Skocz do zawartości

    Zamknięty #47 Wywiad z Wercia to ziomal!


    PattShi.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ※ Redaktor: @Zaczarowana. ★ Udzielający wywiadu: @Wercia to ziomal   Cześć. Dziękuje za zgłoszenie się do wywiadu. Jesteś nową użytkowniczką naszej sieci, dlatego powiedz nam kilka słów o s

    Dobra robota Ulańcu :* 

    4vQ3xst.gif

     

     

     Redaktor: @Zaczarowana.
    Udzielający wywiadu: @Wercia to ziomal

     

    Cześć. :) Dziękuje za zgłoszenie się do wywiadu. Jesteś nową użytkowniczką naszej sieci, dlatego powiedz nam kilka słów o sobie. 

     Hejka! :) Na sam początek chcę podziękować za poświęcony mi czas na ten wywiad. Nazywam się Weronika, w tym roku wskoczyło mi 19 lat na kark, mieszkam na Śląsku, a dokładnie w Mysłowicach, interesuje się grami, grafiką, fotografią, modą, gotowaniem, muzyką, spotem, e-portem i wizażem. Osobiście z charakteru jestem dość cichą osobą, lecz czasami potrafię się otworzyć na ludzi i łapie szybko z nimi kontakt. 
     
    Sporo zainteresowań. Na początek pójdźmy w stronę grafiki, gdyż wiele osób kojarzy cię właśnie z twoich prac. Powiedz nam - od jakiego czasu zajmujesz się wykonywaniem tych cudeniek? 

    W sumie, od kilku lat, z 4/5 już chyba będzie. Chodziłam do szkoły o kierunku grafik/fotograf i chcąc czy nie chcąc, musiałam się zajmować tą grafiką, lecz po kilku latach musiałam sobie zrobić przerwę, ale wróciłam do tego i w sumie staram się coraz więcej czasu poświęcać na robienie grafiki czy na samą naukę przy niej. 
     
    Czy wybranie tego kierunku, to była pochopna decyzja czy, jednak wiążesz z tym swoją przyszłość? Masz jakieś plany z tym związane? 

     Przy wyborze profilu miałam ogromną zajawkę na grafikę/fotografię, więc pewnie dlatego też poszłam na ten kierunek. Czy wiąże z tym przyszłość? Raczej nie. Kiedyś chciałam zostać grafikiem, lecz moje plany zmieniły się jakieś 2 lata temu, więc grafika zostaje na drugim planie, aby sobie zarobić.
     
    Co przyczyniło się do zmiany planów? Jeżeli nie grafika, to co w tym momencie jest na pierwszym planie? 

    Głównie to, że grafika nie daje mi aż tak wielkiej satysfakcji z pracy. Dalej kocham to robić, lecz już nie mam takiego wielkiego zapału do tego jak kiedyś, obecnie na pierwszym miejscu jest wizaż i wszystko co związane z tym.
     
    Masz jakieś plany, bądź marzenia związane z wizażem?

    Chciałabym zostać wizażystką i będę do tego dążyła, bo jest to coś, co chcę robić w przyszłości. Mam również w planach swój salon kosmetyczny, ale to wszystko w przyszłości.
     
    To już wiecie do kogo się zgłaszać. :D Jeżeli chodzi o sport - trenujesz coś, czy jest to bardziej związane z obserwowaniem/kibicowaniem? 
     
    Haha, zapraszam serdecznie! :D Co do sportu, 9 lat chodziłam do szkoły sportowej, więc sport miałam od małego obok siebie. Trenowałam ponad 13 lat siatkówkę halową i 6 lat siatkówkę plażową, lecz musiałam zrezygnować z treningów. A co do kibicowania/obserwowania, również miałam z tym styczność, pamiętam jak z tatą oraz bratem jeździłam na meczę czy to z piłki nożnej, z koszykówki czy siatkówki. 
     
    Co było powodem przerwania twojej przygody z siatkówką?

     Problemy zdrowotne. Od urodzenia poważnie choruje, głównie serce. Przez częste kontuzje kolana, biodra oraz kostki plus wypadek samochodowy, moja lewa noga strasznie osłabła i nie mogłam trenować. Strasznie się załamałam jak chirurg powiedział, że muszę zapomnieć o dalszym trenowaniu sportu, który był ze mną od małego dzieciaka, ale są rzeczy ważne i ważniejsze, a zdrowie jest czymś najważniejszym, więc musiałam podjąć strasznie trudną decyzję w moim życiu.
     
    Po tylu latach na pewno było ciężko, ale najważniejsze, że dajesz radę! Silna kobieta! :) Jeżeli już wspomniałaś o dzieciństwie. Pokażesz nam malutką Weronikę?

    No było strasznie ciężko. Musiałam sobie sama z tym radzić, ale wierzyłam, że z dnia na dzień będzie lepiej i po części tak było. Podobno bez wsparcia osób drugich nie da się nic zrobić, ja osobiście bez wsparcia, i żyje dalej, haha. :) No jasne, na tym zdjęciu można zobaczyć malutką Weroniczkę, która już od dzieciaczka bawiła się w baletnicę.
     
    b466f1e6b611.jpg
     
    Mimo częstych chorób, na pewno miewałaś również te nieco fajniejsze przygody, czy to jako mała Weronika, czy już jako ta większa. Opowiesz nam jakąś?

