Jump to content
Mateuszek

podanie

16 posts in this topic

Recommended Posts

1.Nick:Mateuszek

2.Imię:ADRZEJ?:lol: (Mateusz)

3.Wiek:23

4.Znajomość ortografii:7/10 Nie jestem orłem, ale dam sobie radę.

5.Staż na forum:20 Lipiec 2018

6.Dlaczego Ty?:  Chciałbym ożywić redakcję, wprowadzić coś nowego i bardzo ciekawego. Byłem na innej sieci redaktorem przez prawie 2 lata, prowadzę długie, ale ciekawe wywiady, piszę ciekawe artykuły oraz recenzję filmowe. Do redakcji zaprosiła mnie @Dzaastine , która jako pierwsza zobaczyła moje prace. Jestem pewny, że przymkniecie oko na wymagania (chodzi o staż na forum) i pozwolicie mi działać, bo chyba o to tutaj chodzi! Dajcie mi kredyt zaufania, a ja pokażę wam na co mnie stać! ;)

Wiek min. 16 lat, +

- Znajomość regulaminu forum, +

- Brak ostrzeżeń na forum, +
- Minimum 50 sensownych postów na forum, +/-
- Dobra znajomość poprawnej polszczyzny, +/-
- Mile widziane doświadczenie, +
- Przynajmniej 3 miesiące na sieci, (moim zdaniem liczy się aktywność, a ta jest u mnie duża)
- Wysoka kultura osobista oraz umiejętność współpracy z ludźmi. +

Moim zdaniem można dać mu szansę :) chłopak ma potencjał i naprawdę sobie dobrze radzi. Będzie aktywny, a to duży plus. Jeśli będzie potrzebował z czymś pomocy to mu pomogę :) a ten staż na forum to tylko liczba. Ma doświadczenie :)

Ja jak najbardziej na tak. Doswiadczenie jest, aktywonsc i umiejetnosc prowadzenia tez, czyli najwazniejsze cechy spelnia :D.

Posted (edited)

Chciałbym zobaczyć twoje prace (najbardziej artykuł oraz jedną recenzję), co napisałeś itd. i może bardziej skłoniło by mnie do twojej osoby :) Ale na razie jestem na tak, można dać szansę.

Edited by Kayyzan

Szanse mozna dac zobaczymy jak to bedzie. ;) na tak.

Niech ma moje błogosławieństwo. Można dać szansę. 

- Aktwyny

- staż +/-  przymykam oko 

-  tak jak wyżej chciałbym zobaczyć Twoje prace, czy poradzisz sobie z tym wyzwaniem jeżeli nie to OUT :D 

Można dać szansę, chociaż dobrze by było zobaczyć wcześniej próbkę jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań.

Można dać szanse :) Jestem na TAK ;) 

No oczywiście, że na Tak. Każda para rąk do pomocy się przyda. Tym bardziej, że w tym momencie jestem tylko ja i @Dzaastine. Doświadczenie ma bardzo duże, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby dać mu szanse. :) Tak jak wyżej wspomniała @Dzaastine - jeżeli będzie miał w czymś problem to mu pomożemy. Bierzcie póki chętny. :D 

Skoro @Dzaastine widziała Twoje pracę, a obie Panie redaktorki chcą abyś pomógł to nie ma o czym mówić.

Dogadaj się z dziewczynami o szczegółach współpracy. 

Przyjmuje.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice