Skocz do zawartości

    Zamknięty #42 Wywiad z Mateuszek


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 10
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ♥ WYWIAD Z @Mateuszek ♥   Redaktor: Dzaastine   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Miło Nam, że zgłosiłeś się do wywiadu i ch

    Ty Kaciku jesteś jednak cham ! xD   @Zaczarowana. hahaha, cieszy się z kata a na chama już nie zareagował @Vegazik

    Zdecydowanie lepsze wywiady od Patusa xD +++ Botek Ps. Jestem RAK Ps. Patus edytuje mi posty Ps. Dostałam pozwolenie Ps. Robi to bez mojej zgody Ps. https://imgur.com/a/VqHdvnU

    ♥ WYWIAD Z @Mateuszek ♥

     

    Redaktor: Dzaastine

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Miło Nam, że zgłosiłeś się do wywiadu i chcesz dać się poznać :) Na sam początek powiedz Nam coś o sobie :)


    To ja dziękuję że zostałem zaproszony do wywiadu. Mam na imię Mateusz, mam 23 lata i pochodzę z miasta "które leży nad morzem" czyli Szczecin (haha).


    O proszę, zachodniopomorskie, coraz więcej osób z tych rejonów :) Czym zajmujesz się na co dzień ? 


    Na co dzień pracuje na Magazynie w dużej hurtowni artykułów spożywczych. Jestem tzw. Magazynierem oraz operatorem wózka widłowego ;) Praca jest lekka i przyjemna, no chyba że trafi mi się nocna zmiana, wtedy dostaje depresji i staram się wytrzymać ten tydzień :D


    Nocki najgorsze, ciężko wrócić po nich do normalności :) Powiedz Nam coś o swoich zainteresowaniach, hobby :)


    Ja nigdy nie byłem normalny, także jakoś pasuje do tych nocek :D ale uważam, że nikt normalny nie pracuje na magazynie :D (przynajmniej w mojej firmie) To bardzo interesujący temat, bo od dziecka interesowałem się piłką nożna. Miałem marzenie być najlepszym piłkarzem świata i grać dla Manchesteru United (taka ciekawostka miałem kiedyś testy w Anglii ale niestety się nie dostałem). Drugim moim zainteresowaniem kiedyś był taniec Disco (nie mylić z Disco Polo) w tym tańcu byłem dobry, dostałem dyplom za najlepszego tancerza obozu w 2010 roku (druga ciekawostka mój brat tańczył disco i był mistrzem świata,Europy oraz wielokrotnie Polski) także "talent" chyba przeszedł z niego na mnie :D Jednak Disco tańczyłem tylko dwa lata, pomimo tego że bardzo szybko się uczyłem, czułem że to nie jest to. Szukałem luźniejszego stylu, takiego w którym można się pobawić i trafiłem do grupy Hip-hop, tańczyłem tam różne style (Locking&Poping, House, Freestyle), to był dobry czas, niestety w tej grupie także nie zostałem długo iż trafiłem do zawodówki, a tam to już była szkoła życia i wtedy zapisałem się na sztuki walki, najpierw muay thai (jak dla mnie za ostre) a później kickboxing, aż do dnia dzisiejszego trenuje kickboxing (na swoim koncie mam srebrny medal w Dużym turnieju Polish Fighet Cup w Szczecinie). Do tego dokładam czasem siłownie i MMA :)


    Gratuluję tylu życiowych osiągnięć :) To powiedz Nam na jakim kierunku byłeś w zawodówce i dlaczego akurat taki ?


    Ach piękne czasy szkoły.. Kiedy to było :D W zawodówce byłem na kierunku Cukiernik, ponieważ w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie idą w kierunku cukiernika. Moja mama ma własną Cukiernie w Szczecinie (3 najlepsza w Zachodniopomorskim). Mój tata także jest cukiernikiem i szefem nocnej zmiany w innej cukierni, mój dziadek również był Cukiernikiem oraz kierownikiem nocnej zmiany, także ktoś musiał trzymać tradycje rodzinne i skończyć szkołę o kierunku Cukiernik. Mimo iż nie pracuje w tym zawodzie, to często pomagam mamie gdy mnie potrzebuje w pracy ;)


    To pochwal się, cóż to za cukiernie? Na pewno je odwiedzimy! :>


    Cukiernia nazywa się "Bajdek", a tutaj macie reklamę http://cukierniabajdek.pl/index.html 

    Ta cukiernia ma wiele pysznych produktów i na pewno znajdziecie coś dla siebie! :)


    Tyle ludzi na CSK, że na pewno będą nowi klienci po tym wywiadzie :D Masz rodzeństwo?


