Skocz do zawartości

    Zamknięty #2 Szybka Szóstka! - Dzaastine


    PattShi.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam Was serdecznie! Kolejną osobą, która podjęła wyzwanie jest @Dzaastine. Bardzo dziękuje za tak szybką odpowiedź!  Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Zapraszam do czytania!

    Witam Was serdecznie!
    Kolejną osobą, która podjęła wyzwanie jest @Dzaastine. Bardzo dziękuje za tak szybką odpowiedź! :)
     Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Zapraszam do czytania! :)

     

    ※ Redaktor: @Zaczarowana.

    ★ Udzielający odpowiedzi: @Dzaastine

     

     Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?


    Kim jestem? Najprościej byłoby napisać, że jestem po prostu sobą... Ale gdyby tak faktycznie dłużej się nad sobą zastanowić, to wydaje mi się, że moja osobowość jest dosyć ciekawa. :) Jestem otwarta na nowe znajomości, lubię poznawać ludzi, można powiedzieć, że dzięki temu człowiek jest bogatszy o nowe doświadczenia, bo wiadomo, każdy ma inny charakter i nie z każdym jest się łatwo dogadać, ale myślę, że ze mną to raczej nie ma takiego problemu. :D Jestem taką trochę 'wariatką', która niczego w życiu się nie boi. :) Lubię ryzykować, lubię podróżować, po prostu chwytać to co nie znane. Wyznaję w życiu jedną zasadę... Zasady są po to żeby je łamać, więc w sumie to jest taka moja główna zasada, żeby łamać zasady. :D Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. :D Nie lubię się w życiu nudzić i myślę, że w moim towarzystwie raczej ciężko o nudę, chyba, że mam ciężki dzień albo ktoś jest oporowy. Ale żeby nie było tylko tak cudownie, to moją największą wadą jest łatwowierność. Dzięki temu łatwo mnie zawieść, łatwo mnie do siebie zrazić i łatwo zranić. Jestem kruchą duszyczką, bardzo uczuciową. Lepiej nie nadużywać mojego zaufania. Kiedy czegoś bardzo mocno chcę to walczę o to z całych sił. Czasami sama przekraczam swoje możliwości, na zbyt wiele rzeczy w życiu się nastawiam, a później rozczarowanie. Mam nerwy ze stali i dużo cierpliwości, aczkolwiek jeśli ktoś mocno zajdzie mi za skórę, to lepiej ze mną nie zadzierać, choć wydaję mi się, że wiele osób ma podobnie. :) Cóż więcej mogę napisać... Nie chcę tu tworzyć książki na temat swojej osoby, dlatego na tym zakończę :)

     

    Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzała kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?


    Oczywiście, że odpowiedź brzmi nie. :D Od bobasa miałam milion różnych planów i marzeń... Najpierw chciałam być baletnicą, potem piosenkarką, w dalszym ciągu modelką, pisałam wiersze, malowałam piękne obrazki, ogólnie taka dusza artystki. Skończyło się na tym, że w gimnazjum zaczęłam się interesować gotowaniem i kelnerowaniem, co przełożyło się na szkołę średnią, tak też skończyłam technikum o profilu 'Technik żywienia i usług gastronomicznych'... Przez pierwsze parę miesięcy po szkole pracowałam w zawodzie, aczkolwiek stwierdziłam, że gastronomia nie jest dla mnie. :D Tak też zostałam kosmetyczką i na chwilę obecną z tym wiążę swoje plany, marzenia o wielu kursach, swoim salonie, które mam nadzieję spełnić w niedalekim czasie. A do takiego życia jakie sobie naprawdę wymarzyłam jeszcze długa droga przede mną... Sama za siebie trzymam kciuki. :)


    To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?


    Jedną z najważniejszych jest miłość. Zdecydowanie dzięki niej człowiek ma ochotę do życia i nabiera sił, jeśli czuje się kochany, potrzebny. :) Tu na pierwszym miejscu, również jako ważna życiowa wartość jest rodzina.


    Przyjaźń - to kolejna wartość, bez której życie nie miałoby sensu. Pozwolę sobie zacytować ,, Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. '' Nic więcej nie trzeba. :)


    Wracając. ( Wybaczcie mi za taki długo wstęp, ale miałam nocną wene. :D) Nadgodziny w pracy, egzamin, a może znajomi, którzy ciągle nalegają na spotkanie? Chwila, chwila! A marzenia? Bardzo dużo razy słyszałam - "Ile ludzi, tyle marzeń." Zgodzę się z tym, że każdy z Nas ma marzenia. Jedni posiadają ich więcej, druga część troszkę mniej, niemniej jednak każdy je posiada. Marzymy o idealnej sylwetce, bogactwie, sławie czy po prostu o zdrowiu. Jednak czy podejmujemy jakieś działania by je spełniać?

    Podsumowując mój troszkę dłuższy monolog proszę o odpowiedź na pytanie - Jakie jest twoje największe marzenie? Czy robisz wszystko, aby je spełniać? Jeśli nie, to co Cię zatrzymuje?


    Moje największe marzenie? To po prostu być szczęśliwą osobą. Cieszyć się z każdej chwili i nie myśleć o problemach życia codziennego. Robię wszystko by dążyć do tego aby tak było, każdego dnia walczę o lepsze jutro.


    Ciągle wspominam o tym, że każdy człowiek jest inny, na swój sposób wyjątkowy. Że, każdy ma inne przekonania, charakter oraz przyzwyczajenia. Dlatego odpowiedz mi - Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?


    Tak jak to napisałaś, każdy jest wyjątkowy na swój sposób. Akurat na to pytanie odpowiem Ci krótko, żyję po swojemu i idę własnymi ścieżkami. :)


    Każdy z Nas ma osobę, którą może nazwać "przyjacielem". Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad własną osobą? Czy myśleliśmy o tym jakimi my jesteśmy przyjaciółmi? Koniec wstępu bo znów się rozpiszę. XD Do rzeczy - Czy jesteś osobą, którą chciałabyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłabyś siebie jako przyjaciele? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?


    Dobre pytanie. :D Chciałabym takiego przyjaciela jak ja! Ceniłabym siebie przede wszystkim za szczerość... Szczerość aż do bólu. Za dyskrecję, pomoc w każdej sytuacji, przede wszystkim zrozumienie, zawsze staram się wszystkich zrozumieć. :) Można porozmawiać ze mną na każdy temat, pośmiać się, mam dystans do życia. Będziesz potrzebować rozmowy o 3 w nocy bo chłopak złamał Ci serce? Śmiało zadzwoń, choćbym spała to odbiorę. :D Co by mnie denerwowało? Moja wredota... Lubię też rzucać ironią. :P W sumie dużo jest takich rzeczy, ale ciężko mi teraz coś na ten temat napisać, poza tym nie będę pokazywała się z tej gorszej strony. Haha :)

     

    Poprzednia "szybka szóstka" ---> Szybka Szóstka! - Młoda

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!