Jump to content

Locked #46 Wywiad z SMERFETKA

Mateuszek.
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Wywiad z @S.M.E.R.F.E.T.K.A   Redaktor: @Mateuszek Gość- @S.M.E.R.F.E.T.K.A   R: Witaj. Dziękuję, że zgodziłaś się na przeprowadzenie z Tobą wywiadu. Na początek przedst

Wywiad na wysokim poziomie , bardzo inteligentne odpowiedzi tak trzymaj , również Cie pozdrawiam i nie dziękuj zawsze Ci pomogę .

Wywiad z @S.M.E.R.F.E.T.K.A

Redaktor: @Mateuszek

Gość- @S.M.E.R.F.E.T.K.A

7f3e8cd14cedc1307cd37256ce85a512c5f8502d

R: Witaj. Dziękuję, że zgodziłaś się na przeprowadzenie z Tobą wywiadu. Na początek przedstaw się, powiedź ile masz lat i skąd jesteś?

G: Mam na imię Oliwia, mam 15 lat (jeszcze), jestem z Legnicy to taka niewielka miejscowość obok Wrocławia. :D 

R: Młoda kobieta, a już taka piękna, no proszę! Ja osobiście dałbym Ci 19/20lat! Co możesz powiedzieć o swoim mieście?

G: W moim mieście się naprawdę dużo dzieje. Jest to ,, drugie oko Dolnego Śląska'' ma znaczący wpływ na region. W tłumaczeniach sloganu pozycjonującego na języki obce należy łączyć Legnicę z pojęciem „drogi” i jednocześnie starać się, by hasło zachowywało swą dwoistość, wskazując i drogę w sensie komunikacyjnym, i drogę życiową, podczas której Legnica jest i będzie świetnym partnerem podróży. Można nauczyć się języków takich jak: Angielski, Francuski, Niemiecki, Rosyjski.

R: Czy w Twoim mieście są ciekawe miejsca do zwiedzania? Zabytki, wojenne bunkry lub tajne miejsca, o których wiedzą tylko nieliczni?

G: Owszem, przykładem może być np. Katedra Legnicka Świętych Apostołów Piotra i Pawła bardzo ciekawa i warta zwiedzenia. Kolejnymi są Kamienice Śledziowe i Akademia Rycerska :snicker: Bardzo polecam, żeby odwiedzić.

R: Po takiej promocji, aż chce mi się tam jechać! Nocleg już będę miał u Ciebie, jak mnie wpuścisz. Przejdźmy teraz do rozmów o Tobie. Masz 15 lat, więc gdzie się uczysz?

G: Uczę się w szkole Budowlanej nr 3, chce iść na inżyniera od spraw budowlanych, bardzo mnie ten zawód interesuje i przy okazji nie koliduje z moimi innymi zainteresowaniami np. języki obce. Na praktyki będę wyjeżdżać za granicę, to będzie trzeba dobrze mówić w danym języku :) wiem, że to dużo nauki i trzeba się uczyć pilnie, ale ja zawsze dążę do celu i się nie poddaje. :snicker:

R: Trafiła nam się twarda kobitka! Akurat miałem budować dom, ale poczekam, aż zdasz studia i sama mi wybudujesz. Powiedź nam, dlaczego akurat budowlanka? Mi ten zawód kojarzy się bardziej z mężczyznami.

G: Wybrałam ten zawód, ponieważ, najpierw tato mi powiedział, co mogę z tego mieć, w sensie jakie korzyści, następnie dowiedziałam się, na czym polega i nie będę budować kolego hah, tylko będę rządzić pracownikami, przynoszę im gotowy projekt i mają wybudować, jak jest narysowane, jak będzie coś źle, nie podbije im swojej pieczęci i albo daje im drugą szanse, albo zwalniam :) Praca taka, kobieta rządzi chłopakami. :giggle:

R: I znowu kobieta rozkazuje, a facet się słucha... Ech życie mężczyzny bywa bardzo trudne. Interesujesz się budownictwem, a oprócz tego masz jeszcze jakieś hobby?

G: Gram na gitarze elektrycznej od roku, a na klasycznej i akustycznej od 4 lat. :snicker: Moja cała rodzina to muzyki i jakoś tak w genach dostałam. :D

R: No to zapraszam cię do siebie na ognisko! Będziesz grać wesołe melodie a ja będę jęczał. :D Opowiesz nam coś więcej o rodzinie? 

G: Moja mama ma na imię Ewa, jest pracownikiem biedronki heh. Mój tata Bogdan pracuje właśnie na budowie, mam młodszą siostrę 10 latek, gra na pianinie i dogaduje się z nią jak z nikim innym, zawsze może na mnie liczyć i ona to wie. :DSiostrę ma się jedną i za ogień za nią wskoczę, po prostu nie wyobrażam sobie życia bez niej, czasami to może i zbyt nadopiekuńcza jestem, ale to dla jej dobra, krzywda jej się nie stanie. Mam jeszcze pieska, a wabi się  Sisi, rasa York :3

R: Jesteś bardzo opiekuńcza, jeśli chodzi o siostrę. Czy mogłabyś opisać swoje zalety i cechy charakteru?

