Jump to content

  Locked #6 Szybka Szóstka! - Waterovsky


  Dzaastine
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 2
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  ♥ SZYBKA SZÓSTKA ♥   Informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK   Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Waterovsky.   Redaktor:  Dzaastine   Ba

  ♥ SZYBKA SZÓSTKA ♥

   

  Informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK

   

  Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Waterovsky.

   

  Redaktor:  Dzaastine

   

  Bardzo ciekawa Szóstka! Zapraszam do czytania ^^ 

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   

  Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś?


  Dzień dobry bądź dobry wieczór wszystkim czytelnikom. Jestem Water, Wati, dla bliskich Kapi, do niedawna wielki talent w gry na komputer, teraz już raczej emeryt. Z zawodu przypadkowy informatyk, specjalizujący się głównie w tworzeniu stron www. Hobbystycznie wykonuję amatorsko grafikę, tworzę krótkie filmiki na Youtube, choć ostatnio duży z tym przestój. Mój komputer to nie jakaś bestia, więc to wszystko wygląda jak wygląda, czyli dość średnio.
  Pomijając, że większość wolnego czasu spędzam w domu, mam też inne zainteresowania. Jednym z podstawowych jest sport, m.in. gra w piłkę nożną, jazda na rowerze i bieganie na krótkie dystanse (kiedyś też przełaje, ale niestety kondycja w aktualnym stanie na to nie pozwala). Czasem też w ramach rekreacji popływam sobie w jeziorku lub wybiorę się na kajaczki. Do tego w sprzyjającą pogodę lubię posiedzieć nad wodą i "pomoczyć kija", znaczy łowić rybki :D .

   
  Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?


  Znalazłem już swój ideał, więc pozwólcie, że odpuszczę tę część. Nie chcę nikomu robić nadziei.

   

  Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście?


  Szczęście dla mnie to każdy wspólnie spędzony dzień z moim ideałem z poprzedniego pytania. Nie ważne, czy w przyszłości zostanę milionerem, czy będę miał willę z trzema basenami i garaż z tuzinem super aut. Najważniejsi nie są też przyjaciele, bo sam jestem w stanie sobie ze wszystkim poradzić. Nie mówię, że ich nie mam, po prostu, gdyby ich nie było, niewiele by się zmieniło. Jeśli chodzi o rodzinę to wiadomo, są chwile załamań, w których nie chciało by się jej mieć wcale, ale zdecydowanie przeważają te, w których najbliżsi pomogą w niemal każdej sytuacji. Natomiast zdrowie jest w tym wszystkim najważniejsze, bez niego to i pieniądze, i przyjaciele były/byliby nierozłączną częścią szczęścia.

   

  Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata?


  Gdybym jakimś cudem dożył tych 70 lat, fajnie by było osiedlić się w niewielkim domku, tuż przy jakimś stawie lub rzeczce u boku tej jedynej, w spokoju czekając na to co nieuniknione. Wszyscy jednak wiemy, że życie nie jest kolorowe i zdarzyć się może praktycznie wszystko.

   

  Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi?


  Zależy ile za tę szóstkę by płacili. Gdyby to były spore pieniążki, na pewno postawiłbym dom, a jeśli by starczyło to i kilka mniejszych na wynajem, przez co nie martwiłbym się o późniejsze zarobki.

   

  Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)


  Nie jestem fanem "życiowych" piosenek. Oczywiście, nie raz zdarzyło się, że takowej słuchałem, ale jeśli nawet, to jest to tylko piosenka, która przynajmniej w moim przypadku nic nie wnosi. Do wszystkiego staram się dojść samemu.

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   

  Dziękuję za uwagę! :)

   

  Poprzednia Szybka Szóstka ---> FREESTYLER 7331

  • I like this! (+1) 9
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!