Skocz do zawartości

    Zamknięty #3 Szybka Szóstka! - Zaczarowana.


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ♥ SZYBKA SZÓSTKA ♥ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Tutaj macie informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK   Kolejną osobą, która podjęła

    No, ci powiem @Zaczarowana.  dobrze że się w końcu przyznałaś na forum że jesteś  "ULANA" :* hahaha       ◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘

    O jeju moje wypociny. Hahaha   

    ♥ SZYBKA SZÓSTKA ♥

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Tutaj macie informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK

     

    Kolejną osobą, która podjęła się 6 pytań jest @Zaczarowana.

     

    Redaktor: Dzaastine

    Dziękuję Ci za chęci do współpracy! :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

    Napisze nawet o 4 godz po sobocie! Obiecałam! PS. RATUJCIE MNIE. 
    Hmmmm... Chyba większość kojarzy mnie z tego, że jestem 'ulana Patqa'. :D Jestem osobą, która nie lubi się nudzić z czego wynika to, że bardzo dużo gadam i bardzo często nie ma mnie w domku. Często jestem po prostu wredną kobitką, która lubi jechać po ludziach ( oczywiście dla beki oraz ze wzajemnością ). Jestem osobą z ogromnym dystansem do tego co mówią ludzie przez internet. Akceptuje siebie taką jaką jestem. Podsumowując? Po prostu patolka. :D

     

    Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Ideał? No normalnie... Wysportowany, opiekuńczy, blondyn, pewny siebie, aby dobrze tańczył oraz śpiewał, można wymieniać godzinami...  Ale po co mi to? "Gdy go poznałam, wydawał się bez wad. Teraz go kocham, bo jakieś ma." Najważniejsze to zaakceptować druga połówkę i spojrzeć trzeźwo (PAMIĘTAJCIE, ŻE TRZEŹWO) na to, że jesteśmy tylko ludźmi.

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Co to dużo pisać. Moim szczęściem są po prostu ludzie bez, których nie byłabym taka jaka jestem i bez których nie wyobrażam sobie życia. Dużo ich nie ma, ponieważ to są tylko dwie osoby. Nie zaprzeczam, że zdrowie oraz rodzina tez są ważne, ale w moim przypadku juz nie aż tak ważne.
     

    Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałabyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

    O jeju, stara ulana Patqa. Hahaha :D Oczywiście, że będę grała zawodowo w CS:GO i będę niszczyła te pokraki. :D

     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

     

    Myślę, że jakbym wygrała to, to co zrobię jest nie do przewidzenia. To na co, na ten moment "chciałabym" wydać te pieniądze zostawię dla siebie.
     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

     

    Jest taka piosenka - Planet ANM / Eljot Sounds - Panie. Około pół roku temu pod biedronką siedział jakiś chłopak, który słuchał właśnie tej piosenki. Usłyszałam niestety tylko początek piosenki (intro), jednak strasznie wryło mi się ono w pamięć. Gdy wróciłam szukałam tej piosenki. Znalazłam ją bardzo szybko, jednak początkowe intro ciągle nie dawało mi spokoju. W komentarzach znalazłam, że jest to intro z filmu, dlatego od razu zabrałam się do oglądania. Gdy usłyszałam te intro w filmie, wtedy piosenka nabrała innego znaczenia. Ta piosenka nauczyła mnie jednej, bardzo ważnej rzeczy - Nie oceniaj kogoś, gdy znasz tylko wycięty fragment całej histori, ponieważ gdy poznasz ją całą, może nabrać ona całkiem innego znaczenia.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Dziękuję za uwagę!

     

    Poprzedni temat ---> Szybka Szóstka - Dzaastine

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!