Skocz do zawartości

    Zamknięty Współpraca z PHANTOM.GG


    Specu [B]
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nie jesteśmy hostingiem, aby sponsorować serwery cs:go/ts3.

    Witam, nazywam się Kamil, mam 22 lata i jestem właścicielem organizacji PHANTOM.GG 
    (https://steamcommunity.com/groups/PHANTOM-GG)

    Organizacja jest prowadzona od marca 2017 tylko i wyłącznie przeze mnie a w tym czasie przewinęło się wiele osób/ekip, które wypłynęły na szersze wody bądź po prostu zakończyły swoją karierę. 
    W tym momencie trwa 2ga pełna -mam na myśli od zera, rekrutacja od momentu założenia organizacji. Niestety dbanie o to wszystko pomijając czas pochłania również pieniądze i to nie małe. Opłacenie serwera 128tk, TS3, LANów itd itd kosztuje mnie ok 700++ zł rocznie. Wygrane z turnieji online/offline nie pokrywają się zupełnie z tym co wkładam w drużyny a staram się jak najwięcej dać zawodnikom bo jednak po to każdy gra, aby coś mieć dla siebie :) 

    Nasza prośba do Was to pomoc, odciążenie a zarazem promocja naszej organizacji w dalszym działaniu i jak najlepszym rozwijaniu się. Chciałbym otrzymać wsparcie w postaci 2x 128tk serwera oraz 30 slotowego TS3.
    Posiadamy własne koszulki, które są obecnie w ostatniej fazie projektu (zostają odświeżone w związku ze zmianą loga) i tam zostaną umieszczone wszystkie logotypy naszych sponsorów.

    Jeżeli posiadacie jakieś swoje wymagania apropo naszej organizacji to zapraszam do kontaktu poprzez steam bądź tutaj forum :)

    https://steamcommunity.com/id/SpecB1337/

    Pozdrawiam, Kamil / Specu.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • zaksiu zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!