Skocz do zawartości

    Zamknięty Notorious


    Aj Ken Flaj
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    NOTORIOUS
    notorious-KA-1.jpg
    Film "Notorious" jest kroniką nietuzinkowego życia Christophera „Notorious B.I.G.” Wallace’a. 
    Historia rapera (znanego również jako Biggie Smalls) zaczyna się na ulicach Brooklynu, gdzie panuje ogromna bieda i rządzą twarde zasady. 
    Jednak wewnętrzny upór i ogromny talent pozwalają mu wyrwać się z otaczających go realiów, zdobyć sławę i znaleźć się na szczycie. 
    Zobacz jak z chaosu i kontrowersji narodził się jeden z najlepszych hip-hopowych MC na świecie.


    LINK:  https://www.cda.pl/video/20228289e

    Jeżeli kogoś interesuje w ogóle klimat hip-hopowy i lubi stary, czarny rap to przypuszczam, że taka osoba jak Christopher George Latore Wallace jest mu dobrze znana.
    Mimo wszystko od siebie mogę dodać, że nawet dla "zwykłych zjadaczy chleba", którzy twierdzą, że rap to muzyka dla ZWIERZĄT (XD) ten film może przypaść do gustu.
    Młody Biggie, który był dobrze wychowanym chłopakiem w końcu wychodzi na ulice starego, dobrego Brooklynu i zostaje w niej na dobre.
    Troszkę dramat, ale i czasem pośmiać się można. Oglądałem ten film już z 5 razy i dalej mi się nie znudził. Zajawka na to jak za pierwszym razem więc jeszcze raz szczerze polecam:).

     

     

    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • relax zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!