Jump to content

  Locked #8 Szybka Szóstka! - P@tRyK


  Dzaastine
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 9
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK   Tym razem wyzwania podjął się @P@tRyK   Bardzo ciekawa Szybka Szóstka! Zapraszam do czytania!    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Jak ty najmilszy i najukochańszy na csk, wiec jak moge twierdzić inaczej. No dobra czasami mi dogryzasz co nie zmienia faktu ze jesteś grzecznym chłopcem xD

  Super wywiad. +++ Na TT sam bym pojechał polatać, może kiedyś się uda

  jateWbT.png

   

   

  Informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK

   

  Tym razem wyzwania podjął się @P@tRyK

   

  Bardzo ciekawa Szybka Szóstka! :D Zapraszam do czytania! 

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   

  Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

   

  Kim jestem? Wydaje mi się,że jestem człowiekiem :D (pewności nie ma) A tak całkiem serio to jestem spokojnym i grzecznym chłopcem,który swoje w życiu przeszedł pomimo stosunkowo młodego wieku.Z jednej strony jestem spokojny,z drugiej jednak lubię poczuć dużą dawkę adrenaliny i po prostu kręcić manetkę do końca (jak to większość motocyklistów robi). Raczej jestem miły,aczkolwiek @Młoda :D pewnie powiedziałaby przeciwnie :D Wyznaję zasadę ty szanujesz mnie,ja szanuje ciebie,dlatego staram się żyć ze wszystkimi w zgodzie czy tu czy w życiu prywatnym (wiadomo,że nie da się ze wszystkimi),konflikty raczej się nie zdarzają no może po za ostatnim incydentem(musiałem się bronić :D)


  Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

   

  W moim mniemaniu charakter jest ważniejszy,z pewnością musi być miła,musi mieć jakieś hobby,pasję (najlepiej jakby była motocyklistką,albo to ją kręciło,bo to dla mnie duuuuuży plus),musi się szanować,bo jak się okazuję w dzisiejszych czasach to wcale nie jest oczywiste.Z wyglądu wiadomo jak ma na czym siedzieć i czym oddychać to jest spoko :D ,charakter ważniejszy,bo jeśli mamy wspólną zajawkę to się  dogadamy,chyba przyznasz mi rację Justynko ? :D

   

  Patryś, czy to miał być podryw? :D


  Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

   

  Dla mnie zdecydowanie szczęście to rodzina,przyjaciele znajomi tacy prawdziwi,na których zawsze mógłbym liczyć,takich jest zdecydowanie mniej niestety.Szczęście to mieć kochającą rodzinę,która gdy wrócisz z pracy ciepło cię powita,bez tego życie byłoby puste.


  Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

   

  Zacznijmy od tego,że obecne społeczeństwo może pomarzyć o tak godziwym wieku,ale jeśli dożyję to będę jeździł takim wózkiem elektrycznym i gapił się na tyłki dziewczyn :D


  Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

   

  Kupuję  Kawasaki Ninja H2R,najdroższe ciuchy motocyklowe i pojadę na TT ścigać się!!! <3


  Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

   

  Tej nuty nie trzeba wyjaśniać,wystarczy wsłuchać się w przekaz,oddaje dosłownie wszystko....

   

   

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   

  Bardzo dziękuję za uwagę! 

   

  Poprzednia szybka szóstka ---> Psychiczna

  • I like this! (+1) 6
  Link to comment
  Share on other sites

  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  • I like this! (+1) 1
  P@tRyK P@tRyK,
  Sign In, aby zobaczyć zawartość tej notki!
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!