    Tak, mam trzech braci. Jeden (nie żyje), miałby 29lat w tym roku. Drugi ma 27 lat a trzeci 25l. Jestem najmłodszym w tej rodzinie także domyślacie się kto dostawał po głowie od starszych braci? :D Aż do czasu gdy zacząłem trenować sztuki walki, wtedy zaczęli być dla mnie mili (śmiech) :D. Jestem bardzo zżyty z moimi braćmi pomimo tego, że dużo nas różni i mamy już swoje życie to nadal się wspieramy i wskoczyli byśmy dla siebie w ogień. 


    Rodzina to jedna z najważniejszych wartości w życiu, super, że masz takie podejście :) W sumie z tym będzie wiązało się moje kolejne pytanie. Jakie według Ciebie są najważniejsze wartości w życiu ?


    Dla mnie najważniejsze są trzy rzeczy:


    1. Rodzina musi być zżyta ze sobą pomimo, że każdy jest inny to staram się żyć z każdym jak najlepiej, nie ważne czy to brat, mama, tata, ciocia czy ktokolwiek inny, bo w najgorszych sytuacjach życiowych możesz liczyć tylko na rodzinę.


    2. Prawdziwi przyjaciele to osoby, które zawsze ci pomogą w codziennych sprawach i problemach, będą cie słuchać o 2 w nocy pijanego, zapłakanego i mówiącego tą samą historie już 50 raz. Dla mnie przyjaciel jest jak rodzina, znam go na wylot i wiem kiedy jest zły, smutny, wesoły pokazuje mu że jestem dla niego zawsze i o każdej porze i oczekuje od niego tego samego


    3. Radość z życia: Trzeba być szczęśliwym każdego dnia, oczywiście życie jest ciężkie i różne sytuacje zdarzają się nam, ale zawsze można dostrzec w tym jakieś światełko które da nam radość. Przede wszystkim cieszmy się z małych rzeczy, nie oczekujmy od świata jakiś niestworzonych rzeczy :) Czasem zwykłe dziękuje, przepraszam czy dzień dobry da drugiej osobie uśmiech na twarzy a nie ma nic piękniejszego niż uśmiechnięta osoba :)


    Bardzo podoba mi się Twoje podejście do życia, masz ciekawą osobowość :) Jestem takiego samego zdania jak Ty. O Twoim życiu wiemy już sporo, teraz czas przejść na tematy związane z tym, co w sumie Nas tu wszystkich sprowadziło. Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?


    W Counter Strike zacząłem grać jako Gimnazjalista, na początku kampiłem za skrzynkami lub gdzie tylko się dało, zawsze dostawałem wiadomości od graczy "Ty ***** kampiarzu" ale nie wiedziałem do kogo to także olewałem sprawę. Później dostałem od kolegi pomoc czyli tzw Wh jako "gimba" było to fajne (takie oszukiwanie graczy i wmawianie sobie jakim to jestem mega dobrym graczem), tylko że pobanowali mi 2 konta steam. Od tamtej pory przestałem grać na wh i no cóż jestem słabym graczem ale nie przeszkadza mi to, teraz traktuje to tylko jako zabawę i poznawanie ciekawych osób :)


    Myślę, że wiele osób kiedyś korzystało ze wspomagaczy, aczkolwiek ja dowiedziałam się tak naprawdę jak to wygląda dopiero w momencie, gdy zostałam adminem :D Jak trafiłeś na CSK?


    Kiedyś grałem na waszym serwerze dość długo, lecz moje przygoda się skończyła z prostych przyczyn. Ostatnio przypomniałem sobie, że była sieć z bardzo dobrymi graczami którzy trzymają bardzo wysoki poziom, no i znalazłem was! :D Poszukiwania nie trwały zbyt długo, jesteście znani na cs-setti :)


    Wiadomo, nie ma lepszej sieci od CSK! :) Widziałam, że złożyłeś podanie na admina DD2, czy prócz tego wiążesz jakieś plany z siecią? Chciałbyś w dalszym czasie pomagać w czymś innym niż tylko łapaniu cziterów na serwerze i trzymaniu porządku?


    Kiedyś byłem redaktorem na pewnej sieci przez 1.5 roku, może i tutaj spróbuje w swoim czasie, pomimo mojej słabej interpunkcji wnoszę wiele do redakcji, mam wiele pomysłów oraz prowadzę ciekawe wywiady (Jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć to zapraszam na pw), nie chce reklamować tamtej sieci :). To prawda, złożyłem podanie na admina dd2 ponieważ gram tam bardzo często, uważam, że Only DD2 to najbardziej zgrana ekipa na całym CSK! Prawie codziennie te same "twarze" na serwerze, dobry a zarazem wysoki poziom i dużo śmiechu, czyli to co najbardziej lubię! :)


    Super, pomoc w redakcji zawsze potrzebna, jeśli będziesz miał chęci to zapraszamy :) A co do tego DD2 to ehhh... Same boty <3 (Z tego tu też miejsca pozdrawiam ekipę DD2!) Zapraszam na Paintballa, tam jest równie dobry klimat :D Zresztą, jak na całej sieci, nigdzie nie znajdziemy lepszej atmosfery, jesteśmy jak jedna wielka rodzina :) Co za tym idzie, na CSK mamy najlepsze kobietki :) Powiedz Nam coś na temat swojego ideału kobiety, może akurat któraś z Naszych kobitek do niego pasuje?


