Jump to content
Sign in to follow this  
Agatka.

Propozycja czat

21 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: Agatka.

Propozycja: dotyczy ona wyłączenia widoczności tak zwanego "team_say" dla adminów. Chodzi tu głównie o to, aby admin nie widział czatu "u" przeciwnej drużyny. Są tacy ludzie (np. ja czy początkujący gracze bez mutacji), którzy nie używają mikrofonu do komunikacji z innymi graczami na serwerze, a jedynie czatu pisanego :/

Wiem, że będą posty typu "admin musi pilnować porządku na serwerze", "jak Ci nie pasuje to możesz zacząć używać mikrofonu", "jak wyłączymy widoczność to admini nie będą mieli wglądu co się tam dzieje" itd. ale większość osób i tak pisze na normalnym sayu, mało co widziałam aby ktoś pisał na team_say jakieś wyzwiska a później był banowany, mikrofonu też nie zacznę używać bo nikt mnie do tego zmusić nie może, a osoby bez mutacji tym bardziej mikrofonu używać nie mogą, bo są banowane.. :) 

Jakby już jakaś skarga była to od czegoś są logi serwera oraz opiekunowie, aby sprawdzić jak na prawdę było. Gracze też mają czasami rozum i "screeny" czatu w razie problemów umieją zrobić :D 

Wychodzę z taką propozycją, ponieważ czasami boje się napisać cokolwiek na team_say (typu "jest na gali, chodź na b ktoś" czy coś takiego) do mojej drużyny bo wiem, że niektórzy admini takie info wykorzystują do "własnych celów" rozgrywki :/

• Lubie to 1
  • Haha 1
  • Speszony 1
  • + rep 1

Jako admin uwazam ze jest idealnie tak jak byc powinno. Z tego co wiem czat glosowy przeciwnej drużyny rowniez mozna sprawdzic. 

Czasem zdarzaja sie jakies obraźliwe zwroty padaja wlasnie na u gdy ktos nie poslucha kogos "taktyki" i zaczyna sie sprzeczka właśnie na team sayu. 

Po drugie nie widziałem jeszcze nigdy żadnej skargi na jakiegokolwiek admina  ani na tej sieci, ani na innych, których byłem, a jeszcze nie spotkalem sie z tym, zeby tej funkcji zabrakło. 

• Lubie to 1
  • Speszony 1
  • + rep 1

Powiem szczerze, że ja nawet uwagi na info przeciwnej nie zwracam, natomiast niektórzy admini tak. Zobaczymy co sądzą inni op na ten temat. @Majkel @hans @cajmert

PS. @Agatka. Fajny masz głosik xd 

• Lubie to 1
  • Haha 1

Ja bym nic nie kombinował na tym DD2 jest dobrze ale ogólnie pomysł fajny Agatko :)

• Dzięki 1

Niby można, ale zobaczymy co gracze powiedzą

Musi zostać tak jak jest. W razie podejrzeń o nadłużywanie informacji z przeciwnej drużyny (np informowanie własnego teamu) można to zgłosić któremuś z opiekunów serwera.

Napisz o których adminów już teraz chodzi, będę potrzebował jeszcze dosyć dokładnej daty i godziny z zajścia.

Jest dobrze tak jak jest teraz. Nie zmieniać nic.

13 godzin temu, Agatka. napisał:

Nick: Agatka.

Propozycja: dotyczy ona wyłączenia widoczności tak zwanego "team_say" dla adminów. Chodzi tu głównie o to, aby admin nie widział czatu "u" przeciwnej drużyny. Są tacy ludzie (np. ja czy początkujący gracze bez mutacji), którzy nie używają mikrofonu do komunikacji z innymi graczami na serwerze, a jedynie czatu pisanego :/

Wiem, że będą posty typu "admin musi pilnować porządku na serwerze", "jak Ci nie pasuje to możesz zacząć używać mikrofonu", "jak wyłączymy widoczność to admini nie będą mieli wglądu co się tam dzieje" itd. ale większość osób i tak pisze na normalnym sayu, mało co widziałam aby ktoś pisał na team_say jakieś wyzwiska a później był banowany, mikrofonu też nie zacznę używać bo nikt mnie do tego zmusić nie może, a osoby bez mutacji tym bardziej mikrofonu używać nie mogą, bo są banowane.. :) 

