Skocz do zawartości

    Zamknięty #39 Wywiad z FREESTYLER 7331


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 25
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ♥ WYWIAD Z @FREESTYLER 7331 ♥   Redaktor: Dzaastine   Miłego czytania! Fajny, luźny wywiad     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~  

    @`RЕďvΞιΝ już ci tłumaczyliśmy, że dużo przesadzasz z takim napinaniem. Zachowujesz się, jakbyś był pierwszy dzień w internecie.

    Pozdrawiam fanki  

    ♥ WYWIAD Z @FREESTYLER 7331 ♥

     

    Redaktor: Dzaastine

     

    Miłego czytania! Fajny, luźny wywiad :) 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Na początek, to już tradycja, powiedz nam coś o sobie, jak masz na imię, ile lat, w jakim rejonie Polski możemy Cię znaleźć i czym zajmujesz się na codzień? :)


    A więc tak,mam na imię Dawid, mam skończone 19 lat. Urodziłem się w Szczecinku gdzie mieszkam od urodzenia, również można mnie tutaj znaleźć. Znajduje się w woj. Zachodniopomorskim. Hmmm czym się zajmuję, aktualnie to się uczę w technikum, a dokładniej jestem na kierunku "technik mechanik pojazdów samochodowych".


     O proszę, to niedaleko siebie mieszkamy :D kiedy mogę wpaść na kawę? ^^ Bardzo ciekawy kierunek nauki, w sumie typowo dla facetów :) Powiedz nam, wiążesz z tym kierunkiem jakąś przyszłość czy chciałbyś zajmować się czymś innym po szkole? 


     Drzwi otwarte, także zapraszam :P. Tak przeczuwałem,że zadasz to pytanko. Nie raczej nie wiąże z tym kierunkiem przyszłości a to dlatego,że krótko mówiąc nie interesuje mnie to do tego stopnia abym to robił w przyszłości. Po skończeniu technikum, planowo za roczek. Mam zamiar pójść zaocznie zrobić zawód, a dokładniej myślałem nad jakąś mundurówką, leśniczym, mam na myśli pracę państwową ;D.


     Czekaj już biegnę, tylko przypadkiem mi ich przed nosem nie zamknij :D No to w takim razie co Cię skłoniło do tego, żeby iść na ten kierunek ? Mogłeś od razu iść do technikum na taki zawód, który Cię naprawdę interesuje:)


    Nie, nie nie ma co się bać nie zamknę ;) . W sumie poszedłem po to by się czegoś nauczyć, nie mówie, że jestem totalną lewą rączką, która nic nie potrafi, ale wiadomo człowiek cały czas się uczy. Myślałem też nad liceum, nad klasą sportową ale tak zastanawiając się na trzeźwo , to co mi z tej klasy sportowej ? Moja mama mi powtarzała od początku "Dawid idź do wojska, Dawid idź do wojska nie pożałujesz" A ja głupi nie posłuchałem. W szkole której jestem tak naprawdę nie ma zbyt dużo kierunków do wyboru, ten był najciekawszy. Dodatkowo mówiąc  ten kierunek oferował prawo jazdy za darmo także wiesz, jak to typowy polaczek cebulaczek trzeba było skorzystać, zawsze 2000 w kieszeni :D


     Hahahaha, polaczek cebulaczek, coś w tym jest, ale no jak była okazja to czemu nie skorzystać :D No widzisz, każdy uczy się na własnych błędach, ja też z kucharza prze kierunkowałam się na kosmetyczkę także nie jesteś sam :) Jak to się mówi 'za mundurem Panny sznurem' :D To w sumie mówisz, że prawko zrobiłeś? Masz jakieś autko? :)


     Prawko zrobione, prawo jazdy posiadam rok. Zdałem za drugim razem :( , ale jak to się mówi "najlepsi zdają za drugim". Mogę się pochwalić,że za pierwszym razem jeździłem dosłownie 3 min i wymusiłem, znaczy moim zdaniem bym zdążył lecz egzaminator stwierdził inaczej :D. Czy mam autko ? Autka nie mam w sumie mógłbym mieć ale po długich rozmowach z rodzicami stwierdziłem,że na razie nie potrzebuje. A jak mam kupić "szrota", który ma się psuć to ja podziękuje :P


     Z egzaminatorem się nie zadziera :D Wiesz, żadne autko nie będzie nigdy idealne, czasami nawet nówki z salonu po wyjechaniu z niego potrafią się zepsuć :D Jakie auto najbardziej chciałbyś mieć?