    Zależy, bo kiedy chodziłam jeszcze do szkoły, byłam nie akceptowana przez rówieśników, właśnie przez moje problemy zdrowotne czy tez inne. Moje życie szczerze mówiąc, zaczęło, jakoś się otwierać na te przygody w wieku 16/17 lat, kiedy zaczęłam imprezować, nawet i to zbyt często. Jedną z takich większych akcji, to pamiętam było przed moimi 18 urodzinami, gdzie z moją paczkę, w której są same dziewczyny, wypiłyśmy zbyt dużo i to jeszcze w biały dzień. Pamiętam jak tańczyłam z koleżanką w parku i upadłam przed Panem Policjantem na kolanach i mówiąc lekko wcięta 'Dzień dobry', miałam takie szczęście, że obeszło się bez mandatu, ani niczego gorszego. :D 
     
    Taką policję szanuję! :D Dowiedzieliśmy się troszkę o twoich znajomych, a jak jest z drugą połówką? 

    Obecnie jestem sama, po ostatnim związku nie szukam nikogo. Przyjdzie sam jak będzie odpowiedni czas i odpowiedni moment.
     
    Może zgubił konia i musi do ciebie na piechotę iść. :D To opisz nam swojego chłopaka. Czego od niego będziesz oczekiwać? 

    Haha może. :D Hmm, jeżeli chodzi o wygląd, bo nie ukrywajmy, on ten jest ważny. Dla mnie w wyglądzie chłopaka, najważniejszy jest wzrost oraz głos. Uwielbiam jak chłopak ma duże dłonie. Kolor oczu czy włosów bez znaczenia. Zaś jeśli chodzi o to, czego oczekuje od niego, to najbardziej wsparcia, bliskości, czułości i abym czuła się przy nim swobodnie. 
     
    W końcu usłyszałam szczerą odpowiedź, a nie tylko "liczy się tylko charakter".  :) To teraz czas na szybką odpowiedź! 
    Lubię...

     Lubię pierogi. 

    Kocham...

    Kocham się przytulać. 

    Szanuję...

    Szanuje szczerość. 

    Nienawidzę...

    Nienawidzę kłamstwa i wykorzystywania. 
     
    Przejdźmy do pytań związanych z CS'em i naszą siecią. W jaki sposób zaczęła się Twoja przygoda z CS'em? 

    Moja przygoda zaczęła się od randomowych gierek w szkole po lekcjach, albo na zajęciach dodatkowych. Zamiast robić jakieś prace z informatyki, to grało się w CS'a, haha. :D Ogólnie gram już z 9 lat, ale miałam przerwę dwuletnia. 
     
    Hahaha, łobuz! Jak trafiłaś na CSK?

    Trafiłam czystym przypadkiem na FFA i 4Maps. Spodobała mi się atmosfera, oraz to, że nie ma takiego wielkiego natłoku graczy, więc można na spokojnie grać i się nie denerwować!
     
     Teraz musisz mnie oświecić, bo tego do końca nie pamiętam, a od dawna chciałam cię o to zapytać. XDD A więc trafiłam kiedyś na forum innej sieci i weszłam z ciekawości w dział redakcji, a tam Wercia? :D Redaktorka? Powiedz nam - Czy to ty byłaś czy miałam omamy? ;v

    Haha, aktualnie jestem redaktorką na innej sieci, ale to jest tylko pomoc przy niektórych sprawach.
     
     Wiedziałam, że nie oszalałam! :D Zapraszam do naszej redakcji! :) Gdy zarejestrowałaś się na CSK, kto lub co, najbardziej rzuciło ci się w oczy?  

    W sumie, oczywiste, że dział grafika i dział muzyki, ale i też kilka osób rzuciło mi się w oczy.
     
    Czy Twoim zdaniem jest coś, co wyróżnia CSK? A może wręcz przeciwnie - jest coś co wymaga zmiany?

    W sumie, wyróżnia to, że zauważyłam u niektórych osób, dość duży dystans do siebie, lecz są też takie osoby, które dla mnie są już skreślone. Czy jest coś co wymaga zmiany? Trudno mi powiedzieć, bo jestem krótko z Wami. Musiałabym troszkę dłużej posiedzieć i pooglądać różne rzeczy, aby zacząć myśleć nad tym.
     
     Czy planujesz kiedyś w jakiś sposób się u nas rozwijać, czy pozostaniesz jednak tylko zwykłym graczem?

    Może kiedyś, na razie nie planuję żadnych wyższych rang. Jestem takiego zdania, że można robić coś na forum, bez kolorka, bo teraz dość często widzę, że duża ilość osób leci na kolorki.
     
    Dziękuje za udzielenie mi wywiadu. Czy na koniec chciałabyś coś dodać od siebie, bądź pozdrowić kogoś? :) 

    To ja dziękuję, że poświęciłaś mi swój czas! Pozdrawiam oczywiście Ciebie i każdą osobę, która to czyta, buziaki!
     
    Dziękuje za przeczytanie. Mam nadzieję, że wytrwaliście do końca. :D  
     

    ★ ★ ★ Poprzedni wywiad ---> #46 Wywiad z SMERFETKA! ★ ★ ★

    ★ ★ ★ ZGŁOŚ SIĘ DO WYWIADU ★ ★ ★

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!