Skocz do zawartości

    Zamknięty #45 Wywiad z Kozi!


    PattShi.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 13
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ※ Redaktor: @Zaczarowana. ★ Udzielający wywiadu: @Kozi   Cześć. Zacznijmy standardowo - powiedz kilka słów o sobie.   No Cześć. Witam Wszystkich z CSK. Mam na imię Kamil, lat 28. Mies

    Jak zobaczyłam temat to się przestraszyłam xD ale nie ma tak źle Sam wywiad na duży plus Ps. Sam jesteś parufffom ^^

    miWNxjK.gif

     

     Redaktor: @Zaczarowana.
    Udzielający wywiadu: @Kozi
     
    Cześć. Zacznijmy standardowo - powiedz kilka słów o sobie.
     
    No Cześć. Witam Wszystkich z CSK. Mam na imię Kamil, lat 28. Mieszkam w Sosnowcu. Oczy zielone - życie szalone. :D Na co dzień pracuję na naprawach torów PKP. Aktualnie jestem na delegacji w Węgierskiej Górce. Uprawiam sport (boks) oraz jestem fanatykiem mojego klubu. Śmigam po Polsce na wyjazdy, a czasem nawet na zagraniczne. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony, na zapoznawanie nowych znajomości - jestem duszą do imprez. :D Niektórzy z CSK wiedzą doskonale, jak uwielbiam się bawić i spędzać czas. Co by tu jeszcze dodać na swój temat... Bardzo lubię zwiedzać, jeździć po miastach czy krajach. Ostatnie 2 lata spędziłem w Angli i musiałem porzucić CS'a na ten okres. Przed wyjazdem prowadziłem wraz z @Sw33toLcIa i @Czekoladka. własną sieć (może ktoś grał czasem u nas, bo parę osób widzę znajomych na CSK). 
    Podsumowując - piękny młody i szalony. Hahaha :D 
     
    29qi54w.jpg
     
    Czy wyjazd był powodem zamknięcia waszej sieci? Były również inne powody?
     
    Mój wyjazd na emigracje był spowodowany z paru powodów, które w tym samym okresie się zebrały. Pierwszy powód to problem z Policją - oczywiście nie słusznie osądzany byłem. :D Drugi - jak to w życiu bywa, przez kobietę. Imienia nie będę pisał, bo nie chcę ujawniać. Osoba ta zapewne to i tak będzie czytała, więc się domyśli. Trzeci - oczywiście pieniądze. 2 lata w UK pozwoliły wrócić do Kraju. Co do twojego pytania o sieć  -  nie ukrywam, że z mojej winy sieć upadła, bo zostawiłem wszystko na głowie moich dwóch paruff (Kaśki i Olki). Może gdybym bardziej się interesował za granicą, co się dzieje z siecią, to kto wie, może Cs-Rebelia dalej by istniała. Wyszło jak wyszło... Można określić, że na dobre, bo gram teraz na CSK i powiem, że bardzo milo mi się tu spędza czas oraz gra. :D 
     
    Ojjj sporo tych powodów. Brakuje ci tamtej sieci?
     
    Hmm… Byliśmy zgraną paczką. Czasem nawet jakieś związki powstawały, dzięki graniu u nas. Organizowaliśmy spotkania w Rybniku, albo u mnie. Najlepsza impreza to chyba ta, co u bliźniaczek nocowaliśmy. Tylu mieli facetów u siebie. :D Złożyło się tak, że wracaliśmy ze Spiżu i stwierdziliśmy, że lecimy dalej w balet i zrobimy im niespodziankę. Hahaha :D Tu również jest fajna atmosfera. Można śmiało sie zgrać z pewnymi ludźmi. Np. @Majkel  oraz mój ulubiony dżentelmen @GrzeNiu. Chłopaki lubią to co ja - czasem, ale tak symbolicznie wypić małe co nie co i pograć. :D Gdyby nie Kaśka i Melepeta Olka, to nie miałbym przyjemności grania tutaj. Gdy wróciłem z UK, miałem wraz z poprzednią administracją grać gdzieś indziej, ale wybrałem CSK i to był słuszny wybór. :D 
     
    Planujesz się u nas rozwijać, czy jednak pozostaniesz przy tym, co masz? 
     