     No wiesz, ja jak poszedłem na drugi egzamin to trafiła mi się taka egzaminatorka,która oblewa ludzi, przynajmniej tak mi mówiono o niej :D . To ja na przywitanie wchodzę i mówię " O nie, słyszałem,że Pani dużo ludzi oblewa". Pani odparła "skądże",aż mi się głupio zrobiło :D. A co do autka, jakoś takiego ulubionego nie mam , lecz preferuje w marce Audi, którą posiadamy w rodzinie.  A dokładniej nie pogardziłbym Audi A6 C6 albo Audi A8 V8 :D


     Jeszcze dobrze egzaminu nie zacząłeś a już się spaliłeś na wejściu haha :D No Audi dobra marka, chyba nikt by nie pogardził :D W sumie temat z autami mamy już zapoznany, to teraz powiedz nam jak się zaczęła Twoja przygoda z CS'em ?


     Moja historia z cs`em zaczęła się następująco. Mieszkałem w bloku i miałem sąsiada, który grał 24/7 w csa. Wtedy to był jeszcze cs 1.5 jak dobrze pamiętam. Marcin bo tak miał na imię kolega. Przychodził po mnie i zapraszał mnie do siebie żebyśmy postrzelali. Ja byłem negatywnie nastawiony do tej gry, nie podobała mi się wcale, byłem sceptycznie do niej nastawiony. Lecz coś mi strzeliło do głowy i pobrałem cs`a u siebie i tak zacząłem oglądać różne filmiki na yt związane z csem. Mówiąc wchodziłem w świat csa. Dodam jeszcze,że zacząłem grać w csa w wieku 9 lat także staż jakiś posiadam. Pamiętam jak jeździłem do babci na wakacje do Wejherowa to chodziłem do kawiarenki grac w cs`a. Ponieważ u nich nie było komputera :D


    No po tylu latach praktykowania to pewnie nie ma już na Ciebie mocnych na DD2 :D zresztą widać to na filmiku, który ostatnio udostępniłeś :) Jak trafiłeś na CSK? 


     Ehhh, znajdą się mocniejsi trzeba tylko głębiej poszukać :P. Jak trafiłem w sumie to było sporadyczne. Ponieważ szukałem dobrego serwera DD2 a, że tutaj spodobała mi się panująca luźna atmosfera jak i miła administracja, więc pomyślałem żeby tutaj się "zadomowić".


     Wkroczyłeś w skromne progi tego 'domu', więc powiedz nam kto z domowników tego forum przez ten czas stał Ci się bliską osobą, bądź po prostu z kim masz dobry kontakt i za co najbardziej lubisz tę osobę :D ?


     Chciałbym ominąć to pytanie. Ponieważ nie chce tutaj nikogo wywyższać ponieważ ktoś inny może mnie przez to znienawidzić. Myśle, że dobry kontakt mam z większością administracji na DD2 :P 


    Dobrze, rozumiem :) Masz jakieś konkretne hobby ? Co lubisz robić w wolnym czasie, prócz grania w CS'a? 


     Hmm, w wolnym czasie lubię spędzać czas w gronie moich koleżanek,bo na facetów to pluje. Jestem kobieciarzem :D. Hobby 9 lat grałem w piłkę nożna lecz 3 lata temu drużyna się rozpadła i nic po niej nie zostało. Przez dwa lata nic nie robiłem i rok temu postanowiłem coś ze sobą zrobić. A konkretniej chodzę na siłownię :D


     Czyli rozumiem, że jak jesteś kobieciarzem, to kobiety żadnej nie masz? :D


    Nie, nie :D . Miałem kilka kobiet lecz to były ślepe strzały. Teraz jestem wolny,goły i wesoły. Także jeżeli jest jakąś chętną kobieta, która chce mnie poznać zapraszam na pw. Tylko +16 pamiętajcie :D


     No tak bo inaczej to prokurator :D Ale szczerze? Jak jesteś goły to chyba niechętnie się jakaś do Ciebie zgłosi haha :D Masz rodzeństwo ?


     Oczywiście to "goły" to było w przenośni :D. Tak mam dwie młodsze siostry. Ania lat 15 i Asia lat 10 :D.


     O jak fajnie :D jesteś dla nich dobrym bratem? Dogadujecie się jako rodzeństwo? 


