Skocz do zawartości

    Zamknięty #46 Wywiad z SMERFETKA


    Mateuszek.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad z @S.M.E.R.F.E.T.K.A   Redaktor: @Mateuszek Gość- @S.M.E.R.F.E.T.K.A   R: Witaj. Dziękuję, że zgodziłaś się na przeprowadzenie z Tobą wywiadu. Na początek przedst

    Wywiad na wysokim poziomie , bardzo inteligentne odpowiedzi tak trzymaj , również Cie pozdrawiam i nie dziękuj zawsze Ci pomogę .

    Wywiad z @S.M.E.R.F.E.T.K.A

     

    Redaktor: @Mateuszek

    Gość- @S.M.E.R.F.E.T.K.A

    7f3e8cd14cedc1307cd37256ce85a512c5f8502d

     

    R: Witaj. Dziękuję, że zgodziłaś się na przeprowadzenie z Tobą wywiadu. Na początek przedstaw się, powiedź ile masz lat i skąd jesteś?

    G: Mam na imię Oliwia, mam 15 lat (jeszcze), jestem z Legnicy to taka niewielka miejscowość obok Wrocławia. :D 

     

     

    R: Młoda kobieta, a już taka piękna, no proszę! Ja osobiście dałbym Ci 19/20lat! Co możesz powiedzieć o swoim mieście?

    G: W moim mieście się naprawdę dużo dzieje. Jest to ,, drugie oko Dolnego Śląska'' ma znaczący wpływ na region. W tłumaczeniach sloganu pozycjonującego na języki obce należy łączyć Legnicę z pojęciem „drogi” i jednocześnie starać się, by hasło zachowywało swą dwoistość, wskazując i drogę w sensie komunikacyjnym, i drogę życiową, podczas której Legnica jest i będzie świetnym partnerem podróży. Można nauczyć się języków takich jak: Angielski, Francuski, Niemiecki, Rosyjski.

     

     

    R: Czy w Twoim mieście są ciekawe miejsca do zwiedzania? Zabytki, wojenne bunkry lub tajne miejsca, o których wiedzą tylko nieliczni?

    G: Owszem, przykładem może być np. Katedra Legnicka Świętych Apostołów Piotra i Pawła bardzo ciekawa i warta zwiedzenia. Kolejnymi są Kamienice Śledziowe i Akademia Rycerska :snicker: Bardzo polecam, żeby odwiedzić.

     

     

    R: Po takiej promocji, aż chce mi się tam jechać! Nocleg już będę miał u Ciebie, jak mnie wpuścisz. Przejdźmy teraz do rozmów o Tobie. Masz 15 lat, więc gdzie się uczysz?

    G: Uczę się w szkole Budowlanej nr 3, chce iść na inżyniera od spraw budowlanych, bardzo mnie ten zawód interesuje i przy okazji nie koliduje z moimi innymi zainteresowaniami np. języki obce. Na praktyki będę wyjeżdżać za granicę, to będzie trzeba dobrze mówić w danym języku :) wiem, że to dużo nauki i trzeba się uczyć pilnie, ale ja zawsze dążę do celu i się nie poddaje. :snicker:

     

     

    R: Trafiła nam się twarda kobitka! Akurat miałem budować dom, ale poczekam, aż zdasz studia i sama mi wybudujesz. Powiedź nam, dlaczego akurat budowlanka? Mi ten zawód kojarzy się bardziej z mężczyznami.

    G: Wybrałam ten zawód, ponieważ, najpierw tato mi powiedział, co mogę z tego mieć, w sensie jakie korzyści, następnie dowiedziałam się, na czym polega i nie będę budować kolego hah, tylko będę rządzić pracownikami, przynoszę im gotowy projekt i mają wybudować, jak jest narysowane, jak będzie coś źle, nie podbije im swojej pieczęci i albo daje im drugą szanse, albo zwalniam :) Praca taka, kobieta rządzi chłopakami. :giggle:

     

     

    R: I znowu kobieta rozkazuje, a facet się słucha... Ech życie mężczyzny bywa bardzo trudne. Interesujesz się budownictwem, a oprócz tego masz jeszcze jakieś hobby?

    G: Gram na gitarze elektrycznej od roku, a na klasycznej i akustycznej od 4 lat. :snicker: Moja cała rodzina to muzyki i jakoś tak w genach dostałam. :D

     

     

    R: No to zapraszam cię do siebie na ognisko! Będziesz grać wesołe melodie a ja będę jęczał. :D Opowiesz nam coś więcej o rodzinie? 

    G: Moja mama ma na imię Ewa, jest pracownikiem biedronki heh. Mój tata Bogdan pracuje właśnie na budowie, mam młodszą siostrę 10 latek, gra na pianinie i dogaduje się z nią jak z nikim innym, zawsze może na mnie liczyć i ona to wie. :DSiostrę ma się jedną i za ogień za nią wskoczę, po prostu nie wyobrażam sobie życia bez niej, czasami to może i zbyt nadopiekuńcza jestem, ale to dla jej dobra, krzywda jej się nie stanie. Mam jeszcze pieska, a wabi się  Sisi, rasa York :3

     

    R: Jesteś bardzo opiekuńcza, jeśli chodzi o siostrę. Czy mogłabyś opisać swoje zalety i cechy charakteru?