Jakby już jakaś skarga była to od czegoś są logi serwera oraz opiekunowie, aby sprawdzić jak na prawdę było. Gracze też mają czasami rozum i "screeny" czatu w razie problemów umieją zrobić :D 

Wychodzę z taką propozycją, ponieważ czasami boje się napisać cokolwiek na team_say (typu "jest na gali, chodź na b ktoś" czy coś takiego) do mojej drużyny bo wiem, że niektórzy admini takie info wykorzystują do "własnych celów" rozgrywki :/

Moim zdaniem dobry pomysł nie raz spotkałem się właśnie z taką sytuacją że admin mówił gdzie np sa poprzez teamsay'a A takie coś kompletnie psuje rozgrywkę. Ale z drugiej strony admin powinien widzieć co się dzieje w przeciwnej drużynie. Powinno zostać tak jak jest 

• Dzięki 1
By  hans ,

Poproszę o dane admina i dokładną date zaistniałej sytuacji

Fajny pomysł ale lepiej niech nie grzebią nic przy tym serwie bo zaraz coś znowu przestanie działać: p 

• Lubie to 1
  • + rep 1
By  cajmert ,

no już nie rób ze mnie takiego upośledzonego, plugin potrafię wyłączyć

@Agatka. miałaś jakiś czas admina u Nas, i jakoś nigdy Ci to nie przeszkadzało.

Jestem przeciwny co do tego pomysłu, gdyż pasuje, żebyśmy mieli wgląd na sytuacje, które dzieją się w drużynie przeciwnej.

P.S info pisane od graczy jest mniej zauważalne, niż info mówione przez mikro :)

• + rep 3

51 minut temu, GrzeNiu napisał:

@Agatka. miałaś jakiś czas admina u Nas, i jakoś nigdy Ci to nie przeszkadzało.

Jestem przeciwny co do tego pomysłu, gdyż pasuje, żebyśmy mieli wgląd na sytuacje, które dzieją się w drużynie przeciwnej.

P.S info pisane od graczy jest mniej zauważalne, niż info mówione przez mikro :)

Grzesiu, tylko że ja w odróżnieniu od innych posiadając admina nie zwracałam uwagi na to co sie pisze na "u" i wgl na czacie podczas gry, dopiero po tym jak umarłam patrzyłam co sie dzieje.. 

Ile razy jak coś pisałam na "u" do swojej drużyny, Ty albo inni admini odpisywaliście mi śmiechotką jakąś.. Nie mówie, że wczoraj czy w tym tygodniu, ale jednak zdarzało się :/

Teraz jestem zwykłym graczem i mi to przeszkadza, bo wiem że moje info pisane jest na nic jak Wy wszystko widzicie ;) i Twoje "ps" jest nieprawdą, bo cały czas pisze info pisane i jakoś większość teamu go widzi i reaguje :D

4 godziny temu, hans napisał:

Musi zostać tak jak jest. W razie podejrzeń o nadłużywanie informacji z przeciwnej drużyny (np informowanie własnego teamu) można to zgłosić któremuś z opiekunów serwera.

Napisz o których adminów już teraz chodzi, będę potrzebował jeszcze dosyć dokładnej daty i godziny z zajścia.

Nie wiem jak miałabym Ci to zgłosić jak Wy zawsze chcecie jakichś twardych dowodów, na hltv nie zawsze wszystko słychać, a chyba nikt nie nagrywa demka za każdym razem jak wchodzi na serwer, moje "widzimisie" nie będą nawet brane pod uwagę, a żaden admin się sam do tego nie przyzna, tym bardziej jak wykorzystuje "u" do własnych celów :/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie wszyscy admini nawet zwracają uwagę na "u" przeciwnej drużyny tak jak to Dominik sam o sobie napisał, więc co za różnica gdyby to znikło :( 

Ja wiem, że dla Was adminów to jest potrzebne, bo macie kontrole nad tym co się dzieje w przeciwnej drużynie, ale postawcie się na miejscu zwykłych graczy takich jak ja, którzy wiedzą że admin widzi wszystko i infa normalnie nie może napisać, bo zaraz tam gdzie on jest cała drużyna przeciwna zleci.. A i tak w przypadku skarg przecież są opiekunowie, którzy mogą sprawdzić logi serwera z całego czatu..

W tej propozycji nie chodzi mi o obrażenie adminów serwera czy tam ich kompetencji, bo większość starych adminów znam już trochę i ich uwielbiam całym serduchem :( a serwer jest jedynym na którym gram, więc nic co by wam zaszkodziło nie mam na myśli :( tylko chce trochę wyrównać szanse dla ludzi piszących jedynie info pisane :/

• + rep 1
By  hans ,

Wystarczy dokładna data i godzina zdarzenia.

Jestem jak najbardziej za. Nie chcę wiedzieć ile akcji padło bo admin miał wgląd w team say przeciwnika. Ewentualnie, jeżeli jest taka możliwość to zrobić tak, by wgląd w team say przeciwnika był dopiero dostępny po śmierci.

• Lubie to 1

5 godzin temu, Agatka. napisał:

Grzesiu, tylko że ja w odróżnieniu od innych posiadając admina nie zwracałam uwagi na to co sie pisze na "u" i wgl na czacie podczas gry, dopiero po tym jak umarłam patrzyłam co sie dzieje.. 

Ile razy jak coś pisałam na "u" do swojej drużyny, Ty albo inni admini odpisywaliście mi śmiechotką jakąś.. Nie mówie, że wczoraj czy w tym tygodniu, ale jednak zdarzało się :/

Teraz jestem zwykłym graczem i mi to przeszkadza, bo wiem że moje info pisane jest na nic jak Wy wszystko widzicie ;) i Twoje "ps" jest nieprawdą, bo cały czas pisze info pisane i jakoś większość teamu go widzi i reaguje :D

Nie wiem jak miałabym Ci to zgłosić jak Wy zawsze chcecie jakichś twardych dowodów, na hltv nie zawsze wszystko słychać, a chyba nikt nie nagrywa demka za każdym razem jak wchodzi na serwer, moje "widzimisie" nie będą nawet brane pod uwagę, a żaden admin się sam do tego nie przyzna, tym bardziej jak wykorzystuje "u" do własnych celów :/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie wszyscy admini nawet zwracają uwagę na "u" przeciwnej drużyny tak jak to Dominik sam o sobie napisał, więc co za różnica gdyby to znikło :( 

Ja wiem, że dla Was adminów to jest potrzebne, bo macie kontrole nad tym co się dzieje w przeciwnej drużynie, ale postawcie się na miejscu zwykłych graczy takich jak ja, którzy wiedzą że admin widzi wszystko i infa normalnie nie może napisać, bo zaraz tam gdzie on jest cała drużyna przeciwna zleci.. A i tak w przypadku skarg przecież są opiekunowie, którzy mogą sprawdzić logi serwera z całego czatu..

W tej propozycji nie chodzi mi o obrażenie adminów serwera czy tam ich kompetencji, bo większość starych adminów znam już trochę i ich uwielbiam całym serduchem :( a serwer jest jedynym na którym gram, więc nic co by wam zaszkodziło nie mam na myśli :( tylko chce trochę wyrównać szanse dla ludzi piszących jedynie info pisane :/

Nie każdy zwraca uwagę na info pisane :)

Posted (edited)

jestem za, macie tylu adminów że gdy jest pełen serwer to po obu stronach jest któryś grający. Jeśli ktoś kogoś obrazi to raczej ta osoba powinna zrobić ss'y i na forum, po to są skargi.. 

Edited by woa
  • + rep 1

3 minuty temu, woa napisał:

jestem za, macie tylu adminów że gdy jest pełen serwer to po obu stronach jest któryś grający. Jeśli ktoś kogoś obrazi to raczej ta osoba powinna zrobić ss'y i na forum, po to są skargi.. 

Widzę nie wiesz jak to w cs dziala. Adminow jest malo. Najczęściej jest jeden na serwerze. Tym bardziej teraz gdy sa wakacje. 

A Jesli ktos kogos obraza to po prostu wychodzi z serwera i szuka następnego a nie poswieca 30 min na pisanie. Tym bardziej jest to glupota z tą zmiana gdy jest admin i może zareagować od razu. 