    To jest żart :D? Jak w rodzeństwie są kłótnie 24/7 można powiedzieć,że ja się z Anią kłóciłem , lecz młodsza siostra Asia przejęła "pałeczkę" *tfu dla zboków* i kłóci się z Ania. Ja staram się wycofywać z pola bitwy i odpuszczać.


     No jako starszy brat powinieneś dać siostrom przykład a nie :D Musisz uważać, bo Dawid lubi siostry... Także trzymaj je z daleka od niego :D


     Wiem, nie chciałem wspominać o siostrach bo zauważyłem co się dzieje na katoboxie :D Lecz wspomniałem zobaczymy jak zareaguje na to, może byłby dobrym szwagrem XD


    Hahahahaha, takiego szwagra to ze świecą szukać słuchaj :D lepszego kandydata nie ma :D Jakiej muzyki słuchasz?


     Może i nie ma, musiałbym się przekonać na własne oczy :D Słucham wszystkiego lubię lata 80, klasyki typu "Bee Gees", lubię słuchać trapów, energy mixy 2000, popu polskiego. Wszystkiego co wpadnie w ucho. Stop, nie lubię METALU, syf nad syfem :D


     No tez nie jestem fanką Metalu... Ale o gustach się nie dyskutuje :D W sumie już dosyć sporo się o Tobie dowiedzieliśmy, także może teraz jakieś luźniejsze, szybkie pytania? Jesteś za? 


     Lecimy po całości !


    Piwo czy wódka?


    Wódka!


     Czysta czy drink? 


    To wszystko zależy jak się czuje :D Ale raczej drink z cola i cytrynka :D


    Palisz papierosy?


     Nie i nie mam zamiaru palić.


     Mądry wybór :) CS 1.6 czy GO?


     Tylko 1.6. Valve psuje CS GO i nie da się grać.


     Blondynki, brunetki, szatynki a może rude?


    Mówią,że rude czynią cuda, natomiast mam "pociąg" do blondynek :D


     No kurde jak chyba każdy facet :D Ideał kobiety według Ciebie? Pod względem wyglądu i charakteru :)


     Nie ma ideału. Nie zwracam uwagi na krągłości u kobiety może mieć lecz nie musi. Mi się najbardziej w kobietach musi podobać twarz :D. Każda kobieta jest ładna na swój sposób.


    Oooo, fajne podejście. Co myślisz o Dawidzie @cajmert?


    Hmmm. Co ja mogę o nim myśleć. Myśle, że jest babiarzem i to bez dwóch zdań. Lecz jako właściciel dobrze radzi sobie ze swoimi obowiązkami na sieci. Potrzebowałem pomocy napisałem pomógł. Nic dodać nic ująć , nie mam nic do zarzucenia do chłopaka :D


    Jak go przedstawisz siostrom to może zostaniecie rodziną :D @Agatka.?


    Wole nie ryzykować. Hmm o Agatce zbyt dużo się nie wypowiem, ponieważ dużo o niej nie wiem. Mogę powiedzieć,że jest skillowym graczem co można zobaczyć na DD2, ma poczucie humoru. Lecz w tym ciele aniołka w środku tkwi diabeł wcielony :D


    @GrzeNiu?


    Dobrze pełni funkcje admina na serwerze. Również jak potrzebowałem pomocy to pomógł. Oby tak dalej.


    Zapodaj jakimś sucharem :D


    Facet z brodą dwie korzyści cipkę liże dupę czyści ( ͡º ͜ʖ͡º)


    HAHAHA! Skisłam :D Chciałbyś coś na koniec dodać od siebie dla naszych kochanych czytelników? Może kogoś pozdrowić? :D


     Chciałbym serdecznie pozdrowić swoje fanki jak i fanów, całuski dla Was. Milo,ze Ci się spodobał ten sucharek XD


    W takim razie dziękuję Ci bardzo za wywiad i poświęcenie mi czasu. Naprawdę sporo mogliśmy się o Tobie dowiedzieć, byłeś szczery i otwarty. :) 


    To ja dziękuje, że zostałem poproszony do wywiadu. Cieszę się, że mogłem odpowiedzieć na parę pytanek :>

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Dziękuję za uwagę! Mam nadzieję, że się podobało :)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Poprzedni wywiad ----> Klaaudiaa ; >

    !!! ---> ZGŁOŚ SIĘ DO WYWIADU <--- !!!

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 8
    • Zmieszany 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    P@tRyK P@tRyK,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    `RЕďvΞιΝ `RЕďvΞιΝ,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    cajmert cajmert,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!