    G: Zalety? Hmm tego nie potrafię sama opisać, inni ludzie, którzy mają ze mną kontakt nawet ty, choć zbyt krótko mnie znasz, możesz ocenić moje wady i zalety. :) cechy charakteru hm, jestem pomocna, miła, słodka i nie powinnam tego pisać, ale sporo chłopaków mówi, że jestem jedna z Najładniejszych dziewczyn w Legnicy i najbardziej wysportowaną, ja nie wierzę w takie opinie, dla mnie jestem taka sama jak wszyscy, każdy jest na równym poziomie. :snicker: Jestem wolontariuszką, kocham pomagać innym, sprawia mi to satysfakcje. :D

     

    R: Akurat mają racje, jesteś atrakcyjną osobą. Imponujesz mi tym, że pomimo tak młodego wieku pomagasz innym ludziom. Skoro już nawiązaliśmy do mężczyzn, czy jesteś w związku z jakimś lub masz kogoś na oku"?

    G: Nie, nie jestem w związku... I raczej nie szukam, dla mnie najważniejsza jest nauka i spełnienie marzeń, jak będę dorosła, ustatkuje się, będę miała dom, będę na własnym utrzymaniu wtedy pomyśle o mężu rodzinie itd. Aktualnie mam przyjaciela i on dobrze wie, że nic więcej nie będzie, choć nie ukrywam, nie raz chciał spróbować, ale nic z tego nie wyszło :) Ludzie mnie właśnie szanują za to, że nie jestem łatwa i się nie daje tak szybko :)

     

     

    R: Grunt to ustalić zasady! Wiem, że nie szukasz chłopaka, ale jak wyobrażasz sobie swój ideał mężczyzny?

    G: Nie interesuje mnie wygląd, choć tak, prawda, pierwsze co patrzy się na wygląd, przyznam się, chciałabym, żeby był przystojny, ale ważne, żeby był wierny i szczery, szanował i akceptował mnie taką, jaką jestem i nie chciał, żebym się zmieniała... W moim wieku tacy nie istnieją, dlatego teraz poświecę lata na naukę, a później będę myśleć dalej. :giggle:

     

     

    R: Dowiedzieliśmy się o Tobie wiele, więc teraz spokojnie możemy przejść do tematów, które nas łączą, czyli Counter-Strike! Jak doszło do tego, że zaczęłaś grać w cs'a?

    G: Szczerze ? Sama nie wiem, w pewny dzień chciałam sobie pograć w strzelanki i znalazłam cs na internecie (nonsteam) i zaczęłam grać, później dowiedziałam się, że trzeba steama na admina, więc pobrałam i wykupiłam sobie steam i tak jakoś wyszło.

     

     

    R: Jak trafiłaś tutaj na CSKatowice.com? Czy to Twoja pierwsza sieć?

    G: Najpierw grałam na innej, później szukałam najlepszych sieci i znalazłam CSK i tak gram, udało się zdobyć admina i jestem naprawdę szczęśliwa, tak szybko od was nie odejdę.

     

     

    R: Miejmy taką nadzieję! Dlaczego postanowiłaś być adminem? Uważasz, że to ciężkie i odpowiedzialne zadanie?

    G: Tak, odpowiedzialne zadanie, trzeba mieć wiedzę jakąś na początku, umiejętność rozpoznawania gracza z AIM czy WH, jak dasz bana bez celowo, tez są konsekwencje, trzeba najpierw pomyśleć a później zrobić niż na odwrót. Według mnie najlepiej się nie spoufalać z graczami, bo później będzie, dać mu bana np. Za kulturę czy nie, bo go lubię i nie chce, by się obraził ... Admin ma być stanowczy, kiedy sytuacja tego wymaga, ale można się pośmiać, powygłupiać nie mówie, że nie, ale wszystko z głową. :D 

     

    R: Trafił nam się idealny admin! Jesteś rozpoznawalna na DD2, czy darzysz kogoś szczególną sympatią?

    G: Raczej większość osób mnie rozpoznaje i szanuje wszystkich, nie mam ulubieńców ani jakiś takich, dla mnie każdy z administracji jest taki sam i nie chce z nikim mieć kłótni ani jakiś nieporozumień. :snicker: Mamy być zgranym zespołem i nawzajem sobie pomagać. :D

     

    R: Idealnie opisane! Dziękuje jeszcze raz za poświęcony mi czas. Chciałabyś dodać coś jeszcze od siebie, kogoś pozdrowić?

    G: Chciałabym pozdrowić całą Administracje i wszystkich graczy, naprawdę czuje się jak w rodzinie z wami, jesteście wspaniali, i życzę wam wszystkiego najlepszego. Chciałam jeszcze podziękować @santos (t)'owi, że pomógł mi z tym Amx i wytłumaczył wszystko, jestem ci dłużna. Do zobaczenia i Miłego dnia. :giggle::lol:

     

     

    Poprzedni wywiad ---> #45 Wywiad z Kozi

    ZGŁOŚ SIĘ DO WYWIADU

    • Lubię to! (+1) 8
    PALE 2k4. PALE 2k4.,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Pogrom zmienił(a) tytuł na #46 Wywiad z SMERFETKA
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!