Jump to content
Sign in to follow this  
Ness

Plugin

13 posts in this topic

Recommended Posts

Witajcie mam propozycję by wgrać na server anty-cheaty  

który wykryje i zbanuje haxy nielegalne modyfikacje jak i pliki 

zastanówcie się zawsze to mnie będzie roboty dla nas :P poniżej link do anty-cheatow należy wgrać wszystkie 

http://wiaderko.com/47-amx-mod-x/33886-antycheat-spis-i-download-antyczitow-na-serwery.html

By  Pogrom ,

Są to tak stare anticheaty, że pewnie już nie są udoskonalane a co za tym idzie albo nie działają albo sa na nie obejścia :P

Można by było się nad tym zastanowić jak ma pomóc to czemu nie jestem na TAK.

Są na to obejścia, nawet niektóre z nich działają że masz swoj cfg i wyłapiesz bana xd

ale można spróbować to nic nie kosztuje 

zawsze można po szukać nowszych... :* <3

1 godzinę temu, Ness napisał:

Witajcie mam propozycję by wgrać na server anty-cheaty  

który wykryje i zbanuje haxy nielegalne modyfikacje jak i pliki 

zastanówcie się zawsze to mnie będzie roboty dla nas :P poniżej link do anty-cheatow należy wgrać wszystkie 

http://wiaderko.com/47-amx-mod-x/33886-antycheat-spis-i-download-antyczitow-na-serwery.html

tutaj macie coś nowszego 

http://www.sxe-injected.com/

Większość takich pluginów więcej miesza niż pomaga. Zdarza się czasem, że banuje nawet nie cheatujących graczy .. ja jestem na nie ;d

By  Ogen Dogen ,

albo znikają modele graczy np. ruski WHBlocker

Bez sensu zaśmiecać serwer tym badziewem które tak naprawdę nic nie daje. 

Jak masz cfg z neta lub dużo znaków w nim to ci wykryje i sobie nie pograsz chyba że grasz na podstawowym:) 

anty-cheatow jest masa może się spotkaliście z jednym takim felernym 

ja mogę załatwić od ziomka plugin który działa w 100% na dużej sieci  ( bez reklam) 

50 minut temu, Ness napisał:

tutaj macie coś nowszego 

http://www.sxe-injected.com/

Przeczytałes chociaż na czym polega ten "anticheat"?

This status allows every player to access the game, even if they dont have sXe Injected, but the server will change the name of those who dont validate with the anticheat by adding "[NO-sXe-I]" befote the nickname, as it will also be showing messages with different colours letting the player know about the optional status and where to download the anticheat client from.

__sxei_required 1 \ Anticheat in mandatory status
Ideal status, anyone who does not goes through the authentication, because of a failed client or the lack of it, alter 6 seconds the screen Hill g oto fade to black. After 6 more seconds, will be kicked, informing that has been kicked because it doesnt have the client, this will be showing on the kick message and on the console.

Jednym słowem dodatek/moduł bedzie wymuszać na graczach pobranie z internetu jakiegoś anticheata aby móc grać na serwerze ( o ile bedzie wlaczony moduł/dodatek), więc jest to bezsensu. 

Ponadto pozostałe anticheaty z pierwszego posta jeżeli będą działać dobrze (czyli bedą spełniać swoją rolę w co wątpie) mogę obciążać serwer co może powodować lagi.

Jedynie moduł/plugin na rehlds może w jakimś małym stopniu odciążyć adminów od cheatów, jednak na niego też jest obejście co chociazby widać na zm gdzie jest wgrany ale i tak cheaty są :P

• Lubie to 2

Serwer zlagowany wystarczająco, po co dodatkowo zaśmiecać. Mamy dobrych i czujnych adminów, więc jestem na nie :)

• Lubie to 2
  • + rep 1

Naprawdę ? Patrzcie co czytacie.

08-08-2008

Te antyczity są nieaktualne / niekompatybilne z obecnym silnikiem / nie działają na obecne czity (skreśl niepotrzebne). Obecnie nie ma dobrych antyczitów server-side.

Jedynie client-side mogą być w miarę skuteczne jak ten co podaliście, ale to nie ma prawa bytu na publikach (bo jak to wyegzekwować od graczy ?). One są stworzone pod ligi, podobnie jak Azereus lub ESL Wire.

Jedyny warty uwagi antyczit jaki widziałem to był SBGuardian, ale również nie jest już rozwijany.

Godzinę temu, Pogrom napisał:

Jedynie moduł/plugin na rehlds może w jakimś małym stopniu odciążyć adminów od cheatów, jednak na niego też jest obejście co chociazby widać na zm gdzie jest wgrany ale i tak cheaty są :P

Moduły rehlds też są do obejścia albo banują niewinnych.

Godzinę temu, GrzeNiu napisał:

Serwer zlagowany wystarczająco, po co dodatkowo zaśmiecać. Mamy dobrych i czujnych adminów, więc jestem na nie :)

dolaczam pod ten post ;)

Posted (edited)

A więc można powiedzieć że odrzucone.  Ktoś będzie chciał to pw, otworzę. 

Edited by PALE 2k4.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice