Jump to content
FREESTYLER 7331

Kto nie ryzykuje ..

18 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: FREESTYLER
Staż w CS: 9/10 lat coś koło tego będzie.
Umiejętność rozpoznawania cheatera: myślę,że mogę sobie pozwolić i tak 95% na 100%.
Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): Rozpisywać rozpisywałem, lecz tutaj na sieci tak po prostu od siebie nie rozpisywałem.

Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): N
Czy spełniasz wymagania ?(T/N): T  3/4 (Admina nie posiadam miesiąc, ale to pikuś :D)
Doświadczenie: Sądzę,że bardzo duże rozpoznanie czitera od normalnego gracza to dla mojej osoby żaden kłopot 
Dlaczego Ty: Ponieważ miałem już styczność z ową rangą i sobie dobrze radziłem. Nie będę się rozpisywał jaki to ja nie jestem i blablabla. Można rzucić okiem na bany które dałem. Można powiedzieć,że 100% skuteczność w dawaniu banów. Pomyłka z mojej strony nastąpiła tylko przy banie "Perana"
Imię: Dawid
Kontakt: Steam,Forum

Twój SteamID:  0:0:20461015

• + rep 2

Pomoc zawsze jest potrzebna, jeśli masz jakieś doświadczenie i chęci to jak najbardziej jestem na TAK :) 

troche maly staz. Jesli administracja nie bedzie miala nic przeciwko i Ci zaufa to jestem za daniem szansy.

A więc zacznijmy od samego początku na pierwszy ogień poszedł gracz o nicku :

"Rozczarowany"

2:56 - aim

3:45 - aim 

4:51 - aim 

Więcej czasówek mi nie potrzeba aby stwierdzić,że gracz grał nieczysto krótko mówiąc AIM do odstrzału :)

Na drugi ogień poszedł : 

"Nowy SwaG"

2:00 - mierzy przez ścianę na gali po czym strzela prefire

2:05 - wycofwał się wiedząc,że na gali jest przeciwnik

3:13 - prefire 

3:20 - modelowe to fullauto 

3:23 - tutaj zero krycia z jego strony

4:25 - nie wiedział o przeciwniku a strzelał w jego stronę 

Dodam,że przez cały czas gdy oglądałem gracza to cały czas mierzył przez ścianę. Do odstrzału

I już ostatni zawodnik :

"Vegaz"

2:36 - nie wiedział a zabił, raczej fart

5:15 - na pograniczu mógł się domyśleć skąd przyjdzie gracz

6:01 - trochę na pewniaka 

Gracz różni się od wyżej wymienionych, gracz posiada jaki taki "movement" ale to za mało żeby dać bana. Widać,że lubi pb i zna się na reczy. Gracz czysty 

@neymaroff :) 

@we_ogarnij_bejbe @MiniFlow . Przeklianie na serwerze jest dozwolone w pewnym stopniu, ale nie obraza graczy, graczy nie obrażałem. A co do przenoszenia. To ani razu nie przeniosłem żadnego gracza, chyba,że siebie jak ide na spec patrze coś i nie moge wejść do drużyny to siebie przenosze. A jeżeli jest inaczej prosze bardzo czekam na dowody. Bo nic takiego nie miało miejsca i nie będzie mieć :) 

Vegaz - Czysty

Rozczarowany ;x - AIM

nowy SwaG - WH

Demka rozpisane dobrze, mozna go brac przyda nam sie ale poczekajmy jeszcze na wypowiedzi innych. ;) 

@Ogen Dogen

Ja jestem jak najbardziej na tak. Demka dobrze rozpisane, Dobrze napisane podanie nic dodac nic ujac. :D

Taaaa... Jestem na tak, bl'ów nam trzeba. (Jeszcze w tej sytuacji kiedy cs mi się popsuł xD)

Demka dobrze rozpisane, jestem na TAK :) 

Pomoc BL się przyda. Doświadczenie i styczność w rozpisywaniu demek ma. Na tak.

jestem na NIE przed chwilą byłem na dd2  twoje odzywki do graczy są nie grzeczne adminem to samo się bawisz przenosisz graczy bez powodu  , nie ogarniasz tam kultury co 2 słowo na tym serwie to ku.... i nie tylko  banowanie bez przejścia na spect  

• + rep 2
By  111 ,

Nie pisz kolejnych postow. Ew. jak masz cos do dodania to uzyj opcji edytuj. A jak jakies spory to zapraszam na pw albo na tska zeby wyjasnic.

By  PALE 2k4. ,

Dowody +skarga na forum, poprosze

Na nie. Gracz jest arogancki w stosunku do innych. +Zabawa adminem

• + rep 2
By  PALE 2k4. ,

Dowody +skarga na forum, poproszs

Ja jestem na tak, demko rozpisane ok tylko staż trochę mały. Aktywnych BL'ów jest mało więc się przyda kolejna para rączek :) ;) 

1 godzinę temu, we_ogarnij_bejbe napisał:

jestem na NIE przed chwilą byłem na dd2  twoje odzywki do graczy są nie grzeczne adminem to samo się bawisz przenosisz graczy bez powodu  , nie ogarniasz tam kultury co 2 słowo na tym serwie to ku.... i nie tylko  banowanie bez przejścia na spect  

https://www.gametracker.com/player/we ogarnij bejbe/193.33.176.115:27015/  Ty to nie wiem czym chciałeś zabłysnąć.. tym że po 30 minutach na serwie oceniasz kogoś z kim nie zamieniłeś słowa czy tym że twoja składnia i ortografia leży. A co do twoich argumentów chętnie bym chciał zobaczyć demko.. ;) Bo bez dowodów twoja wypowiedź wydaje się być bezsensowną.

• Lubie to 1
  • + rep 1

Kolejne ręce do pracy nam się przydadzą.

Jestem na Duże TAK ;)

Powody wyżej wymienione. 

Zgłoś się na Steam.

• Dzięki 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice