Skocz do zawartości

    Zamknięty #38 Wywiad z Klaaudiaa!


    PattShi.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 18
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ※ Redaktor: @Zaczarowana. ★ Udzielający wywiadu: @Klaaudiaa ; >     ※ Początek nie pachnie żadną nowością, także powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat, skąd jesteś i czym się

    Wywiad super, mega wyczerpujący, dużo serca w niego włożyłaś no i tak samo Klaudia mega dziewczyny :*

    Super się czyta wywiad na +. Ale ja się pytam gdzie jest to pytanie a dokładnie strzał w "dziesiątkę"  "Ile somersów wypijesz jednego dnia  ? " @Klaaudiaa ; >

    W9gV3zt.png

     

     

    ※ Redaktor: @Zaczarowana.

    ★ Udzielający wywiadu: @Klaaudiaa ; >
     

     

    ※ Początek nie pachnie żadną nowością, także powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat, skąd jesteś i czym się zajmujesz?
     
    Mam na imię Klaudia, mam 23 lata, urodziłam się w Kwidzynie, jednak od 10 roku życia mieszkam w Trójmieście. Jestem mamą dwójki diabłów.
     
    Na początku zacznę od Twoich pociech. Zdradzisz naszym czytelnikom kilka informacji o swoich diabełkach? Ile mają lat?
     
    ★ Jasne. Dwie dziewczynki. Maja ma lekko ponad 4 lata, a Michalina w listopadzie będzie miała już 3 latka. ^^
     
    Ohohoh to stare dupy z nich. Jak się dogadują?
     
    Haha, już laski. ^^ Powiem szczerze, że równie bywa. Są chwile gdzie naprawdę są kochane dla siebie, przytulają się, dają sobie buziaki, jednak bywa też i tak, że biją się oraz kłócą. Rodzeństwo musi robić sobie na złość.  :D
     
    Pilnuj ich, bo na naszej sieci serwerów jest bardzo dużo podrywaczy. Na co dzień zajmujesz się tylko dziećmi? Pracujesz gdzieś? Studiujesz?
     
     Hahaha, wiem, wiem. Pozdrawiam wszystkich podrywaczy. :D Na razie tylko dorabiam w domu. Od przyszłego roku wyjdę w końcu do ludzi!
     
    Posiadasz jakieś zainteresowania? Opowiesz nam coś o nich?
     
    ★ Interesuję się tańcem, śpiewem i fotografią. Najbardziej, jednak z wymienionych to taniec jest mi bliski. Chodzę od 15 roku życia na zajęcia taneczne (taniec nowoczesny i troszkę funky). W wieku 16 lat byłam na zawodach z moją grupą i zajęliśmy 3 miejsce oraz niecałe pół roku temu miałam zawody solo, w których zajęłam 2 miejsce.
     
    Bardzo ciekawe osiągnięcia. Od czego zaczęła się Twoja przygoda z tańcem? 
     
    Poszłam kiedyś na zajęcia do domu kultury i pokochałam to. Mija 8 rok od kiedy zaczęłam tańczyć.
     
    ※ Jaki gatunek muzyki najbardziej lubisz śpiewać?
     
    Nie mam ulubionego gatunku. Czasem włączę Youtube, odpalę cokolwiek z tekstem i śpiewam. 
     
    Czy jest piosenka, która w jakiś szczególny sposób utkwiła Ci w głowie?
     
    Tak - "Cascada - Everytime We Touch". Mam ogromny sentyment do tej piosenki. W wieku 16 lat śpiewałam z przyjaciółką na plaży właśnie ten utwór i podszedł do nas jakiś facet i pogratulował nam talentu. Po tym zdarzeniu koleżanka namawiała mnie, abyśmy spróbowały gdzieś się rozwijać w tym kierunku. Poszłyśmy na parę lekcji śpiewu, ale za bardzo mnie to nie kręciło. Taniec wygrał, jednak mimo wszystko lubię sobie czasem pośpiewać.
     
     
    A fotografia? Powiesz coś więcej?
     
    Amatorsko pstrykane zdjęcia. Motyle, ptaki, jakieś fajne widoczki - to lubię najbardziej fotografować, ale nie robię tego nałogowo i na każdym kroku. Jak zobaczę coś fajnego, ciekawego to wtedy pstrykam zdjęcia.
     
    Jak wspominasz swoje dzieciństwo? Podzielisz się z nami zdjęciem małej Klaudii?
     
