Jump to content
Sign in to follow this  
ZuruBVB

Lagi

6 posts in this topic

Recommended Posts

Od jakiegoś miesiąca-dwóch mam lagi w csie. Pojawiły się po aktualizacji windowsa, ale ostatnio miałem kolejną aktualizacje i lagi minęły. Jakiś czas temu wyszedł nowy wygląd steama i dopóki nikt mi nie napisze na steamie to lagów nie mam, problem pojawia się gdy dostanę wiadomość. Jak biegnę prosto to nie mam lagów, dopiero gdy ruszam myszką to wydaje mi się, że mam z 30fps i ciężko przez to strzelać, a co dopiero obracać. 

Miał ktoś taki problem i naprawił to? Dodam tylko, że w globalu i innych grach nie mam tego problemu.

Spróbuj dodać parametry startowe:

-nofbo -nomsaa

w 1.6 mam to samo i z tego co wiem chyba @GrzeNiu miał/ma z tym problem, próbowałam wszystkiego co mi do głowy przyszło i nic nie pomogło, jedynie wyłączanie wiadomości pomagało więc jak gram to z nikim nawet nie pisze, albo tylko włączam, odpisuje i od razu wyłączam czaty :/

@Ogen Dogen mam je wpisane i na to chyba nie działają :( 

Problemu póki co z tym nie mam. Podeślę Wam temat, który wcześniej pisałem na temat zmiany na stary wygląd steam.

Godzinę temu, GrzeNiu napisał:

Problemu póki co z tym nie mam. Podeślę Wam temat, który wcześniej pisałem na temat zmiany na stary wygląd steam.

Mi to nie działa, cały czas mam ten sam wygląd :/ 

/edit

usunąłem skrót z paska zadań i działa wygląd i lagów już nie mam. 

Dzięki :) Temat można zamknąć.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice