Skocz do zawartości

    Zamknięty #2 Na celowniku ---> Ogen Dogen


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ♥ NA CELOWNIKU ♥ Witajcie! Oto kolejna seria 'Na celowniku'. Więcej informacji znajdziecie tutaj -> KLIK Nie będę się dużo rozpisywać, bo znów czeka Was ciekawa lektura   

    za duzo razy użyto mojego nicku 

    ♥ NA CELOWNIKU ♥

    Witajcie! Oto kolejna seria 'Na celowniku'.

    Więcej informacji znajdziecie tutaj -> KLIK

    Nie będę się dużo rozpisywać, bo znów czeka Was ciekawa lektura :)

     

     

    Dziś na moim celowniku znalazł się @Ogen Dogen.

     

     

    Życzę Wam kochani miłego czytania!

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Krótko mówiąc jest bardzo dobrym i aktywnym właścicielem.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Właścicielem jest bardzo dobrym, dba o dobre kontakty na sieci, miłą atmosferę, o każdy szczegół ;) Pomaga nam jak czegoś nie wiemy, zawsze służy pomocą, cenie go za to. Hm człowiekiem jest raczej bardzo dobrym, moim zdaniem jest sympatyczny, wyrozumiały, wyluzowany :D Bynajmniej jak z nim rozmawiałem hah :D Tam gdzie trzeba jest poważny i to mi się podoba.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Napiszę skromnie, według mnie jest chyba najmądrzejszą osobą na sieci :P

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Do końca Ogena nie poznałem. Lecz moim zdaniem jest pracowitym i ambitnym właścicielem tej sieci. Chociaż co raz częściej psuje forum i jest wyłączone!

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Jest w porządku, ma poczucie humoru, lubi podróżować, imprezować. Jest świetnym właścicielem, dużo włożył w serwer by był jak najlepszy zawsze pomoże gdy coś się dzieje rzadko z nami gra moim zdaniem. Jest dobrym i uczciwym człowiekiem nigdy nikogo takiego nie poznałam i mam nadzieję że będzie dalej prowadzić tak cudny serwer jak do tej pory :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Jest naprawdę w porządku osobą, prowadzi tą sieć najlepiej jak może i wkłada w to dużo serca i czasu. Zawsze gdy ktoś ma jakiś problem to pomoże. Ma poczucie humoru, można z nim fajnie porozmawiać. Ale jedyna rzecz której w nim nie lubię to taka, że często odpisuje krótko i szybko kończy temat :D Przez co ciężko jest go bliżej poznać. 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     
    Myślę, że jest dobrym właścicielem, w końcu stworzyli z hajsmertem zajebisty projekt :) . Co do całokształtu jego osoby, wydaje się być miłym i sympatycznym kolesiem, zawsze pomocnym :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Właściciel jest z niego bardzo dobry, wprowadził wiele innowacji na tą sieć, żadnego zastrzeżenia do jego pracy nie mogę mieć. Jakim jest człowiekiem? Hmm. osobiście go nie znam, ale z moich kontaktów z nim mogę wywnioskować, iż spoko z niego gość, ma trzeźwe poglądy na świat, co w tych czasach jest bardzo ważne :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Hmmm... Pamiętam, gdy na początku mojej przygody z CSK mówiłam na niego Oken Doken (nie pytajcie). Za dużo styczności z nim nie miałam, ale na pewno jest odpowiedzialną osobą oraz bardzo wyrozumiały. Bardzo dużo poświęca czasu na sieć serwerów i nigdy nie było z jego strony "olewania", gdy potrzebowałam pomocy.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Jest idealnym właścicielem sieci, opanowany, miły, zawsze służy pomocą :) Strasznie spokojny człowiek, nigdy nie miałam z nim żadnego problemu i mam nadzieję, że tak zostanie :P

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Zajebisty informatyk, pomocny, najlepszy właściciel :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Ogen Dogen jest bardzo ogarniętą osobą, spoko ziomek, zawsze jak mam jakiś problem to zgłaszam się właśnie do niego i jeszcze nie było by tak żeby mi w niczym nie pomógł. Pozdrawiam serdecznie.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Jako właściciel CSK....com to nadaję się na niego, zawsze można na niego liczyć , dużo wie i jest opanowaną osobą na naszej sieci.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Zrobił kawałek dobrej roboty, niech tak trzyma. Bardzo miły i kulturalny, gdy prosiłam o pomoc pomógł bez żadnych skrupułów. Pozdrawiam znad zalewu całe Csk.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Nie znam go osobiście, nigdy nie miałem okazji z nim się spotkać. Jednak po samej rozmowie czy to na steam czy na ts można wywnioskować, że jest osobą która posiada dużą wiedzę i potrafi się nią dzielić.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Sieć Serwerów CSKatowice.com nie mogło mieć lepszego właściciela! Marcin jest osobą bardzo pomocną (on praktycznie wszystko ogarnia), podchodzi do wszystkiego z dystansem i jest sprawiedliwy. Nie miałem okazji go poznać osobiście, ale wydaję mi się, że jest spokojnym, opanowanym człowiekiem, który lubi pić piwo :D Cenię go chyba jak wszyscy tutaj za to, że jest. Bez niego nie byłoby tej Sieci Serwerów (bez obrazy Dawid, wiesz o co chodzi :) )