G: Zalety? Hmm tego nie potrafię sama opisać, inni ludzie, którzy mają ze mną kontakt nawet ty, choć zbyt krótko mnie znasz, możesz ocenić moje wady i zalety. :) cechy charakteru hm, jestem pomocna, miła, słodka i nie powinnam tego pisać, ale sporo chłopaków mówi, że jestem jedna z Najładniejszych dziewczyn w Legnicy i najbardziej wysportowaną, ja nie wierzę w takie opinie, dla mnie jestem taka sama jak wszyscy, każdy jest na równym poziomie. :snicker: Jestem wolontariuszką, kocham pomagać innym, sprawia mi to satysfakcje. :D

R: Akurat mają racje, jesteś atrakcyjną osobą. Imponujesz mi tym, że pomimo tak młodego wieku pomagasz innym ludziom. Skoro już nawiązaliśmy do mężczyzn, czy jesteś w związku z jakimś lub masz kogoś na oku"?

G: Nie, nie jestem w związku... I raczej nie szukam, dla mnie najważniejsza jest nauka i spełnienie marzeń, jak będę dorosła, ustatkuje się, będę miała dom, będę na własnym utrzymaniu wtedy pomyśle o mężu rodzinie itd. Aktualnie mam przyjaciela i on dobrze wie, że nic więcej nie będzie, choć nie ukrywam, nie raz chciał spróbować, ale nic z tego nie wyszło :) Ludzie mnie właśnie szanują za to, że nie jestem łatwa i się nie daje tak szybko :)

R: Grunt to ustalić zasady! Wiem, że nie szukasz chłopaka, ale jak wyobrażasz sobie swój ideał mężczyzny?

G: Nie interesuje mnie wygląd, choć tak, prawda, pierwsze co patrzy się na wygląd, przyznam się, chciałabym, żeby był przystojny, ale ważne, żeby był wierny i szczery, szanował i akceptował mnie taką, jaką jestem i nie chciał, żebym się zmieniała... W moim wieku tacy nie istnieją, dlatego teraz poświecę lata na naukę, a później będę myśleć dalej. :giggle:

R: Dowiedzieliśmy się o Tobie wiele, więc teraz spokojnie możemy przejść do tematów, które nas łączą, czyli Counter-Strike! Jak doszło do tego, że zaczęłaś grać w cs'a?

G: Szczerze ? Sama nie wiem, w pewny dzień chciałam sobie pograć w strzelanki i znalazłam cs na internecie (nonsteam) i zaczęłam grać, później dowiedziałam się, że trzeba steama na admina, więc pobrałam i wykupiłam sobie steam i tak jakoś wyszło.

R: Jak trafiłaś tutaj na CSKatowice.com? Czy to Twoja pierwsza sieć?

G: Najpierw grałam na innej, później szukałam najlepszych sieci i znalazłam CSK i tak gram, udało się zdobyć admina i jestem naprawdę szczęśliwa, tak szybko od was nie odejdę.

R: Miejmy taką nadzieję! Dlaczego postanowiłaś być adminem? Uważasz, że to ciężkie i odpowiedzialne zadanie?

G: Tak, odpowiedzialne zadanie, trzeba mieć wiedzę jakąś na początku, umiejętność rozpoznawania gracza z AIM czy WH, jak dasz bana bez celowo, tez są konsekwencje, trzeba najpierw pomyśleć a później zrobić niż na odwrót. Według mnie najlepiej się nie spoufalać z graczami, bo później będzie, dać mu bana np. Za kulturę czy nie, bo go lubię i nie chce, by się obraził ... Admin ma być stanowczy, kiedy sytuacja tego wymaga, ale można się pośmiać, powygłupiać nie mówie, że nie, ale wszystko z głową. :D 

R: Trafił nam się idealny admin! Jesteś rozpoznawalna na DD2, czy darzysz kogoś szczególną sympatią?

G: Raczej większość osób mnie rozpoznaje i szanuje wszystkich, nie mam ulubieńców ani jakiś takich, dla mnie każdy z administracji jest taki sam i nie chce z nikim mieć kłótni ani jakiś nieporozumień. :snicker: Mamy być zgranym zespołem i nawzajem sobie pomagać. :D

R: Idealnie opisane! Dziękuje jeszcze raz za poświęcony mi czas. Chciałabyś dodać coś jeszcze od siebie, kogoś pozdrowić?

G: Chciałabym pozdrowić całą Administracje i wszystkich graczy, naprawdę czuje się jak w rodzinie z wami, jesteście wspaniali, i życzę wam wszystkiego najlepszego. Chciałam jeszcze podziękować @santos (t)'owi, że pomógł mi z tym Amx i wytłumaczył wszystko, jestem ci dłużna. Do zobaczenia i Miłego dnia. :giggle::lol:

Poprzedni wywiad ---> #45 Wywiad z Kozi

ZGŁOŚ SIĘ DO WYWIADU

• I like this! (+1) 8
    PALE 2k4. PALE 2k4.,
    Sign In, aby zobaczyć zawartość tej notki!

• ISIS changed the title to #46 Wywiad z SMERFETKA
    Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...
    You are viewing the forum as guest.
    You do not have access to some content and features!