Odwróćmy sytuację,admin widzi wszystko ok,ale żaden z nich nie ma prawa wykorzystywać tego w celach własnej rozgrywki bądź teamu,w którym gra,admin musi widzieć wszystko,żeby zawsze mógł reagować,ale wykorzystywanie pewnych przywilejów to przegięcie ;)

Cześć , @Agatka. jestem na nie , admin jest od tego ,że by reagował od razu , a nie czekał, aż się , nie potrzebne spiny zrobią , @P@tRyK ma racje w tym , co napisał i nie ma takiel możliwości ,że by jakiś admin to robił i wykorzystywał , jest na serwerze taras bardzo bobrze i niech tak zostanie. A po 2gie @Agatka. wszystkiego gracze nie mogą widzieć  , co i jakie  ma przywileje administracja , bo w tym momencie gracze będą mieli przewagę nad administracją , a banować kogoś za coś co np.nie powiedział lub nie napisał może dostać bana i będą nie potrzebne dyskusje na forum , po złożeniu skargi przez gracza . A po za tym nie spotkałem się z adminem który by czytał wszystko co ktoś piszę. I po 3cie jak ktoś z graczy Cie obrazi przez mikro i napiszesz na u@ info do admina ,to na jakiej podstawie gracz ma dostać bana ? .

Osobiście uważam ,że ten temat w ogóle nie po winien być poruszany w dziale widocznym dla wszystkich , a jeżeli coś się takiego  stanie , bardzo utrudni to pracę adminom a graczom da to wolna rękę . @Agatka. patrzysz teraz ze strony gracza , ale nie ze strony administacji więc nie utrudniaj nam pracy na serwerze .

• + rep 1

5 godzin temu, 111 napisał:

Widzę nie wiesz jak to w cs dziala. Adminow jest malo. Najczęściej jest jeden na serwerze. Tym bardziej teraz gdy sa wakacje. 

A Jesli ktos kogos obraza to po prostu wychodzi z serwera i szuka następnego a nie poswieca 30 min na pisanie. Tym bardziej jest to glupota z tą zmiana gdy jest admin i może zareagować od razu. 

Nie spotkałam się z sytuacją, gdy ktoś z powodu obrażania na "u" przez innego gracza poszedł szukać innego serwera, już częściej odpyskowuje temu co wyzywał, dostaje bana i pojawiają się nowe posty na forum xD jedynie początkowi gracze mogą szukać, ale oni najczęściej wychodzą bo na dd2 jest za wysoki poziom gry :P A i tak częściej ludzie mają rozum, zgłaszają takie coś adminowi a co za problem poprosić gracza o dowód tj. skopiowanie z konsoli tego co ktoś napisał albo zrobienie ss? Tym bardziej, że mało co takie coś występuje, a większość graczy dd2 to i tak są to stali gracze. Jeśli dostanie ktoś bana to i tak skargi/prośby o ub są na forum, gdyby admin nie widział "u" to od czegoś są opiekunowie i logi, prawda? :D

O 11.07.2018 o 18:58, relax napisał:

Ewentualnie, jeżeli jest taka możliwość to zrobić tak, by wgląd w team say przeciwnika był dopiero dostępny po śmierci.

+1 tak by było chyba najlepiej :D 

3 godziny temu, P@tRyK napisał:

Odwróćmy sytuację,admin widzi wszystko ok,ale żaden z nich nie ma prawa wykorzystywać tego w celach własnej rozgrywki bądź teamu,w którym gra,admin musi widzieć wszystko,żeby zawsze mógł reagować,ale wykorzystywanie pewnych przywilejów to przegięcie ;)

No tak, ale nawet jak admini mówią że tego nie robią to i tak jest możliwość, że jednak to sie zdarza :) 

2 godziny temu, santos (t) napisał:

