Jump to content
Sign in to follow this  
kl4udi4

Dobre słuchawki

5 posts in this topic

Recommended Posts

Cześć. Na wstępie proszę Moderatora o przeniesienie tematu do bardziej pasującego działu, nie mogłam się zdecydować gdzie napisać, żaden dział mi nie pasował.

Otóż, czy ktoś z Was mógłby polecić mi słuchawki douszne z DOBRYM mikrofonem? Muszą koniecznie być z gumeczką, inne nie wchodzą w grę, bo są zwyczajnie niewygodne i wypadają z uszu.

Dobry mikrofon - mam tu w zamyśle, żeby nie skrzeczał, nie pierdział a głos nie brzmiał jak zmutowany czy wychodzący z beczki.

Kwota jaką mogłabym poświęcić to 100zł. Chyba, że będzie jakiś sztos to 150zł również wchodzi w grę.

Macie jakieś doświadczenia z takimi słuchawkami?

Obecnie używam słuchawek dołączonych do pakietu Samsunga S8, to są douszne JBL i słychać w nich świetnie, ale ponoć głos odbierany na serwerach jest bardzo słabej jakości, tak jak wyżej napisałam - z beczki.

I to pewnie nie chodzi tylko o to, że jakość mikrofonów w 1.6 jest ogólnie kiepska. Niektórych słychać przepięknie, a według nich posiadają jakieś typowe normiki z bazaru.

Czekam na Wasze polecenia.

Posted (edited)

https://www.ceneo.pl/30688454

Mam już drugą parę, bo pierwsza niestety źle skończyła z mojej winy :D Polecam, gram w nich oraz komunikuję się z ludźmi czy to przez połączenie telefoniczne, czy też TS/Discord. Dostajesz dodatkowo 3 pary gumek różnych rozmiarów. Z początku używałem ich wyłącznie do słuchania muzyki, lecz przyszedł moment, gdy moje HyperX (nauszne) zaczęły mnie irytować, po prostu nie chciałem mieć czegoś na głowie, zaczęło mi to przeszkadzać. Postanowiłem spróbować na Roccatach i rezultat jest zaskakujący, ponieważ słyszę (w CS) to, co słyszałem w HyperX. Nie oszukujmy się HyperX nie kupię za cenę Roccatów. A mimo to świetnie dają radę, mimo, że podkreślę - są to słuchawki dokanałowe.

Dodam jeszcze, że mają "płaski" oplot kabla, dzięki czemu łatwiej się je odplątuje po wyjęciu z np. kieszeni, co mi bardzo często przeszkadzało w innych modelach. No i kolorystycznie też ładnie się prezentują. ;)

Ewentualnie https://www.x-kom.pl/p/340454-sluchawki-przewodowe-roccat-aluma.html lub SteelSeries UFC (ale z tego co wiem to są gorsze od Syva). W zależności od tego ile zamierzasz wydać.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem :D

Edited by TBk
  • Lubie to 1

A nie myslalas nad osobnym mikrofonem? Za 100 zl mozna dostac całkiem niezły sprzet, a na pewno lepszy niz w zwykłych sluchawkach. 

Jak nie, to zobacz roccat aluma. Na yt sa testy słuchawek wraz z mikrofonem.

Sam je posiadam obok moich hyperx i nie  narzekam. 

• + rep 1

2 godziny temu, 111 napisał:

A nie myslalas nad osobnym mikrofonem?

Z racji, że gram w laptopie, nie a tu możliwości jakoby dołączenia takiego ustrojstwa jak oddzielny mikrofon, stąd też próbuję się zorientować czy istnieją takie douszne wraz z dobrym mikrofonem.

3 godziny temu, TBk napisał:

Dziękuję za pomoc. Jestem o krok od ich kupna. Brzmią nieźle, zwłaszcza że nawet w opisie od X-kom zaznaczone jest o jakości dźwięku nie tylko słyszalnego, a także są stricte ukierunkowane pod CS. Sounds nice. Zobaczymy, mam nadzieję, że się nie zawiodę.

• + rep 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice