Skocz do zawartości

    Zamknięty #44 Wywiad z TBk


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ♥ WYWIAD Z @TBk ♥   Redaktor: Dzaastine    !!! ZGŁOŚ SIĘ DO WYWIADU !!!   Zapraszam do czytania! Bardzo przyjemny wywiad     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Elegancki wywiadzik i jak zawsze szczere odpowiedzi @TBk to kiedy na te rolki idziemy ^^ Pozdrawiam 

    No mam nadzieję, że będzie okazja moja prawa ręko

    ♥ WYWIAD Z @TBk ♥

     

    Redaktor: Dzaastine 

     

    !!! ZGŁOŚ SIĘ DO WYWIADU !!!

     

    Zapraszam do czytania! Bardzo przyjemny wywiad :) 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Cześć, fajnie, że zgłosiłeś się do wywiadu. Na sam początek napisz Nam coś o sobie :)

     

    No hej! :)
    Parę osób mnie już tutaj zna, ale chyba nie zaszkodzi jak powiem, że jestem Mateusz. Mam 24 lata. Od lutego bieżącego roku powróciłem do Chorzowa (miasto sąsiadujące z Kato). Studiuję logistykę transportu na GWSH w Kato, zostały mi 2 semestry.

     

    Czy po studiach nadal planujesz iść w kierunku logistyki transportu?


    Logistyka transportu... Jak słyszę to nazwę to już mam obrzydzenie, więc odpowiedź jest chyba jasna, aczkolwiek rozwinę to bardziej. Szkołę średnią ukończyłem na kierunku technik spedytor. Pomyślałem, że spoko będzie studiować mniej więcej ten sam kierunek. Tak też zrobiłem i w sumie żałuję, bo teraz mam inne plany i pomysły na siebie, które chciałbym zrealizować no i logistyka jakoś się tego wszystkiego nie klei. Raczej nie podejmę pracy w tym kierunku, mimo, że będę miał tego inżyniera. Nie ciągnie mnie do tego. Jak już to pójdę na kolejny kierunek może filologię lub lingwistykę, coś w ten deseń.

     

    Czym zajmujesz się na co dzień? Jakie masz zainteresowania?

     

    Aktualnie pracuję przy archiwizacji dokumentów ubezpieczeniowych (wprowadzanie do systemu itp.). Moim "świeżym" zainteresowaniem jest jazda na rolkach - tzw. urban freeride, czyli jak najszybsze przebijanie się przez miasto z punktu A do punktu B, tak w skrócie :)


    Też bardzo lubię jazdę na rolkach, skąd Twoje zainteresowanie nimi ? :)


    Przez spory okres czasu jeździłem na desce. Skateparki, różne "miejscówki"... weszło mi to w krew. Niestety pęknięcie łąkotki i zabieg wpłynął na to negatywnie. Miałem swojego rodzaju "lęk" przed przeciążaniem tego kolana. Minął jakiś czas i stwierdziłem, że czuję taki brak tego wszystkiego. Nie chciałem wracać na deskę, bo stwierdziłem, że rolki jakoś mniej są wymagające (w zależności od stylu jazdy). Kolega, z którym grałem sporo w CS'a (znam go od bodajże 2006) też mi to podsunął, bo sporo jeździ zarówno na łyżwach jak i na rolkach (jest z Wawy), no i też często o tym opowiadał, jakieś filmiki. Zresztą to on pomógł mi w wyborze rolek itp. Kiedyś nie byłem zwolennikiem rolek, nawet widząc jeżdżących ludzi po skateparku na rolkach agresywnych, co czasem wyglądało niesamowicie..., ale teraz się tym jaram. Przychodzi wieczór, zakładam rolki, wkładam słuchawki do uszu i jadę w miasto. Puste ulice, ten klimat... To jest naprawdę niesamowite dla mnie. Teraz jeszcze dokupiłem świecące kółka i efekt jest naprawdę powalający nocą, wszyscy się wpatrują, kozackie ^.^

     

    Napisz nam coś o swoich marzeniach i planach na przyszłość :)

     

    Hmmm... chyba jedno z cięższych pytań. Moja odpowiedź też nie będzie jednoznaczna. Nie potrafię zdecydowanie odpowiedzieć, gdyż wszystko to zmienia się z dnia na dzień. Można stracić pracę, można kogoś poznać, można kogoś stracić, można wpaść pod pędzący samochód, jest tyle czynników, na które nie mamy wpływu. Nikt nie zna swojego przeznaczenia. Trochę się rozpędziłem...wracając do pytania - nie mam marzeń i planów, oczywiście, skończenie studiów i znalezienie lepszej pracy to są "jakieś plany". Raczej robię wszystko spontanicznie. Jedynie mogę powiedzieć, że jestem w trakcie wielu diametralnych zmian w moim życiu - chciałbym więcej podróżować, poznać inne kraje, zrobić rzeczy, które są zaskakujące (przynajmniej dla mnie). Bardzo chciałbym pojechać do Tokio i taki jest cel na wiosnę lub jesień.