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Znam go bardzo długo ale nie zbyt dobrze. Marcin aka Kosmos :DDD Zawsze był bardzo poważny (może to przez jego niski głos) albo kontrast pomiędzy małym cajmercikiem który podrywał wtedy każda laske na tsie :D Marcin był zawsze bardziej "niedostępny". Siedzi cichutko z boku i profesjonalnie wykonuje swoją robotę.  Nasz Mistrz AMX! XDDD

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Póki co mało miałem z  nim do czynienia ale wydaje się pozytywną osoba. Pomógł mi już kilka razy i szanuję jego prace nad serwerami oraz jako właściciel. 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Powiem tak. Ogen Dogen jest bardzo pomocnym i bardzo fajnym właścicielem z którym można normalnie porozmawiać . Rozmowy pomiędzy mną a nim są bardzo dobre . Sam powiem szczerze że Ogen jest ZAYEBISTY właścicielem . Z widzenia wgl go nie znam ale myślę ze Ogen jest spoko ziomkiem do rozmów , spotkań itp. Chciałbym poznać go sam osobiście chociaż nie wiem jak to może być ? . Ogólnie rzecz mówiąc bardzo fajnie że poznałem tak fajnego właściciela jak ON . 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Nie znam go za dobrze, nigdy z nim nie rozmawiałem na ts ale tyle co mogę o nim powiedzieć to, że jest osobą która wywiązuje się ze swoich obowiązków, jest bardzo pomocny i zawsze można na niego liczyć. 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Ogen jest bardzo pomocny. Jeśli się go o coś poprosi to zawsze pomoże. Najlepszy właściciel z którym 'pracowałem'. Jest też świetnym graczem PB, legenda :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Hmm Ogen .. Moim zdaniem jest "mózgiem" tej sieci. Konfiguracje serwerów jak i amxx ma w jednym paluszku.Jako właściciel kieruje się rozumem ,podczas gdy Cajmert sercem (szczególnie w kierunku płci pięknej ) :D Marcin z mojego punktu widzenia jest osobą tajemniczą.Rzadko kiedy się odzywa w grze i nie nawiązuje z graczami jakichś bliższych znajomości.W swojej ocenie jest bardzo obiektywny ,ale tez stanowczy.Lubie go za to ,że jeśli jest coś nie tak na sieci/serwerze ,to zawsze stara się ten problem rozwiązać do końca nie uznając przy tym porażki. 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Ogena osobiście nie znam jakoś dobrze, ale sądzę że jest super właścicielem idealnie dobranym do tego marudzącego Cajmerta, ma duży wkład w rozwój sieci to na pewno, jak pamiętam z serwera dd2 bardzo dobrze gra w 1.6 :D wydaje mi się, że bardzo dużo robi dla sieci i nie lubi się tym chwalić, taki trochę człowiek zagadka :P kiedyś mieliśmy małe zgrzyty między sobą, ale nawet jeśli to i tak bardzo go szanuje za to jakim jest człowiekiem :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Ogen Dogen odkąd gram kojarzę Go z dobrą skillowo osobą, nie miałem szansy lepiej poznać, ale zdaję się być naprawdę ogarnięty jeśli chodzi o administrowanie e naszej sieci ;).

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Moim zdaniem Ogen jest bardzo dobrym właścicielem. Jest trochę skromny ale każdy kto zna go dłużej wie, że wiele potrafi. Poza tym jest człowiekiem o wielkim sercu :D jeszcze mi się nie zdarzyło aby odmówił pomocy przy czymkolwiek.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Marcin - właściwa osoba na odpowiednim miejscu. Lepszego właściciela nie można sobie wymarzyć. Zawsze pomocny, cierpliwy,  wyrozumiały i otwarty. Prywatnie dobry kompan do rozmów i alkoholizacji. Zawsze można na niego liczyć, nie ważne o jakiej porze dnia i nocy. 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Co do Marcina. Jest to chłopak bardzo spokojny, opanowany. Wydaje się zamknięty w Sobie, ale jednak ma swoje zdanie. Można z Nim podyskutować na wiele ciekawych tematów. Mogę powiedzieć, że mam do Niego bardzo duży szacunek. Bardzo lubię z Nim rozmawiać :) Podziwiam Go za to co robi dla Sieci. Odpowiedni człowiek, na odpowiednim stanowisku.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Dziękuję wszystkim którzy wzięli w tym udział i byli chętni wyrazić swoją opinię. Już wkrótce kolejna osoba, także bądźcie gotowi, bo może to będziesz akurat Ty? :)

     

    Poprzednie 'Na celowniku' ---> HeLoN

     

    Dziękuję za uwagę! Pozdrawiam :)

    • Lubię to! (+1) 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!