Cześć , @Agatka. jestem na nie , admin jest od tego ,że by reagował od razu , a nie czekał, aż się , nie potrzebne spiny zrobią , @P@tRyK ma racje w tym , co napisał i nie ma takiel możliwości ,że by jakiś admin to robił i wykorzystywał , jest na serwerze taras bardzo bobrze i niech tak zostanie. A po 2gie @Agatka. wszystkiego gracze nie mogą widzieć  , co i jakie  ma przywileje administracja , bo w tym momencie gracze będą mieli przewagę nad administracją , a banować kogoś za coś co np.nie powiedział lub nie napisał może dostać bana i będą nie potrzebne dyskusje na forum , po złożeniu skargi przez gracza . A po za tym nie spotkałem się z adminem który by czytał wszystko co ktoś piszę. I po 3cie jak ktoś z graczy Cie obrazi przez mikro i napiszesz na u@ info do admina ,to na jakiej podstawie gracz ma dostać bana ? .

Osobiście uważam ,że ten temat w ogóle nie po winien być poruszany w dziale widocznym dla wszystkich , a jeżeli coś się takiego  stanie , bardzo utrudni to pracę adminom a graczom da to wolna rękę . @Agatka. patrzysz teraz ze strony gracza , ale nie ze strony administacji więc nie utrudniaj nam pracy na serwerze .

@santos (t) No to od czego jest dział na forum "Skargi/Prośby o ub" i inne? Jeśli ktoś uważa, ze dostał niesłusznego bana to właśnie dla takiego czegoś te działy chyba powstały... Jaką przewage? Bo będą mogli sie wyzywać na "u"? To jest ta "bardzo zła przewaga gracza nad adminem"? A co z przewagą administracji, że widzi wszystko co inni gracze piszą podczas gry? I myślisz, że jak Ty tego nie wykorzystujesz to inni tego nie robią? Nie zdziwiłabym się, jakby było tak jak kiedyś, że admini sobie nawet info na adminowskim mikro podają ;) 

Chce tylko, żeby admin podczas gry nie widział infa pisanego przeciwnej drużyny, gdzie i tak jak ktoś wyzywa to pisze na ogólnym czacie albo gada przez mikro....

"I po 3cie jak ktoś z graczy Cie obrazi przez mikro i napiszesz na u@ info do admina ,to na jakiej podstawie gracz ma dostać bana ?" a jaki to ma związek z tematem @santos (t) ?? Chodzi mi tylko i wyłącznie o TEAM_SAY, czyli czat pisany przez drużynę, którego przeciwna drużyna nie widzi :cute: i patrze i ze strony gracza jak i byłego admina, dlatego pisałam już że od czego są opiekunowie i logi gdyby pojawiały się jakieś skargi czy prośby o ub ;) 

~down @P@tRyK no nie byłabym taka pewna :> a wcześniej widocznie nikt na to nie wpadł albo nie chcieli nic pisać, bo większość propozycji chyba do kosza idzie z tego co widziałam, ba nawet połowa serwera nie wie, że admini widzą to co oni piszą na "u", dopiero jak im to mówie to tylko są komentarze typu "bezsens", dlatego też napisałam tą propozycję, w końcu kto ma cycki ten jest odważniejszy :D 

~downv2 @P@tRyK jest takie coś jak kopiuj i wklej na czat, skargi i logi z serwera

Chyba mamy na tyle dojrzałą administrację i rozsądną,aby grac fair-play,a nie na własną korzyść..... tyle czasu jest jak jest i jakoś wcześniej nikomu nic nie przeszkadzało? ;)

A co jesli ktos na u@ kogoś obrazi np ciebie,a admin nie bedzie widział,bo bedzie w przeciwnej drużynie,to co myślisz,że zostanie zbanowany,bo zglosisz to na u@ ? @Agatka.

To jest nie potrzebne utrudnienie dla graczy i administracji,sprawdzanie logów itp itd od tego są admini na serwerze.

• + rep 2

Adminowałem 2 serwerownie... były pluginy wgrane dla Admina ,ze widzial i slyszal wszystko... niestety po to to bylo zrobione bo jak mowi regulamin : ADMIN  MA PILNOWAC PORZADKU NA SERWERZE .. i musi miec wglad we wszystko ...a jesli ktos to wykjorzystuje w celach  zwiekszenia fragow , po przeczytaniu w say'u .. np gala... i tam leci no to sory winetou .. klamstwo ma krotkie nogi i tak zawsze wyjdzie na jaw. pozdrawiam ;)