Jump to content

  Locked #4 Szybka Szóstka! - Mateuszek


  Dzaastine
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Tutaj macie informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK   Kolejną osobą, która podjęła się zadania jest @Mateuszek   Redaktor: Dzaastine   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Całkiem ciekawa szóstka jak i ciekawa osobowość z  Mateuszka. Pozdrawiam cieplutko fanki i fanów + 

  OsGR08f.png

   

  Tutaj macie informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK

   

  Kolejną osobą, która podjęła się zadania jest @Mateuszek

   

  Redaktor: Dzaastine

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   

  Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

   

  To bardzo ciężkie pytanie… Jestem chłopakiem z dużym poczuciem humoru, który jest otwarty i spontaniczny, jak każdy człowiek mam wady i zalety, które dostrzegam, lecz nie zawsze chce je zmienić. Moimi zaletami jest spontaniczność, ponieważ nie trzeba mnie długo namawiać by wyskoczyć gdzieś lub zrobić coś głupiego, szalonego, ale nigdy złego (karalnego). Moją drugą zaleta jest poczucie humoru, specyficzne to prawda jeśli ktoś ma dystans do siebie i rozumie czarny humor idealnie się ze mną dogada. Ja też mam swoje wady, np. Zazdrość o bliskich, cóż tutaj pojawia się problem, iż zazdrość to tak naprawdę brak wiary w samego siebie. Jesteśmy zazdrośni o kogoś, bo myślimy, że inna osoba może ją nam odebrać. Drugą wadą jest to, że wszystko musi być po mojej myśli inaczej się irytuje i drażnię (pewnie większość osób tak ma). Tak wiem, wiem przynudzam to chyba też moja wada dużo mówię, ale nie zawsze z sensem. :D To chyba tyle ode mnie :rolleyes:
   

  Bardzo dużo ludzi jest niezadowolonych z dotychczasowych osiągnięć. Za wszelką cenę chcą osiągnąć więcej. Nie zwracamy uwagi na to co mamy, tylko myślimy w jaki sposób zdobyć jeszcze więcej. Dlatego postanowiłam zadać Ci to pytanie: Czy jesteś z siebie dumny? Tak czy nie? Dlaczego? 

   

  Jestem z siebie dumny, osiągnąłem wiele w swoim życiu. Mógłbym rozmyślać nad tym co by było gdyby... Ale zamiast zastanawiać się nad tym kim mogłem być wole myśleć przyszłościowo i spełniać swoje cele i marzenia.

   

  Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

   

  Uważam, że każdy ma wady i zalety, tworzenie ideałów jest głupie. Zamiast tworzyć ideał kobiety zacznij poznawać je, akceptować wady i dostrzegać zalety, bo ty także nie jesteś ideałem. Kobieta, która może stać się moim ideałem musi „idealnie” się ze mną dogadywać, nie da się tego opisać w słowach, po prostu musisz to czuć jeśli jest między wami „chemia”, to nie będziesz zwracać uwagi na jej wady, a zaczniesz dostrzegać zalety i to ona stanie się twoim ideałem. ;)
   

  Skoro uczymy się na własnych błędach to dlaczego boimy się je popełniać? Jeśli sparzymy dupę i to nas uświadomi, żeby „nie siadać na gorącym” to nie uważasz, że warto? 

   

  Ludzie zawsze będą popełniać błędy, taka nasza natura. Jest powiedzenie "Człowiek uczy się na błędach", uważam, że to kłamstwo. Niektóre błędy popełniamy mając pełną świadomość, ale czasem warto popełnić błąd w życiu, bo każdy błąd daje nam lekcje i tylko od nas zależy czy coś z niej wyciągniemy.

   

  Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

   

  Nie wyobrażam siebie jako „starego dziada” jeśli do tego dojdzie, to chciałbym mieć swoją babcię przy sobie, syna lub córkę i wnuka, którego będę sadzał na kolanie i opowiadał, że kiedyś wychodziło się na podwórko grać w piłkę, a nie online przed komputerem. Chciałbym także mieć dach nad głową, to nie musi być Villa, tylko mały skromny domek, w którym będę czuł się dobrze.
   

  XXI w? Bardzo dużo ludzi boi się krytyki innych. Boimy się co o Nas powiedzą, w jaki sposób Nas ocenią. Dlatego na koniec mam do Ciebie takie pytanie: Czy potrafisz wskazać 3 sytuacje, kiedy nie zrobiłaś czegoś, bo obawiałeś się opinii otoczenia?

   

  W dzieciństwie bałem się opinii innych. Wiele ludzi śmieje się z niedoskonałości drugiego człowieka, ja byłem tego przykładem. Nie będę opisywał sytuacji, zostawię to dla siebie, lecz z czasem nauczyłem się nie słuchać opinii innych i robić tak jak mówi mi serce i rozum, który nie jest zbyt inteligentny. ;)

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   

  Dziękuję za uwagę! 

   

  Poprzednia Szybka Szóstka ---> Zaczarowana.

  • I like this! (+1) 3
  Link to comment
  Share on other sites

  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  • Haha 1
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!