Skocz do zawartości

    Zamknięty #7 Szybka Szóstka! - ρѕу¢нι¢zиα


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    Xh6cI9N.png

     

     

    Informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @ρѕу¢нι¢zиα

     

    Redaktor: Dzaastine

     

    Zapraszam do czytania! :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

     Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?

     

    Kim jestem? Jestem osobą o dobrym sercu, jestem miłą osobą do czasu, jeśli ktoś nie rozmawia na mój temat :) jestem osobą, która pomoże w trudnych chwilach, doradzi gdy coś się dzieje, jak każdy wie może nie jestem idealna ale jestem sobą i dobrze mi z tym :)

     

    Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzała kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?
     

    Szczerze? trochę tak, trochę nie, jednak te kilkanaście lat temu wspominam mile ale nie zawsze :) czy dotychczasowe życie moje jest idealne ? czy jest wymarzone ? tak, jest w połowie :) mam osobę którą kocham :)  i wiem ze dotychczasowe życie będzie lepiej wymarzone :)

     

    Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Jak widzę swój ideał pod względem charakteru i wyglądu? Dla mnie wygląd się nie liczy. Dla mnie liczy się tylko charakter i miłość, nie ma ideału, wygląd zawsze się zmieni a charakter nigdy :) Jakie cechy musi mieć osoba? Musi mieć dobre serducho, nie obrażać, zawsze przytuli w trudnych chwilach :)

     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ?
     

    Co robię z wygraną? Przekazuje na rehabilitacje dla chorych dzieci, jak i domy dziecka :) I dla szpitali na nowe sprzęty :)

     

    Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłaś do tej pory? 

     

    Czego się nauczyłam do tej pory ? hmm dużo rzeczy, nie popełniać błędów które potem żałuje :) nie ranić osób zanim się nie zapyta jak było, jeśli inna osoba coś o nim powie :) być szczerym w związku, nic nie ukrywać bo przyjaźń i związek nie powinno się budować na kłamstwach tylko na zaufaniu, bo prawdziwą przyjaźń poznaje się w biedzie :) a miłość gdy ktoś jest szczery :)

     

    Każdy z Nas ma osobę, którą może nazwać "przyjacielem". Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad własną osobą? Czy myśleliśmy o tym jakimi my jesteśmy przyjaciółmi?

     

    Tak myślałam o tym jaką jestem przyjaciółką, jestem dobrą, szczerą, uczciwą i mówiącą prawdę, jeśli ktoś skrytykuje moją osobę, jestem  przyjaciółką na którą każdy przyjaciel / przyjaciółka  może liczyć w trudnych chwilach :) kto zna ten wie :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Poprzednia Szybka Szóstka ---> Waterovsky

    • Lubię to! (+1) 3
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!