Jump to content
Haze.

Pytanie Tygodnia #16

6 posts in this topic

Recommended Posts

xR9OJLt.png 

Czy sądzicie, że można uzależnić się od gier komputerowych? Jeżeli tak, to jak się przed tym uchronić?
  • + rep 1

1. Od wszystkiego można się uzależnić :D

2. Znaleźć alternatywną rozrywkę

Moim zdaniem można się uzależnić od komputera, sam wpadłem w ten nałóg ponad rok temu, zrobiłem sobie półroczną przerwę i odczułem różnicę. A jak sobie z tym radzić to zależy od człowieka, bo każdy inaczej radzi sobie z nałogami, niektórym to przychodzi łatwo i bez problemu radzą sobie z tym, A u niektórych jest ciężko, muszą chodzić do psychologów itp. Jeśli samemu widzi się problem to najlepsza opcją jest poproszenie o pomoc rodziny czy znajomych, trzeba ich poprosić aby najlepiej zabrali komputer i rzeczy z nim związane, poprosić ich aby wyciągali cię z domu aby nie spędzać samemu czasu tylko spędzać ten czas aktywnie aby nie myśleć o komputerze i chęci zagrania, psychologiem nie jestem ale taki jest mój pomysł na radzenie sobie z tym uzależnieniem :)

Nadal potrafię siedzieć na kompie po 12 godzin i więcej i grać jak jest dobra gra :D ale ogólnie to mi sie już coraz bardziej z wiekiem odechciewa :D Wole napić sie z kimś i pogadać :) A czy od gier można się uzależnić? - jak pisze wyżej - myślę że tak. Tylko innym rodzajem jest siedzenie na kompie 12 godzin i jak ci kolega napisze "Chodź na piwo" to kończysz grać i lecisz, a innym jest siedzenie 12 godzin i nie kontaktowanie ze światem ;) 

Tak czytam teraz moją wypowiedź i wyszło na to, że lepiej jest pić niż grać :worship: ehhh z nałogu w kolejny nałóg :D 

• Haha 1

Gram dużo ale z umiarem potrafię powiedzieć nie wiec  nie jestem uzależniona 

ale żeby się nie uzależnić mówcie sobie nie ograniczajcie do minimum waszych możliwośći :) 

Uzależnić można się od wszystkiego, nie ma na to reguły... A jeśli chodzi o to jak się od tego uchronić, to nie skupiać się na jednej rzeczy. 

• Speszony 1
  • Smutny 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...