    Hmm… Nie mi to oceniać. W sumie jestem zadowolony, z tego co mam. Wole grać z moim awp i dalej denerwować graczy skanami. :D 
     
    Ojjj, bardzo denerwujesz. :( Czy jest coś, co zmieniłbyś na CSK? 

    Raczej nie, wszystko jest okej. Administracja doskonale sobie radzi ze wszystkim.
     
    Nie podlizuj się. :D Hmmm... Opowiadałeś o powodach zamknięcia sieci. To teraz powiedz nam, skąd wziął się pomysł, aby ją założyć. 
     
    Zaczęło się oczywiście od sieci, na której w tamtym momencie byliśmy. Powolutku szedłem w górę - byłem Adminem, BL'em, Moderatorem, aż zostałem Opiekunem. Z czasem dochodziło do sprzeczek i tak na spontanie zapytałem znajomego, czy mi pomoże z siecią. Na początku się śmiał, że to nie wypali. Następnego dnia zadzwoniłem do Olki i Kasi, czy chcą się dołączyć. Zebrałem 4 ludzi zaufanych i tak powstała sieć. Po jakimś czasie tamta poprzednia sieć upadła. Wszyscy do nas przeszli, a my dodatkowo nowych ludzi poznaliśmy. Tak powstały różne spotkania, wygłupy na ts, zabawy. 
     
    Hmm... To powiedz nam teraz jak zaczęła się twoja przygoda z tą interesująca grą, zwaną CS'em? 
     
    Zaczęło się wszystko, gdy miałem 20 lat. Poszedłem do znajomego oddać komputer do naprawy. W tym czasie on grał. Byłem bardzo ciekawy co to za gra. Wróciłem z naprawionym komputerem i ściągnąłem CS'a. Grałem długi czas jako NS, ale wszyscy zarzucali mi wh, więc zakupiłem steam'a. Teraz mam nowego steam'a, tamte stracone. Zabij mnie, ale hasło, login czy poczta? Nie pamiętam nic. Hahah :D 
     
    To teraz opowiedz nam skąd wziął się pomysł na Twój nick.
     
    Kozi - ksywa, którą w wieku 3 lat dostałem. 'Mały Kozi' - po ojcu. Tak zostało do dziś.
     
    Oooo, to jeżeli mówimy już o małym Kozim. Podzielisz się zdjęciem małego Kamilka?

     

    Zdjęcie z Mamą. :D 

     

    2i25yd1.jpg 

     

    Powiedz nam teraz - Co ci się kojarzy, gdy słyszysz  "Cskatowice.com"?
     
    Świetna zabawa podczas gry oraz pijany @Majkel i @GrzeNiu. :D 
     
    Hahaha, z kim najbardziej dogadujesz się na forum?
     
     @Czekoladka., @Sw33toLcIa, @Majkel, @GrzeNiu, @cajmert, a gdy mam dni, że jestem dżentelmenem lekko wciętym to z każdym. :D 

     

    Jak wspominasz swoje dzieciństwo jako mały Kamilek? Może podzielisz się z nami jakąś historią?
     
    Od małego byłem niegrzecznym chłopcem. :D W szkole zawsze byłem w top 3 'tych złych' i tak zostało do zakończenia mojej edukacji.  :D Wszystko zaczęło się już, gdy miałem 13 lat i podpaliłem szkołę podstawową. Tylko dolne piętro się chwyciło. Rodzice mieli ze mną wiele przygód. Zawsze i wszędzie było mnie pełno, więc w wieku 13 lat zapisali mnie na piłkę nożną. To nie było to , dlatego poszedłem na treningi Rugby. Chodziłem 1.5roku. To też był nie wypał, więc poszedłem na sztuki walki. :D Bardzo mi się spodobało, dać komuś po mordzie. Tak zostało do dziś. Od małego również uwielbiam podróżować, czy to w góry czy nad morze, a nawet wielokrotnie wyjeżdżałem za granicę.
     