     

    Masz rodzeństwo? Jak wyglądają Twoje relacje z rodzeństwem?

     

    Ahhh... mam 3 siostry. Są starsze, więc często mnie rozpieszczały. Z każdą z nich mam inną relację, ale mogę na każdej z nich polegać i zawsze są chętne do pomocy. W końcu jestem ich młodszym braciszkiem... ^_^


    To skoro Ty możesz zawsze polegać na siostrach, to powiedz Nam, czy One na Tobie również? :D

     

    Oczywiście, to działa w obydwie strony. Czy to jakaś pomoc z angielskiego, czy w roli kierowcy. Też pomagam, bo wiem, że kiedy czegoś będę potrzebował to mogę też na to liczyć.

     

    Zawsze zadaję to pytanie... Jakie wartości w życiu uważasz za najważniejsze?

     

    Definitywnie szczerość. Lepsza jest najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo. Na zbyt wielu osobach w swoim życiu się zawiodłem, na ich kłamstwach, może dlatego takie jest moje zdanie.


    Jakiej muzyki jesteś fanem? Masz jakiś swój ulubiony kawałek, który z czymś Ci się kojarzy?

     

    W sumie ciągle czegoś słucham. Nawet w pracy leci Antyradio. Raczej jestem fanem rocka, choć bywa to różnie. Mój Spotify jest pełen wszystkiego dosłownie. Jedynie nie słucham polskich utworów, chyba, że jakiś wpadnie w ucho. Nie potrafię wybrać tego jednego, konkretnego. Większość piosenek przypisuję do danej osoby, chwili lub wydarzenia z mojego życia, z którymi mi się kojarzą. To może wydać się śmieszne, ale to tak jakbym miał możliwość przedstawienia swojego życia za pomocą utworów i odpowiednio je przypisać. Jest tak wiele zespołów, tak wiele gatunków... może po prostu wskażę, co teraz znajduje się na moich playlistach: Imagine Dragons, Tom Grennan, Hippie Sabotage - teraz mam na to hype, ale pewnie za parę dni to się zmieni.


    Jakie jest Twoje podejście do zwierząt? Masz zwierzaka?

     

    Od małego brzdąca pamiętam, że zawsze w domu było jakieś zwierzę. A to papuga, a to pies, kot, chomik, żółw. Aktualnie warunki nie pozwalają mi na trzymanie żadnego z nich, lecz od dawien dawna chciałem mieć Husky i może kiedyś...


    Czym według Ciebie jest szczęście? :)

     

    Długo by się nad tym zastanawiać, ale wpada mi tylko do głowy jedno. Szczęście jest dla mnie chwilą, w której nie martwisz się niczym, nie przejmujesz jutrem. Liczy się tylko tu i teraz, ta chwila, która sprawia Ci przyjemność.


    Na co byś przeznaczył pieniądze, gdybyś trafił 6 w LOTTO? :>


    Połowę z tego oddałbym rodzicom i siostrom. Natomiast z drugiej połowy... Przeprowadziłbym się do innego kraju. Może nie tyle przeprowadził, ale zacząłbym robić to, co lubię i co chcę, czyli poznawałbym inne kraje. Może jakiś kraj spodobałby mi się na tyle, ze zostałbym na stałe. Pewnie jakieś autko. No i sporo bym z tego zostawił, nie wydałbym wszystkiego :)

     

    Czas na trochę pytań związanych z CS'em, to już klasyka. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z tą grą?

     

    Wszystko zaczęło się w... Hmmm, który to mógł być rok... W sumie nie nie wiem, byłem jeszcze totalnym dzieckiem. Ze starszymi kumplami z podwórka poszedłem do kafejki popatrzeć. Grali w jakąś grę, jeden polował na drugiego, mówię "bleh, co w tym takiego, lepiej pograć w policjantów i złodziei (chyba tak to nazywaliśmy) na dworze niż tu siedzieć" - tak, to było piersze spotkanie z CS'em. Nawet nie wiem jaka była to wersja, ale jestem pewien, że to nie był 1.6. Taki konretny wjazd w CS'a był w 2006/2007 roku. Kiedy to kolega z klasy pokazał mi "fajną grę". Był to 1.6. Graliśmy między sobą w parę osób. Wciągnęło mnie. Zacząłem grać co raz to więcej, aby być najlepszym w klasie, szkole. No i tak się stało. Później poznałem wielu fajnych ludzi. Powstały jakieś pierwsze teamy i sparingi, nawet trafiły się jakieś lany. Nabiłem na Steamie coś około 7k godzin i przeszedłem na CS:GO.


