Jump to content
Sign in to follow this  
VaaJruS

Nieprzyjemne sprawy

13 posts in this topic

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam 

Chciałbym zwrócić uwagę administracji (tym u góry), o kompletnym braku zainteresowania oraz  jakiejkolwiek obecności adminów na 4 mapsie Po serwerze lata pełno dzieciaków drących się przez mikrofon, speedhackerów, wallhakerów i wszystkiego co mógł wujek google zapodać.  Staje się to bardzo męczące gdyż jedyną praktycznie osobą (przy okazji chciałem ją pochwalić) jest Patrycja, która ZAWSZE wchodzi na serwer gdy ją o to poproszę, o każdej porze. Rszta adminów nawet nie raczy odpisać lub jest po prostu offline od kilku dni. Mam nadzieję, że zrobicie z tym jakiś porządek. 

Pozdrawiam 

Wasz Gracz

Edited by VaaJruS
  • Speszony 1

Wydaje mi się, że to wina moja i Olci, bo zaniedbałyśmy troche ostatnio serwer. Niestety taka sytuacja w moim przypadku jeszcze trochę potrwa, ale obiecuje, że jak tylko znajdę więcej czasu, to ogarnę adminów. Na ta chwilę oznaczam każdego, by zapoznał się z tematem. 

@assx @edytka. @Inkwizytor @K3rmit @Kozi @Krasnal @Robaq @zaqujl  

• Lubie to 1

U mnie też bardzo ciężko z czasem, do tego trochę mi się w życiu pokomplikowalo. Na pewno z Katarzyną postaramy się jakoś tą sytuację rozwiązać 

• Lubie to 1

Może i wbijam, ale nie jestem aktywna. Od razu po sprawdzeniu gracza wychodzę z Cs'a XD Mówiąc szczerze to przez ostatni czas wbijam tylko wtedy jak ty napiszesz, więc pochwała zbędna. :v

• + rep 1

Staram się być na serwerze w miarę własnych możliwości.  Na chwile obecna jestem na urlopie wiec wbijam jak mogę i jak ludzie o to proszą.

• + rep 1

Ja dopiero wczoraj oplacilem G@ to bede wbijal juz ;) 

• + rep 1

Jest okres wakacyjny, więc jest problem z dostępnością adminów. Jak chcesz to sam możesz pomóc, zapraszamy do rekrutacji ;)

• Lubie to 2
  • Haha 1
  • + rep 2

Nie chcę się wtrącać, ale jak Marcin napisał rzeczywiście jest ten okres wakacyjny i bardzo dużo adminów/opiekunów serwerów lub innych osób na różnych stanowiskach korzysta jak zwykli gracze z wyjazdów bądź obozów bądź po prostu luźniejszego okresu, gdzie każdy też potrzebuje czasu dla siebie. 

Więc nie wymagaj żeby każdy przez cały rok przez 24/7 wisiał na serwerach. Też mamy swoje życie i swoje sprawy...

Przy okazji pozdrawiam ciężko pracujące siostry ;***

• Lubie to 2
By  Sw33toLcIa ,

Ej ja serio ciężko pracuje ^^

By  `RЕďvΞιΝ ,

Przecież wiem Ola ;)

Wszystko pięknie i jasno wyraził kolega wyżej :-)

Wakacje wakacjami. Serwer szczerze ostatnio kiepsko stoi z grywalnością, bynajmniej dla mnie - nie opłaca mi się wchodzić do gry jak jest 5 graczy online (co nie znaczy, że nie wchodzę sprawdzić co się dzieje). Ostatnio też była fajna akcja, wchodziło na raz z 8-9 graczy na SH, (była też adminka - nie pamiętam nicku, ale było to na mapie nuke) banowalem od razu przez hard bana (są logi) i tu też trzeba obczaic sprawę z bliska, bo jest to co najmniej dziwne. Pozdrawiam.

Troszkę późno lecz też wypowiem się @assx tutaj ma rację nie raz na 4mapsie miałem okazję widzieć że wchodzi z 5/6 albo i więcej gości co popierdziela na SH i innym gównie. Nie wiem y to jakaś zmowa czy tym ludziom się po prostu nudzi...Ale to też nie ma co się dziwić mamy lato jeżeli taki admin patrzy na serwery i widzi że na 4mapsie jest graczy 7/21 a na dd2 15/27 to wejdzie przecież na dd2 by coś postrzelać, poza tym komu się chce siedzieć 1/2 może i nawet 3h przed komputerem na weekendzie gdzie za oknem jest +30 a w domu to po plecach rzeka płynie potu. Zawsze tak było że okres wakacyjny/świąteczny będzie trudny.  Pozdrawiam FD GOD ^_^

@FD GOD, jak dla mnie są to boty, innej opcji nie ma. Nie ma bata, że w przeciągu 1s wbija Ci na serwer 5-8 typa na haxach. I teraz na to trzeba przykuć oko ;)