Skocz do zawartości

    Zamknięty #5 Szybka Szóstka! - FREESTYLER 7331


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ♥ SZYBKA SZÓSTKA ♥   Tu znajdziecie więcej informacji na temat tego działu ---> KLIK   Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @FREESTYLER 7331   Redaktor: Dzaa

    @FREESTYLER 7331 Dobra szóstka widzę kolega myśli podobnie do mnie

    @FREESTYLER 7331Ty to jednak wariat Jesteś xDD Czyli powiadasz, że na woźnego nie warto iść? @DzaastineBotek

    ♥ SZYBKA SZÓSTKA ♥

     

    Tu znajdziecie więcej informacji na temat tego działu ---> KLIK

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @FREESTYLER 7331

     

    Redaktor: Dzaastine 

     

    Zapraszam do czytania! :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

    A więc każdy kojarzy mnie jako kata i pogramiacza na serwerach lecz nie tędy droga XD. Jestem szaloną osobą, która najpierw coś robi a później myśli o skutkach jakie mogą wyniknąć :D. Jestem miłą, czarującą, pozytywnie walniętą osobą lecz najmniejszy drobiazg potrafi wypędzić ze mnie diabełka :3 . Jestem również osobą z ogromnym dystansem do innych jak i do siebie, mam głęboko zdanie ludzi z internetu, którzy mnie nawet nie poznali a wiedzą i tak więcej ode mnie :D .

     

    Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Ideał ? To raczej nie może mieć miejsca, nie ma osoby idealnej, nikt nie jest idealny. Ale jakby nie patrzeć kobieta jak dla mnie powinna być, szczera, z poczuciem humoru, również mieć dystans, żeby nie zachowywała się jak chłopak XD ale co najważniejsze powinna nie mieć swoich dni, raz dobry, raz super mega, raz katastrofa, nie powinna mieć okresu co drugi dzień :D . Jestem taką osobą, która nie zwraca uwagi u kobiety na krągłości, dla mnie w kobiecie największym atutem jest twarz, twarz mi się podoba i jestem w siódmym niebie. Lecz nie mówię, że nie mogła by mieć krągłości, lecz to najmniejszy szczegół.

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Moim szczęściem jest moje całe życie, rodzina, bliscy, znajomi wiadomo są wznosy i upadki lecz nic więcej od życia mi nie potrzeba. Zdecydowanie wystarczy mi to co mam. 

     

    Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

    Nie wyobrażę sobie, że mam ok 70 lat ponieważ żyje tym co jest teraz, nie wychylam się przed siebie. Aczkolwiek odpocząłbym sobie na jakiś Hawajach może w Dubaju pośród pięknych Polek, które bym zabrał ze sobą, bo wiadomo pozwolę sobie przytoczyć urywek tekstu piosenki  

     

    "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny 
    I to jest prawda, to jest fakt: dziewczęcy urok, wdzięk i takt... 
    I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie. 
    Za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym! "

     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

     

    Hmmm jestem osoba nie do przewidzenia i nie wiem co bym zrobił, pewnie część wygranej przeznaczyłbym dla rodziny za wszystkie lata w których mi pomagali i dalej pomagają. Resztę bym przepił XD. Pozdrawiam alkusów. 


    Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłaś do tej pory?


    Hmmmm, dosyć ciężkie pytanie. Na pewno czego się nauczyłem i uważam to za najważniejsze to jest szacunek do starszej osoby nie ważne jaka osoba by nie była czy pijakiem czy woźnym w szkole należy się szacunek, tak mi całe życie mamuśka powtarzała "szacunek do starszej osoby to podstawa", pozdrawiam Cie mamcia ❤. Nie ma innej rzeczy to jest najważniejsze i nic tego nie przebije :3.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Poprzednia Szybka Szóstka - Mateuszek

    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!