Jump to content
Sign in to follow this  
Nienormalna

Sprzedam Paczki RoundSound

7 posts in this topic

Recommended Posts

Nazwa Produktu: Paczki RoundSound
Opis: Paczki RoundSound. Zawartość to 10 utworów ct oraz 10 tt
Dowody (screeny/zdjęcia): ---
Cena (przybliżona): 15 zł
Forma płatności: psc/przelew
Kontakt: GG 65969874

• Haha 5

Znaczy się, że jak? Utwory są Twoje czy tylko je skróciłaś/eś i nie było żadnej inwencji twórczej dodanej od Ciebie? Czy mi się wydaje, czy ktoś tutaj dodatkowo chce osiągnąć korzyści materialne? Utwór tracił w jakiś sposób na jakości? Dzieło było konwertowane, co przyczyniło się do możliwego obniżenia jego poziomu/klasy? 

• Haha 1

kurła na to jeszcze nie wpadłam ... byłabym bogata :D

... ja prdl ... xD

Mogę zaproponować konkurencyjną ofertę :D

20 utworów za dyche :P

By  cajmert ,

biere

@KaSiA To ja wolę grać bez muzyki/na własnej i kebsa zjeść niż słuchać wycinków czyjejś muzyki nie w moim klimacie :D

Jakbym dał tysiaka, to musiałabyś znaleźć 2000 piosenek, do których masz prawa autorskie :D

@KaSiA Ktoś tu nie zrozumiał przesłania, zwłaszcza, że piszę odnośnie tego tematu, a nie RS ;)

Edited by Athlon
By  KaSiA ,

nie wiem na uj te wywody, nie wyczułeś ironii to raz, dwa nikt Ci nie każe słuchać ŻADNEJ muzyki, trzy - słuchaj sobie czego chcesz zjedz kebsa i się dobrze wypróżnij bo ewidentnie Cie coś uwiera w d*pie

nie wiem po co ten cały hejt ze strony forum. Ja tam doceniam tą robotę bo wiem żeby zcutować 20 utworów to troche pierd&#$ z tym jest. Jeśli właściciel się zgodzi jestem skłonny zapłacić za tą paczkę pod warunkiem że wyląduje ona na serwerze. 

++ jeśli faktycznie te utwory są tylko skrócone do czasu trwania roundend'a i w dodatku podje%@ne to @StalkerX ma rację 

By  111 ,

Uzywaj opcji edytuj

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...