    Byłam typowym dzieckiem - jadłam piasek, bawiłam się na podwórku, wisiałam do góry nogami na trzepaku.  Mieszkałam od urodzenia w Kwidzynie. Jako dziecko nie miałam nic złamanego. Zostało tak do teraz.  Byłam spokojnym i grzecznym dzieckiem, dlatego nadrabiam teraz. ;D Niestety, zdjęcia żadnego nie zachowałam po przeprowadzce do Trójmiasta.
     
    Mimo, że byłaś bardzo grzeczną dziewczynką na pewno miałaś jakąś ciekawą przygodę. Opowiesz nam?
     
    O nieee, teraz będę osądzona o zabójstwo! Z góry przepraszam wszystkich obrońców praw zwierząt. :D Gdy miałam około 4 latka, zakopałam żywcem malusieńkiego kotka. Przepraszam, ale to tylko dlatego, że podrapał mnie po twarzy i się wkurzyłam. :(
     
    Ja kiedyś małego kotka z balkonu zrzuciłam. XD Wmawiali mi, że mają 9 żyć! Masz swoją 2 połówkę?
     
    Haha, ja tak samo myślałam. Nie mam. ^^
     
    Na naszej sieci jest bardzo dużo fajnych facetów. Powiedz nam czym powinien się cechować Twój, może nie idealny, bo jak to mówią ideałów nie ma, ale po prostu facet.
     
    Zgadzam się. Przede wszystkim powinien mieć bardzo duże poczucie humoru, bo bardzo lubię się śmiać. Powinniśmy mieć oczywiście o czym rozmawiać - nie lubię nudy. Powinien być kulturalny, abym nie musiała się jego wstydzić, gdy przedstawiam go moim rodzicom. Musi być wierny[!]
    Od czasu, do czasu romantyczny - nie oczekuję, żeby codziennie przynosił mi kwiaty czy czekoladki, ale żeby chociaż pamiętał o moich urodzinach. :)
    Nie będę na pewno mu zabraniała wyjścia na piwo z kolegami, bo ja też mam koleżanki i również się z nimi widuje. Najważniejsze, aby zaakceptował moje dzieci. Ja postaram się być najlepszą dziewczyną na świecie.
     
    Wkroczyłaś już w dorosłe życie, jednak nie zmienia to faktu, że w każdym etapie życia człowiek ma jakieś plany. Zdradzisz nam je?
     
    Na ten moment skupiam się na dzieciach. W przyszłym roku idą do przedszkola, ja do pracy. Jeśli znajdę czas to bardzo bym chciała pójść na instruktorkę tańca. W końcu jakieś doświadczenie już mam. :) 
     
    Jak wyobrażasz swoje życie za 15 lat?
     
    Myślę, że już w końcu znajdę tego wartościowego faceta i będę szczęśliwa. Nic mi więcej do szczęścia nie trzeba.
     
    ※ Opowiadałaś nam, jak dogadują się Twoje dzieci. To teraz pochwal się jak wyglądają twoje relacje z rodzeństwem.
     
    Zacznę od tego, że mam dwóch starszych braci! W dzieciństwie mega się tłukliśmy. Teraz gdy jesteśmy już dorośli, nie mamy ze sobą takiego kontaktu jak kiedyś, ponieważ każdy poszedł swoją drogą. Brakuje mi czasem szczerej rozmowy z braćmi, ale jestem świadoma, że oni mają już swoje życie. Teraz nie jestem taka mega uczuciowa do rodziny jak kiedyś. Tylko swoim dzieciom mówię codziennie "kocham". :)
     
    Wspominałaś również o znajomych. Jak długo się znacie?
     
    Mam tylko jedną przyjaciółkę oraz jednego przyjaciela (tak, wierzę w przyjaźń damsko-męską). Z przyjaciółką znam się około 5 lat, a z przyjacielem 2 lata. Mamy bardzo dobre relacje. Rozmawiamy dosłownie o wszystkim oraz dużo sobie pomagamy. O to tu chodzi - trzeba się wspierać.
     
    Trwają wakacje, czy planujesz wyjechać gdzieś na parę dni i odciąć się od obowiązków?
     
    Tak, za tydzień jadę na króciutkie wakacje. Bardzo blisko, bo tylko do Wieżycy, ale mimo wszystko planuje odpocząć i oczywiście dobrze się bawić.
     
    Pozostało mi tylko życzyć dobrej zabawy! Czy rok 2018 wniósł do twojego życia jakieś drametralne zmiany, czy jednak odbywa się on na spokojnie?
     
    Dziękuję pięknie! :* Bardziej uważam na to, komu należy ufać. Patrzę na to z kim przebywam i nie jestem zbyt otwarta. W tym roku straciłam bardzo dużo osób, bo aż 6 bliskich mi osób zmarło i uświadomiłam sobie, że gdy kogoś tracimy, to dopiero wtedy doceniamy jakimi byli ludźmi.
     
