Skocz do zawartości

    Zamknięty #43 Wywiad z Neymaroff


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 12
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ♥ Wywiad z @neymaroff ♥   Redaktor: Dzaastine   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Hej, cieszę się, że znalazłeś chwile na udzielenie wywiadu. Na pocz

    Super wywiadzik. Nie wiedziałem,że neymar  jest w stanie odpowiadać tak na pytania zadane przez Justynę. Powiem Ci zaskoczyłes mnie XDDDD

    @neymaroff Nie sądziłem, że potrafisz tak dobrze zdania układać. Super wywiadzik ;3 botek

    ♥ Wywiad z @neymaroff ♥

     

    Redaktor: Dzaastine

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Hej, cieszę się, że znalazłeś chwile na udzielenie wywiadu. Na początku powiedz nam coś o sobie.


    A więc tak, mam na imię Jakub. Mam 17 lat. Mieszkam  w Anglii już od prawie 8 lat. Gram dla akademii piłkarskiej już od 2 lat. Bardzo lubię grać tez w cs'a.
     

    Czym zajmujesz się na co dzień? Jakie masz zainteresowania prócz piłki nożnej i cs'a?


    Na co dzień się uczę w Kirklees college w Huddersfield. Około 4x w tygodniu trenuję jako lewy skrzydłowy. Zajmuję się też dbaniem o porządek na serwerach i staram się spełniać jak najlepiej moją funkcję na forum. 


    Podoba Ci się Anglia? Chcesz już tam zostać czy planujesz kiedyś powrót do PL?


    Jak na razie nie myślę o powrocie do Polski bo staram skupić się na piłce nożnej, nie wyobrażam sobie swojej przyszłości w Polsce, przyzwyczaiłem się do Anglii. W Anglii najbardziej podoba mi się kultura, wygoda życia i tolerancja ludzi. Jeśli chodzi o piłkę nożną to jest tam zupełnie inna kultura. Kibice nie mają do siebie szacunku (tak wszędzie nie mają, ale tam jest to aż nadmierne). 


    Masz rodzeństwo? :> Jak wyglądają wasze relacje? 


    Niestety ale mam. Mam siostrę lat 16, dwóch młodszych braci 13 i 9 lat. Relacje są bardzo dobre, czasami się nienawidzimy, ale w większości porozumiewamy się ze sobą :D


    Opowiedz Nam coś o swoich planach i marzeniach na przyszłość.


    Plany na moją przyszłość - chcę być zawodowym piłkarzem, gram dla Akademii więc szanse są bardzo duże. Moim jednym z największych marzeń jest pójść kiedyś na mecz el classico i poczuć te emocje na stadionie :)

    Jak zaczęła się Twoja zajawka z piłką nożną ?


    Zaczęło się od tego, że jak miałem 11 lat, to zawsze na przerwie graliśmy w piłę nożną. Krótko po tym zrozumiałem, że chciałem uprawiać ten sport i zapisałem się do drużyny piłkarskiej. Zanim dostałem się do Akademii grałem dla tej drużyny 2 lata. Było ciężko, treningi od rana do wieczora, ale dałem radę :)


    Patrząc na Twój nick, można domyśleć się, że bardzo lubisz Neymara. Jest to Twój idol? Za co go najbardziej doceniasz? Dlaczego akurat On? 


    Moim idolem jest Neymar. Zaczęło się to tak, ze pewnego dnia okazało się, ze Barcelona jest Nim zainteresowana kupnem i kolega podrzucił mi filmiki z udziałem Neymara na YT, kliknąłem w nagranie w którym było widać jego styl gry i od razu mi się spodobał, to jaki jest spokojny i pewny siebie przy piłce. Od razu zacząłem oglądać jego filmiki, w momencie kiedy doszło do transferu do Barcelony, wiedziałem, że jest to dobra decyzja dla niego jak i dla klubu. Grał dla tego klubu przez 4 lata i jak się okazało, po tych 4 latach odszedł do klubu PSG i z tego powodu było mi przykro. 


    Jakie wartości w życiu według Ciebie są najważniejsze ?


    Moim zdaniem najważniejszą wartością w życiu jest bycie szczerym samym z sobą. Lojalność według innych i prawdziwa przyjaźń.


    Czym według Ciebie jest szczęście?


    Mieć taką osobę przy sobie, która jeśli stracisz wszystko dzisiaj, to Ona będzie dla Ciebie nawet jutro. Mimo wszystko. 


    Muzyka bardzo dużo mówi o człowieku. Powiedz Nam jakiej słuchasz?


    Najbardziej podchodzi mi angielski rap :) Jeden z moich ulubionych kawałków to NitoNB - Lightwork Freestyle, łapcie link.

     

    Przejdźmy do pytań związanych z CS'em. Jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą?


    Starszy kolega grał na paintballu, pewnego dnia ściągnąłem cs'a i tak już zostało do dziś.


    Jak trafiłeś na naszą sieć serwerów?


    Grałem sobie na serwerze paintball no i zobaczyłem, że są spoko ludzie to zrobiłem sobie konto na forum i zawitałem :D


    Od paru miesięcy pełnisz funkcję BL'a. Co skłoniło Cię do złożenia podania na te stanowisko?


    Przede wszystkim żeby pomóc innym z tą rangą, spędzam też bardzo dużo czasu na forum, już spełniałem taką funkcje na innej sieci więc też dlatego.


    Czy planujesz składać podania na inne stanowiska, czy jednak pozostaniesz przy tym co masz?


    Tak mam zamiar starać się o moderatora ale to jeszcze nie teraz, mam nadzieję, że kiedyś będę miał tą szansę żeby się wykazać.


    Życzę powodzenia! Czyją prace w sieci najbardziej cenisz?


    A dziękuję. ;) Wszystkich, dlatego że każdy z nas ma jakiś wkład w CSK, jesteśmy jedną wielką rodziną, która pomaga sobie nawzajem żeby CSK dalej funkcjonowało :)


    Jak wygląda na co dzień Twoja praca jako BL?


    Jako osoba z rangą Blacklisted muszę być aktywną osobą na forum, przeglądać wszystko co nowe w dziale UB jak i zgłoszenia. Naszym obowiązkiem jest sprawdzanie ss'ów oraz demek, jeśli nie jestem pewny swojej decyzji to proszę innego BL'a o sprawdzenie demka. 


    Czy jest coś co chciałbyś od siebie dodać? Pozdrowić kogoś?


    Chciałbym pozdrowić @Vegazik, @FREESTYLER 7331, @Raptor, @we_ogarnij_bejbe :*, @StalkerX, @Bombiczi, @Pozytywna i @Mrozu 1337. Dziękuje za poświęcenie mi czasu @Dzaastine ! XD

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Poprzedni wywiad ---> Mateuszek

     

    ----> Zgłoś się do wywiadu! <---

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!