Skocz do zawartości

    Zamknięty #3 Na celowniku ---> Fatal1ty


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ♥ NA CELOWNIKU ♥ Witajcie! Oto kolejna seria 'Na celowniku'. Więcej informacji znajdziecie tutaj -> KLIK   Kolejną osobą, która znalazła się na moim celowniku jest @Fatal1ty

    Dzięki za wypowiedzi mam nadzieje, że szczere +

    ♥ NA CELOWNIKU ♥

    Witajcie! Oto kolejna seria 'Na celowniku'.

    Więcej informacji znajdziecie tutaj -> KLIK

     

    Kolejną osobą, która znalazła się na moim celowniku jest @Fatal1ty

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Jest bardzo dobrym grafikiem i bardzo ładnie prowadzi forum. To chyba na tyle z plusów. Poza tym bardzo mało go widać a jak była jakaś sprawa do załatwienia  to odsyłał do wyższej administracji.... Więc sprawowanie jego stanowiska oceniam na +/-

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Szymon , bardzo dobry ziomek, daje radę  ,  bardzo wiele zrobił dla naszej całej sieci , odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku . :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


     Ogólnie jest osobą, którą chyba aktualnie rzadko można spotkać na naszych serwerach z tego co zauważyłem.Miałem tylko raz okazje z Nim rozmawiać oraz zagrać ,w dodatku mixa i to na modzie PB :D .Wydał się w porządku gościem,z którym na luzie można pogadać i pożartować.Jako administrator naszej sieci jest pomocny ,ale również stanowczy w swoich decyzjach.Świetny grafik:)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Szymon to bardzo miły, sympatyczny kolega. Zawsze można na niego liczyć w każdej sytuacji. Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
     
    Szymon był pierwszą osobą z sieci, z którą miałam większe "spory", wiadomo każdy miał swoje poglądy i wyrobione zdanie na jakiś temat, ale po tym wszystkim osobiście uważam że nie jest jakimś najgorszym adminem sieci, trochę się zmienił odkąd tutaj wróciłam i myślę że jest to zmiana na plus, jakoś go mniej ostatnio (wiadomo-życie), a jeśli jest to już nie krzyczy tak jak kiedyś, jakiś spokojniejszy się zrobił :D nic do niego nie mam, na pewno jest pracowitą i miła osobą (jak go nie wkurzysz), bardzo dobry grafikiem oraz ma rangę na którą na pewno zasłużył swoim wkładem w sieć :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Bardzo miła osoba, rzadko bywa na forum, ale jak już wejdzie to widać efekty jego pracy :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Szymon jest osobą specyficzna, go albo lubisz albo nie, wydaje mi się, że nie da się tak pomiędzy xD Ciężko coś z niego wyciągnąć, ale jak już się uda to nie da Ci praktycznie dojść do słowa. Osobiście bardzo go lubię ;) Jako Administrator sprawdza się dobrze, chociaż ciut ostatnio zaniedbał swoje obowiązki :P

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Szymona znam kilka ładnych lat. Jeśli chodzi o sprawy "zawodowe" to mogę powiedzieć, że jest profesjonalistą. Wyznaje twarde zasady, których się trzyma. Wydawać by się mogło, że jest uszczypliwy, ale on po prostu przestrzega jasno określonych zasad. Jeśli chodzi o prywatne relacje to bardzo spokojny i miły facet. Fajnie przy piwku czasem usiąść i porozmawiać. Myśli trzeźwo, nie popełnia pochopnych decyzji. Jako kolega bardzo fajny ;)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Szymon ma swój sposób bycia, jest naprawdę dobrym administratorem i fajnie radzi sobie na sieci. Jeśli ktoś mu podpadnie to lubi być ostry, ale to tylko i wyłącznie ze wględu na to, że ma zasady i się tego trzyma. Jest bardzo sympatyczną osobą, choć osobiście go nie znam, to lubię go :)
     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Dobry z niego admin. 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Sprawuje swoją rolę tak jak powinien, odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Pozdro! 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    O Szymonie za wiele powiedzieć nie mogę, bo za bardzo go nie znam, ale z tego co widzę to wydaje się być całkiem sympatyczną osobą, czasami pogada na katoboxie, pośmieje się, dobry człowiek. Pełni dobrze rolę administratora. 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Ze względu na to, że ludzie byli na urlopach, nie każdy przepytany był w stanie odpowiedzieć. Mimo wszystko dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział! :)

     

    Poprzednie 'Na celowniku' ---> Ogen Dogen

     

    Pozdrawiam! :) 

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!