Skocz do zawartości

    Zamknięty Problem z uprawnieniami i kanałami.


    BezNicku123
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    @StalkerX @zaksiu @Młoda :D zrobione

    @zaksiu

    Wchodząc dzisiaj na TeamSpeak, zauważyłem, że część kanałów mogła prawdopodobnie zmienić swoje położenie (w tym jeden z moich sub-channeli). O ile to nie jest nic nadzwyczajnego, bo ktoś mógł robić porządki bądź zmieniać wygląd, o tyle dla testu sprawdziłem czy dalej występuje błąd i mogę przenosić jeden ze swoich kanałów po całym TeamSpeaku, czy tworzyć z niego całkowicie osobny kanał lub podpinać go pod inne już istniejące. Niestety, ale jest to możliwe. Można również przenosić nie tylko swoje kanały po teamspeak'u, ale także kanały innych osób. Problem wydaje mi się dość łatwy w rozwiązaniu, lecz admini, a nawet opiekun nie mają uprawnień do grzebania w rangach (co z jednej strony jest dobre, ale z drugiej już niekoniecznie). 

    Podpowiem, by sprawdzić uprawnienia rangi VIP oraz te z rangi Channel Groups w sekcji zaawansowanego systemu uprawnień i zobaczyć jak wygląda wartość dla Move Channels (Channel-->Modify-->Move Channel) dla danej rangi. Jeżeli problem polega właśnie na tym, to bez sensu jest dawanie takich uprawnień, ponieważ wystarczy stworzyć kilka podkanałów dla danego użytkownika i niech on już sam dowolnie je edytuje (według własnego uznania) bez możliwości ich przenoszenia.

    @Pogrom Zgadza się, ale i tak można jakieś tam zamieszanie zrobić i utrudnić pracę adminom, jeżeli ktoś chciałby to celowo wykorzystać np. rozrzucając swoje czy innych kanały po całym Teamspeaku lub z sub-channeli tworzyć całkowicie osobne kanały. Nawet jeżeli nie robi się tego celowo, to jeden nieuważny ruch myszką i przeniesiesz swój kanał, a potem trzeba wołać "wyższych". Dodatkowo występuje problem w "Centrum Pomocy", gdy po wejściu na kanał, administracja nie widzi powiadomień, że ktoś chce się zarejestrować, otrzymać pokój czy rangę i muszą biegać za każdą pierdołą utrudniając sobie zadanie, ale to już sprawa na inny temat.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!