele nauczyć :D

By P@tRyK,

eeee pierdolisz pan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ty najmilszy i najukochańszy na csk, wiec jak moge twierdzić inaczej. No dobra czasami mi dogryzasz co nie zmienia faktu ze jesteś grzecznym chłopcem xD

  • Haha 1
By P@tRyK,

Od tego sarkazmu ci uszy puchną :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to niezle partyk XDDDDDDD

++

By P@tRyK,

Ja ci kurde dam partyka ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super wywiad. +++

Na TT sam bym pojechał polatać, może kiedyś się uda ;)

  • Lubie to 1
By P@tRyK,

No to obowiązkowo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
  • Create New...