    Czy jest coś, czego się boisz, jeśli tak to czego?
     
    Okropnie boję się pająków. Niczego innego się tak nie boję jak tych małych okropnych stworzeń. Proszę tego nie wykorzystywać przeciwko mnie!
     
    Ostatnio taki fajny po DD2 chodził pajączek, wiec uważaj! XD Jak wspominałam, juz spory czas temu wkroczyłas w dorosłość. Co najbardziej przeraża cie w zachowaniu u dzisiejszej młodzieży?
     
    Patrycja przestań! To nie jest śmieszne, ja naprawdę boję się pająków! Najbardziej chyba to, że dzieci są wychowywane "na" telefonach, tabletach etc. Przykro się patrzy, gdy 4 letnie dziecko potrafi już obsługiwać bardzo dobrze telefon. Denerwuje mnie również to, gdy widzę 12 letnie dzieci, które na fejsbuczku chwalą się, ile wypiły piw i jakie fajki sprzedała im Pani w żabce. To jest przykre. Mam nadzieję, że moje dzieci nie spadną na takie dno. Staram się je wychowywać poprawnie.
     
    ※ Powiesz nam coś o swoim mieście? Może powiesz nam co nie co o swoim mieście?
     
    Gdynia - co tu dużo mówić, najlepsze miasto w Polsce! :D
     
    Jakie wartości uważasz za najważniejsze w życiu?
     
    Myślę, że szacunek do siebie wzajemnie, nie zależnie od tego czy się lubimy. Możemy się nie lubić, ale szanować się powinniśmy.
     
    Masz swoje motto, którym kierujesz się w życiu?
     
    Kiedy ubierają Cię w słowa, których nie znasz, nie mu­sisz im wierzyć - wys­tar­czy, że znasz siebie. To jest moje motto i się nim kieruję.
     
    Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?
     
    ★ 9 miesięcy temu grę pokazał mi mój były facet. Na początku gdy grałam, stwierdziłam, że gra nie jest dla mnie, jednak później spróbowałam raz jeszcze i po czasie mi się spodobało.
     
    Do czegoś się jednak przydał facet. Jak znalazłaś się na CSKatowice?
     
    Haha, w końcu. ;D Tak jak wyżej wspomniałam, mój facet grał tutaj. Zobaczyłam, że są tu naprawdę super ludzie i tak zostałam. 
     
    Czy jest coś co zmieniłabyś na naszej sieci serwerów?
     
    Wszystko mi pasuje. Ludzie są naprawdę w porządku. Zdarzy się, że wejdzie ktoś kto "rzuca" się do każdego, ale mimo wszystko nie mam nic do zarzucenia. Poznałam na tej sieci serwerów mega dużo pozytywnych i miłych ludzi.
     
    Jesteś adminem na DD2. Jak oceniasz wkład adminów na tym serwerze?
     
    Myślę, że większość adminów na dd2 oceniam bardzo dobrze, ale zdarza się, że niektórzy admini przesadzają i czepiają się o wszystko bez powodu.
     
    Masz z kimś jakieś szczególne relacje? Coś więcej niż tylko znajomy/a z forum? Może już kogoś spotkałaś?
     
    Mam dobre relacje z paroma osobami na DD2. Spotkałam się już z dwoma osobami, a dziś spotykam się z kolejną.
     
    Czy podczas Twojej przygody z CS'em, znalazły się osoby, które zaszły Ci za skórę?
     
    Oczywiście, że tak. Życie byłoby zbyt idealne bez wrogów.
     
    Czyją prace w sieci najbardziej cenisz?
     
    Wszyscy moderatorzy, redaktorzy etc. dają z siebie wszystko. Nie ma lepszych i gorszych. Jesteście rewelacyjni w tym co robicie i oby tak dalej. <3
     
    Czy planujesz startować na inne stanowiska, czy jednak pozostaniesz przy adminowaniu na DD2?
     
    Myślałam nad Globalnym Adminem, ale muszę jeszcze troszkę pograć na innych serwerach niż tylko na dd2, ffa I 4maps.
     
    Bardzo dziękuję za udzielenie wywiadu. Czy na koniec chciałabyś coś dodać od siebie? Kogoś pozdrowić?
     
    Chciałabym Ci bardzo podziękować za wywiad! <3 Pozdrawiam wszystkich i życzę każdemu dużo szczęścia w życiu i oczywiście dużo fragów w CS'ie! Buziaki! :*
    • Lubię to! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!