    Jak trafiłeś na sieć CSK? Jaką rolę tutaj pełniłeś?

     

    W środowisku w jakim grałem miałem pojęcie o różnych sieciach serwerów, gdzieś tam pomiędzy tymi najbardziej znanymi przewinęła się parę razy nazwa CSKatowice. Nie wiem dlaczego, ale miałem wtedy w głowie myśl "hm, niby Kato, niby znam, bo blisko, ale napewno tam nie pójdę, bo to pewnie jakieś drechole z GKS'y założyły, bo kto normalny nazywa tak sieć". Dosłownie tak było :D Aż w końcu, od sieci do sieci, trafiłem tutaj. Taka ciekawostka. Może nie wszyscy wiedzą, ale przyszedłem tutaj dwa razy. Tak. Pierwszy raz wpadłem i miałem zamiar zostać, ale strasznie się z kimś pospinałem (nie pamiętam już z kim), ale się baaardzo wkur... Nawet z Cajmertem była jakaś wymiana zdań na shoutboxie haha. Po tym dałem leave'a z sieci, no, ale "wróciłem". W sumie po powrocie było mi głupio i nie chciałem raczej starać się o żadną rangę. Myślałem, że nikt o tym nie pamięta, ale wydaje mi się, że Cajmert pamiętał i pamięta nadal. Aż jestem ciekaw co by na to odpowiedział :D No, ale kontynuując odpowiedź na pytanie - zacząłem grać na CS:GO serwerach, retake w szczególności. Zgłaszałem sporo graczy, którzy byli zawsze banowani, nie zdarzyło się, aby któryś okazał się czysty. Aż do pewnego dnia, w którym zgłosiłem Zayrena (pewnie sporo ludzi kojarzy). Wg jednego z BL'ów gracz był czysty, lecz ja upierałem się przy swoim, nawet po zamknięciu tematu. W końcu większe grono się tym zainteresowało i został on zbanowany a ja po namowie Redveina postanowiłem zostać BL'em. Potem to już jak domino, Opiekun Retake Normal & Pro + Only Pistols.


    Czy utrzymujesz kontakt z osobami poznanymi na tej sieci?

     

    Odkąd nie używam Steama to raczej powiedziałbym, że nie. Mam jedynie kontakt w postaci wymiany snapami z jedną osobą z tej sieci, ale to już tajemnica hihi.


    Za co lubisz tą sieć? Czy według Ciebie jest coś, co trzeba byłoby zmienić? 

     

    Hm, tak na szybko przeanalizowałem wszystko i chyba za podejście H@. Zawsze jak była jakaś ciężka i sprawiająca kłopot sprawa to Cajmert z Ogenem starali się to ogarnąć. No i jak na każdej sieci - spoko ludzie, nie wszyscy, ale większość. Jeśli chodzi o samą sieć to zajęcie się tym CS:GO lepiej niż jest to teraz, aby nie był tak odseparowany od 1.6 i przez to gorszy. Wg mnie powinno to być na odwrót, gdyż teraz więcej ludzi gra w GO, ale to tylko moje zdanie.


    Planujesz powrót? :)

     

    W pożegnaniu wspomniałem, że już nie wrócę, ale... Kto wie. A tak na poważnie to potrzebuję tej przerwy. Bardzo możliwe, że za 1-2 miesiące może mnie tutaj zobaczycie w jakiejś roli ;)


    Czy jest coś co chciałbyś od siebie dodać? Pozdrowić kogoś?

     

    Chciałbym podziękować najbardziej @`RЕďvΞιΝ, że "popchnął" mnie w przepaść i spadłem wprost na stanowisko BL'a. Gdyby nie to, to nie byłbym wyżej niż "gracz", ani też nie byłoby tego wywiadu. A druga osoba to @zaksiu, którego byłem chyba małym palcem u lewej ręki hahaha, starałem się pomagać jak mogłem, w miarę możliwości. Może jeszcze kiedyś będzie okazja współpracować ;)
    No i dzięki wszystkim, którzy nie życzą mi źle. Może za jakiś czas do Was postrzelam heh.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Poprzedni wywiad ---> Neymaroff

    • Lubię to! (+1) 9
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!