Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

Propozycja czat

Agatka.
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 23
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick: Agatka. Propozycja: dotyczy ona wyłączenia widoczności tak zwanego "team_say" dla adminów. Chodzi tu głównie o to, aby admin nie widział czatu "u" przeciwnej drużyny. Są tacy ludzie (np. ja

Jako admin uwazam ze jest idealnie tak jak byc powinno. Z tego co wiem czat glosowy przeciwnej drużyny rowniez mozna sprawdzic.  Czasem zdarzaja sie jakies obraźliwe zwroty padaja wlasnie na u gd

@Agatka. miałaś jakiś czas admina u Nas, i jakoś nigdy Ci to nie przeszkadzało. Jestem przeciwny co do tego pomysłu, gdyż pasuje, żebyśmy mieli wgląd na sytuacje, które dzieją się w drużynie prze

Nick: Agatka.

Propozycja: dotyczy ona wyłączenia widoczności tak zwanego "team_say" dla adminów. Chodzi tu głównie o to, aby admin nie widział czatu "u" przeciwnej drużyny. Są tacy ludzie (np. ja czy początkujący gracze bez mutacji), którzy nie używają mikrofonu do komunikacji z innymi graczami na serwerze, a jedynie czatu pisanego :/

Wiem, że będą posty typu "admin musi pilnować porządku na serwerze", "jak Ci nie pasuje to możesz zacząć używać mikrofonu", "jak wyłączymy widoczność to admini nie będą mieli wglądu co się tam dzieje" itd. ale większość osób i tak pisze na normalnym sayu, mało co widziałam aby ktoś pisał na team_say jakieś wyzwiska a później był banowany, mikrofonu też nie zacznę używać bo nikt mnie do tego zmusić nie może, a osoby bez mutacji tym bardziej mikrofonu używać nie mogą, bo są banowane.. :) 

Jakby już jakaś skarga była to od czegoś są logi serwera oraz opiekunowie, aby sprawdzić jak na prawdę było. Gracze też mają czasami rozum i "screeny" czatu w razie problemów umieją zrobić :D 

Wychodzę z taką propozycją, ponieważ czasami boje się napisać cokolwiek na team_say (typu "jest na gali, chodź na b ktoś" czy coś takiego) do mojej drużyny bo wiem, że niektórzy admini takie info wykorzystują do "własnych celów" rozgrywki :/

• I like this! (+1) 1
    • Confused 1
    • Haha 1

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...