    Na kobiety nie patrze oczami a umysłem, co za tym idzie nie patrzę zbytnio na wygląd a na charakter. Nie interesuje mnie piękna, wytapetowana dziewczyna, która będzie miała w głowie sex, melanże i alkohol. Najlepsze cechy charakteru dla kobiety to: Dystans do siebie - Jestem człowiekiem który żartuje sobie z głupoty ludzkiej (oczywiście nie jestem hipokrytą) i ze swojej głupoty tez się śmieje. Lubie także obrażać w delikatny sposób dziewczyny (nie jak jakiś patus tylko w taki żeby się śmiała z tego). Musi być także spontaniczna, ja mam wiele pomysłów i jeśli chciałbym pojechać w Bieszczady jutro to ona mówi "daj mi 5 minut spakuje tylko rzeczy" :D Najważniejsze to wierność i szczerość, nie lubię fałszywych dziewczyn, a coraz więcej takich niestety. No i poczucie humoru, musi starać się zrozumieć moje żarty, a gdy ją obrażam musi przygotować ciętą ripostę :D Jestem dziwnym chłopakiem, ale lubię jak kobieta mnie obraża (hahah), wtedy wiem że ma ten "pazur" :D To chyba tyle co powinna mieć kobieta w sobie, ale to tylko moje ideały, a wiadomo że nikt nie jest idealny na tym świecie ;) Staram się doceniać każdą zaletę, a na wady przymykać oko ;)


    Więcej takich ludzi na świecie! Czy jest coś w życiu co wzbudza u Ciebie strach ?


    Oj tak, bardzo boje się oglądać horrory, ale jak na początku mówiłem jestem dziwnym typem i pomimo strachu nadal je oglądam (nawet byłem na nocy horrorów 8h oglądania horrorów no debil:D). Drugą rzeczą która wywołuje we mnie strach są kolejki górskie, niestety pewna osoba wykorzystuje mój strach i (pod przymusem) muszę zabrać się z nią do Energylandii co dla mnie będzie dużym wyzwaniem by wsiąść na kolejkę... :D


    No faktycznie, do facetów to akurat mało podobne :D No Panowie przyznać się, ilu z Was jeszcze boi się oglądać horrory? Powiedz Nam czym dla Ciebie jest szczęście?


    Dużo szczęścia daje mi radość i uśmiech moich najbliższych, rodziny/przyjaciół, rozmowy z nimi, wspólne wypady, ale od pewnego czasu szczęście daje mi pewna kobieta z która (mam nadzieje) spotkać się już niebawem.


    W takim razie trzymam za Ciebie kciuki :) Masz jakąś swoją ulubioną piosenkę, którą chciałbyś się z Nami podzielić? Czego konkretnie słuchasz?


    I kolejna rzecz która jest u mnie dziwna. Największą "radość" w słuchaniu muzyki, to słuchanie smutnej muzyki: Planet ANM,blend Brake, Tałi,TMk i inni. Oczywiście gdy wchodzę na mate lub jestem przed treningiem to słucham rapu Peja,Sobota,Bezimienni itd. wtedy rodzi się we mnie wariat i nie liczy się nic, tylko przeciwnik na sali :D Czasem słucham także Disco polo jak już wiem, że potupie nóżką gdzieś w klubie :D


    Jaka okazja taka muzyka :D Chciałbyś na koniec dodać coś od siebie, pozdrowić kogoś ?


    Chciałbym pozdrowić Ciebie oraz całe DD2 :) Jeszcze raz dziękuje za zaproszenie i może kiedyś pomogę Ci w redakcji, kto wie! :D


    Również bardzo dziękuję Ci za udzielenie mi wywiadu, był naprawdę ciekawy i wyczerpujący, mogliśmy dużo się dowiedzieć na temat Twojej osoby :) Rekrutacja ON więc zapraszamy :) Życzę wielu sukcesów! Pozdrawiam Cię mój Klonie ! 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    ---> Zgłoś się do wywiadu <---

    Poprzedni wywiad: Pale2k4.

    • Lubię to! (+1) 8
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!