    To powiedz Nam, bo osobiście bardzo mnie to ciekawi - jak to się stało, że podpaliłeś podstawówkę? Hahaha :D 
     
    Siedziałem na schodach z tyłu szkoły i paliłem papierosa. Bawiłem się zapałkami i wyrzuciłem podpalone zapałki za drzwi. Okazało się, że tam był magazyn kartonów, desek i środków chemicznych. Chwyciło się pomieszczenie, a po chwili parter. 
    Młody i głupi byłem. :D 
     
    To teraz seria szybkich odpowiedzi.
    Lubię...
     
    Lubię szaleć bez granic.
     
    Kocham...
     
    Kocham Zagłębie.
     
    Nienawidzę...
     
    Nienawidzę Policji oraz Konfidentów.
     
    Nie szanuję...
     
    Nie szanuję szlaufów.
     
     Pochwal się, gdzie byłeś za granicą. Uważasz, że są to miejsca warte odwiedzenia?
     
    Hmmm.. to wymienię po kolei. Bułgaria, Grecja, Chorwacja, Włochy, Belgia, Anglia, Hiszpania, Francja, Majorka, Portugalia, Rumunia, Węgry, Irlandia, Szkocja. Na wczasy, aby się odprężyć to polecam Majorkę i Chorwację - piękne widoki i warunki do relaksu. Jeżeli chodzi o zwiedzanie to polecam Włochy oraz Szkocje - tam najlepiej wspominam gościnę ludzi. Co się tam wyprawiało. :D
     
    Hmmm... Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niz większość ludzi?
     
    Tak, jest coś takiego. Gdzie nogę postawie, tam się świetnie bawię. :D Nie dbam o konsekwencję - żyje się raz, więc jak się bawić, to się bawić. Żyć na całego, nie oglądać się za siebie. Nie ma żadnego wczoraj. Nie ma, że jutro, jest tylko dziś. Trzeba korzystać - typowy spontan!
     
    Mimo życia na spontanie, na pewno masz jakieś plany/marzenia. Podzielisz się nimi?
     
    Największym marzeniem jest, wygrać 6 w totka. Otworzyłbym własny pensjonat w górach i zarabiał na siebie. Gdybym wygrał więcej kasy, to przeznaczyłbym na schroniska dla zwierząt i dom dziecka. Jak nie wygram w totka, to chce być organizatorem lub kelnerem na Majorce. Nie muszą mi płacić, jedynie, aby zorganizowali nocleg i coś do jedzenia. :D 
     
    Jest piosenka, która w jakiś sposób zapadła ci w pamięci? Dlaczego właśnie ona? 
     
    The Analogs - Pożegnanie. Kolega w wieku 17lat zmarł na raka. Był kibicem tak samo jak ja. Piosenka zapamiętana w sercu. 
     
     
     Hmm.. Jak wyobrażasz swoje życie za 15 lat?
     
    Chciałbym bardzo mieć już wtedy Syna i założyć rodzinę. Spędzać czas spokojnie z rodziną - wypady, zwiedzanie, a czasem na sektor rodziny młodego zabrać na mecz. Może się uda dorobić do emerytury, ale to ciężko w tym kraju będzie. 
     
    Jeżeli spotkałbyś siebie z przed 15 lat, co byś sobie powiedział?
     
    Gamoniu nigdy nie bierz na kobietę kredytu, bo i tak cię zostawi, jak się kasa skończy.
     
    To powiedz nam - czym powinna cechować się twoja kobieta?
     
    Najważniejsze, aby miała coś w głowie i była spokojna. Potrafiła uszanować moje Hobby, pasję, mecze! Jak będzie tolerować mecze, a nie jęczeć nad głową to będzie idealna. 
     
    Mecze są do kitu! :D Hmmm... Czy jest coś, czego się boisz? 
     
    Horrorów się boję jedynie, a tak to nie mam lęków. 
     
    Dziękuje za poświęcony czas. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Chciałbyś coś dodać od siebie? Pozdrowić kogoś? 
     
    Zdrówko powoli wraca do normy. Widzimy się na serwerze. Dziękuje za wywiad i za to, że tak długo trwał. Milej gry oraz zabawy. Pozdrawiam całą ekipę CSK. :D 
     
    Długo trwał, bo ty mnie zagadywałeś. :D 
     
    Dziękuje za przeczytanie. Mam nadzieję, że wytrwaliście do końca. :D 
    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!